Jump to content

pima

Recommended Posts

da otvorili su sa exo, i ja sam kasnije mislila da su sjedeća, ali to zbog brzog žmiganja svijetla :D izgleda ko da se publika ne miče

ali imali su već sjedeću publiku, tak da...

mislila sam da je nešt više, daj sad si me razočarao :D

već sam mislila da si pronašao neš skirveno, smisao života il nekaj slično :D

Link to comment
Share on other sites

lijepo su to smislili

inace se krene zestko pa se spusat i na kraju se digne sve.

koja je pljelista bila za taj koncert ?

bas me zanima kak su slozili sve to:D

 

01. Exogenesis Pt. 1: Overture

02. Uprising

03. Knights Of Cydonia

04. Supermassive Black Hole

05. Hysteria

06. Guiding Light

07. Nishe

08. United States Of Eurasia

09. Feeling Good

10. MK Jam

11. Undisclosed Desires

12. Resistance

13. Starlight

14. Time Is Running Out

15. Stockholm Syndrome

Encore:

16. Plug In Baby

17. Take A Bow

Link to comment
Share on other sites

da otvorili su sa exo, i ja sam kasnije mislila da su sjedeća, ali to zbog brzog žmiganja svijetla :D izgleda ko da se publika ne miče

ali imali su već sjedeću publiku, tak da...

mislila sam da je nešt više, daj sad si me razočarao :D

već sam mislila da si pronašao neš skirveno, smisao života il nekaj slično :D

 

ma tribali su zatvorit wembley sa exo to bi bilo epski,ali ono otvorili sa exo 1 i to je vijest :D

Link to comment
Share on other sites

sram te bilo.

 

 

 

ajde neka netko počne neku temu pa da možemo raspravljati.

 

ste vidli onaj thread gdje su neki ljudi počeli temu da se muse trabaju raspasti jer nisu bili ono što su nekad bili? šmrc.

 

glupost, iskreno mislim da su mjuz fanovi jaaako kritični

mislim npr, da su napravili pjesmu za neki super kul film, a ne neki koji je postao sprdačina, sve bi bilo kul i izdizali bi ih u nebesa, a stvar je samo u tome da su oni napravili pjesmu za FILM, a ne tvajlajt, noć, dan, kaj već, al neee, mi moramo srati :D i slično tome..

i mislim da mi je totalno drago da su ova dva zadnja albuma takvi kakvi jesu jer bi bila najveća glupost napraviti isti album, a i tak pričamo kao da više neće niš izdati il kaj ja znam, sami su rekli da bi htjeli snimat i biti MUSE do kraja života, i bit će još albuma, koji će ići opet u nekim drugim smjerovima, koji će nam se sviđati najviše od svega, ili opet ne, al onaj nakon toga će nam opet bit bogovski jer bude bio više po štihu koji nam paše...mjuz ne pravi rock pjesme, on radi glazbu, za koju moramo priznati bez obzira u kojem smjeru ide, je prekrasna :)

i još uvijek žare i pale lajv, i eto danas su također dobili dvije lajv nagrade, i žalimo se da koncerti nisu ko nekad, al realno, oni su sa 20god imali toliko koncerata, pijanih, razbacanih, razjebanih, da bi bilo glupo da se nakon 10 godina ponašaju isto tako, s jedne strane nezrelo, jer su i oni ljudi i mijenjaju se, razmišljaju više o tome kaj rade, i opet vidiš da se i dalje zajebavaju, samo na neki drugi način, jednostavno su i sad oni odrasli :) ja bi isto da se vrati onaj stari štimung nekak, ne znam ni sama kakav to, al mislim da se njihovi nastupi mijenjaju sa promocijom albuma

također nam ne paše kaj ne sviraju stare stvari...nebreš imat resistance turneju i svirat pol absolušena :D

sad sam se već malo pogubila :D

 

uglavnom...mislim da je tema gotova, možemo dalje :p

Link to comment
Share on other sites

glupost, iskreno mislim da su mjuz fanovi jaaako kritični

mislim npr, da su napravili pjesmu za neki super kul film, a ne neki koji je postao sprdačina, sve bi bilo kul i izdizali bi ih u nebesa, a stvar je samo u tome da su oni napravili pjesmu za FILM, a ne tvajlajt, noć, dan, kaj već, al neee, mi moramo srati :D i slično tome..

i mislim da mi je totalno drago da su ova dva zadnja albuma takvi kakvi jesu jer bi bila najveća glupost napraviti isti album, a i tak pričamo kao da više neće niš izdati il kaj ja znam, sami su rekli da bi htjeli snimat i biti MUSE do kraja života, i bit će još albuma, koji će ići opet u nekim drugim smjerovima, koji će nam se sviđati najviše od svega, ili opet ne, al onaj nakon toga će nam opet bit bogovski jer bude bio više po štihu koji nam paše...mjuz ne pravi rock pjesme, on radi glazbu, za koju moramo priznati bez obzira u kojem smjeru ide, je prekrasna :)

i još uvijek žare i pale lajv, i eto danas su također dobili dvije lajv nagrade, i žalimo se da koncerti nisu ko nekad, al realno, oni su sa 20god imali toliko koncerata, pijanih, razbacanih, razjebanih, da bi bilo glupo da se nakon 10 godina ponašaju isto tako, s jedne strane nezrelo, jer su i oni ljudi i mijenjaju se, razmišljaju više o tome kaj rade, i opet vidiš da se i dalje zajebavaju, samo na neki drugi način, jednostavno su i sad oni odrasli :) ja bi isto da se vrati onaj stari štimung nekak, ne znam ni sama kakav to, al mislim da se njihovi nastupi mijenjaju sa promocijom albuma

također nam ne paše kaj ne sviraju stare stvari...nebreš imat resistance turneju i svirat pol absolušena :D

sad sam se već malo pogubila :D

 

uglavnom...mislim da je tema gotova, možemo dalje :p

 

ženo, istinu zboriš.

Link to comment
Share on other sites

ste vidli onaj thread gdje su neki ljudi počeli temu da se muse trabaju raspasti jer nisu bili ono što su nekad bili? šmrc.

 

debili...sta za rec

 

Muse je dobar , cak i u pop stvarima, tako da sta se mene tice, mogu tako i nastavit...(naravno ne pretjerano :p)

 

i Yes , i Genesis su svojevremeno bili TOP prog rock grupe, pa su u osamdesetima postali pop na najjace, i uopce nisu bili losi

 

http://www.youtube.com/watch?v=BWvzZCZF1gw jebena stvar =)

 

Maja me preobratila :$:musesign:

Link to comment
Share on other sites

ja se moram potužitiii :p

danas je subota, a ja sam doma, malo mi je to šok :D

i nemam niiiiiš za gledati, do sad sam gledala tjelohranitelja na rtl :D :D

ajde sad je neš sa deppom, pa barem njega gledam...

zakaj nisam otišla van? :D aha, jer sam bila u čet i petak i nemam više para i nisam spavala normalno, a i zima je vani...

uglavnom se tješim da mi ne bude žao kaj nisam vani :)

Link to comment
Share on other sites

ja se moram potužitiii :p

danas je subota, a ja sam doma, malo mi je to šok :D

i nemam niiiiiš za gledati, do sad sam gledala tjelohranitelja na rtl :D :D

ajde sad je neš sa deppom, pa barem njega gledam...

zakaj nisam otišla van? :D aha, jer sam bila u čet i petak i nemam više para i nisam spavala normalno, a i zima je vani...

uglavnom se tješim da mi ne bude žao kaj nisam vani :)

 

sinove anarhije odi gledat

prebrutalna serija !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...