Jump to content

pima

Recommended Posts

hahahaha...a gle budimo realni,kako je liverpool smece od momcadi tako je i UD smece od pjesme/spota...

al isto kako ne prestajem navijati za L'pool (You'll never walk alone!),ne prestajem ni voljeti Muse radi ovog smeca :D

 

brate nikad liverpoolu okrenit leda ynwa stari ali ud nije los o ukusima se ne raspravlja ali nema veze kuzim te :D mater im jeben u 90-oj opet:D

Link to comment
Share on other sites

kako placebo zasto ?:(

 

pa ja mislim da je to oke :)

mislim, bilo mi je draže da je muse...

 

al kad sam vidjela da su u jednoj kategoriji bili imali nominirane tokio hotel...jasno mi je bilo koliko se ove godine želim obazirat na ema..

Link to comment
Share on other sites

pa ja mislim da je to oke :)

mislim, bilo mi je draže da je muse...

 

al kad sam vidjela da su u jednoj kategoriji bili imali nominirane tokio hotel...jasno mi je bilo koliko se ove godine želim obazirat na ema..

 

ma je sve to stoji mislim samo da se zna bia sam fan placeba way before nego sta sam zna za muse uopce ali nije mi jasno kako ako muse definitivno ima jedne od najbolje organiziranih fanova i i jaku mrezu fanova plus tvajlajtasri plus uprising koji se vrti danima na mtv nije uspia prikupit dovoljno glasova mislim nista protiv placeba nikad ali samo mije cudno mislia sam da je to sef ono

Link to comment
Share on other sites

zašto misliš da je resistance ispod prosjeka? :(

 

neke svakako da...unnatural selection/mk ultra/exogenesis

Resistance je ok

uprising je...solidan...nista vise...al za singl je ok

guiding light je fora,al ispod prosjeka

eurasia zvuci pre-queen...

I belong to you je twilight materijal :D

undisclosed NEZELIM kometirat...jel onda cu rec da je los album,a ne ispod prosjeka :D

 

za razliku od ostalih albuma,gdje mogu nabrojati mozda 1-2 losije pjesme na svakom

al opet...o okusima se ne raspravlja :D

Link to comment
Share on other sites

neke svakako da...unnatural selection/mk ultra/exogenesis

Resistance je ok

uprising je...solidan...nista vise...al za singl je ok

guiding light je fora,al ispod prosjeka

eurasia zvuci pre-queen...

I belong to you je twilight materijal :D

undisclosed NEZELIM kometirat...jel onda cu rec da je los album,a ne ispod prosjeka :D

 

za razliku od ostalih albuma,gdje mogu nabrojati mozda 1-2 losije pjesme na svakom

al opet...o okusima se ne raspravlja :D

 

couldn't agree less, ali imaš pravo, o okusima se ne raspravlja :D

Link to comment
Share on other sites

Muse rumoured to be performing MK ULTRA tonight!

 

jeeeeiiii

pa fala ku.... na udarcu :D :D :D

pa bilo je i vrijeme :)

mislim da su cuvali tu pjesmu samo za glatz

 

mislim ono zna sam to za mk ali nije negi big deal vec ce bit na youtubu u 12,1 a uostalom nevirujem da ce bit pretjerano dobra live mislim ko zna mozda bude med ali ono jeste vidili guiding ono predosadan ali dobro totalno razlicite stvari ma vidit cemo

ne vjerujem da ce bit dosadna...gajding lajt je mirna pjesmica za razliku od mk koja je tipa citizen erased

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...