Jump to content

pima

Recommended Posts

u doba kada još nije bilo brzog interneta, tj u našoj selendri od države :D, i kad mi je frendica prvi puta dala muse i stavila je gore nekoliko videa, prvo sam se gadno zaljubila u mattov glas...i sjetila se da imam i neke snimke tam, stavila sam taj sveti cede u komp...i prvo kaj sam pogledala je bila šoubiz, na obali, ono kad matt baci gitaru u vodu...

bila je to ljubav na prvi pogled...oke, drugi, prvo sam bila šokirana :D jer nisam matta tak zamišljala :D

dok je sad naravno najsuperseksi :))

no uglavom spomenula sam šoubiz da mi je fav...jer je to prva pjesma u koju sam se zaljubila i koju su pjevali kad sam vidla kak izgledaju :)

zbog toga mi je posebno draga...iako..kad bolje razmislim..uz većinu muse pjesama imam neku povezanu priču :D

Link to comment
Share on other sites

ovo moram napisat !

kreso se sjecas kad sam jucer reko da osjetim neke kad netko nes napise o mjuzu ?

e danas ti mi igramo ps2 i meni dosadno odem do radia upalim ga trazim stanicu metnem na radio 101 i cujes resistance:D

 

a u qrac nisam napiso xD

zaboravih stisnu comment

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

Listen to New Born (Origin of Symmetry, released in 2001) for evidence of the man’s genius. :D :D

 

e nakon kaj sam ovo pročitala...

ne znam..

i onda kad se sjetim da sam BILA na njihovim koncertima, pričala sa njima...e baš sam si onda super :D

i kaj drugo mogu reći nego HVALA TI BOŽE NA MUSE-u, mattu, domu, chrisu i našem dobrom ukusu :D

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ste se svi organizirali di ćete za novu...e ja sam umorna...odvratno...danas smo cijeli dan čistili prostor, kupovali sve...mislim da idem uskoro spavati, s tim da je tek 10h :D

di idete??

da čujem :)

 

Skrpala sam se nekoj curi koju zapravo ni ne znam, al ide pol mog bivšeg razreda tak da je ok. :p

osim toga, bit će medice.

 

poglečte kaj sam našla na tportalu - članak najbolji strani albumi 2009.:

 

2. MUSE 'RESISTANCE'

Peti studijski album ujedno je i njihov najbolji – Muse su se konačno otresli etikete klasičnog indie benda koji pokušava zvučati kao Radiohead iz starih dana pa su snimili veliku, borbenu političku ploču koja u isto vrijeme citira Orwella i kontroverznu Obaminu sivu eminenciju Zbigniewa Brzezinskog, kao i glazbene pasaže jednog Freddieja Mercuryja. Plus malo klasike i space rocka te puno himničnog libertarijanskog zanosa.

 

 

OK WTF tko je IKAD nazvao Muse indie bendom? :stunned:

Link to comment
Share on other sites

Listen to New Born (Origin of Symmetry, released in 2001) for evidence of the man’s genius. :D :D

 

e nakon kaj sam ovo pročitala...

ne znam..

i onda kad se sjetim da sam BILA na njihovim koncertima, pričala sa njima...e baš sam si onda super :D

i kaj drugo mogu reći nego HVALA TI BOŽE NA MUSE-u, mattu, domu, chrisu i našem dobrom ukusu :D

 

stvarno bi se dalo diskutirati da li je on najbolji gitarist desetljeća :) po meni, ako ništa, među top 3 je sigurno ! neznam tko danas može nadmašiti njegove genijalne riffove i solaže u spoju sa odličnim tekstovima ! Donio je nešto posebno sa sobom i to bi se trebalo znat prepoznat ! ;)

btw. kaj si imala prilku pričat s njima ?? :eek:

Link to comment
Share on other sites

 

nego zeno Gromator sto ti bi?

 

ma bilo je super. do trenutka kad je neka pijana cura je prolila rbv na zvučnike oko pol 12 - NEMA GLAZBE. onda je jedna druga cura mom frendu bacila tortu od sira u facu. što je bilo jako smiješno, ali je onda torta završila razmazana po podu pa su se sve pijendure počele posklizavati i padati. onda je to netko odlučio prati. isto pijan, pa je prljava voda od poda završila u kadi. onda su se dvije cure međusobno gurnule unutra. nakon toga su se svi zatortani i mokri ljudi počeli valjati po krevetu s kaputima. onda je organizatorica postala pijano depresivna i neki likovi su kao počeli raditi red pa smo im se smijali. onda je sve postalo lagano dosadno pa sam otišla doma. navodno je kasnije bilo još zabavnih sranja al mi se nije dalo čekati :p

 

a dobro, mislim svake godine se dogodi tak nešto :D

Link to comment
Share on other sites

ma bilo je super. do trenutka kad je neka pijana cura je prolila rbv na zvučnike oko pol 12 - NEMA GLAZBE. onda je jedna druga cura mom frendu bacila tortu od sira u facu. što je bilo jako smiješno, ali je onda torta završila razmazana po podu pa su se sve pijendure počele posklizavati i padati. onda je to netko odlučio prati. isto pijan, pa je prljava voda od poda završila u kadi. onda su se dvije cure međusobno gurnule unutra. nakon toga su se svi zatortani i mokri ljudi počeli valjati po krevetu s kaputima. onda je organizatorica postala pijano depresivna i neki likovi su kao počeli raditi red pa smo im se smijali. onda je sve postalo lagano dosadno pa sam otišla doma. navodno je kasnije bilo još zabavnih sranja al mi se nije dalo čekati :p

 

a dobro, mislim svake godine se dogodi tak nešto :D

 

e ovo ja zovem pretjerivanje :D

 

ja sam se samo napio i 3 put zrigo,nista neobicno ovaj put :D

Link to comment
Share on other sites

ma bilo je super. do trenutka kad je neka pijana cura je prolila rbv na zvučnike oko pol 12 - NEMA GLAZBE. onda je jedna druga cura mom frendu bacila tortu od sira u facu. što je bilo jako smiješno, ali je onda torta završila razmazana po podu pa su se sve pijendure počele posklizavati i padati. onda je to netko odlučio prati. isto pijan, pa je prljava voda od poda završila u kadi. onda su se dvije cure međusobno gurnule unutra. nakon toga su se svi zatortani i mokri ljudi počeli valjati po krevetu s kaputima. onda je organizatorica postala pijano depresivna i neki likovi su kao počeli raditi red pa smo im se smijali. onda je sve postalo lagano dosadno pa sam otišla doma. navodno je kasnije bilo još zabavnih sranja al mi se nije dalo čekati :p

 

a dobro, mislim svake godine se dogodi tak nešto :D

 

:LOL::LOL: glavno da je bilo zabavno ne ? :D

nas je frend prije 2 godine htel ubit sa nozem i zracnicom. malo smo ga raspizdili...

 

ja sam se samo napio i 3 put zrigo,nista neobicno ovaj put :D

 

moj covjek.:D

Link to comment
Share on other sites

tinki vinki je bolji od dipsia :D

aj aj ,pa nisam tolki cuger :D

 

zato i jesi rigal 3 puta :p :p

 

kod nas je frend išel učit drugog frenda kak se na silu zrigati pa da ti kao bude lakše, onda se ovaj prvi zrigao u tom procesu demonstracije :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...