Jump to content

pima

Recommended Posts

Hej dragi moji susjedi! da se konačno i ja malo javim... pa da vas dignem na vrh strani :D Jao, da nemate pime... nema vas :p

 

I gdje je drops??? Sziget je več završio! možda ga je koja Mađarica ulovila :chuckle

nema ni coxi, ona je stalno u moru, da se napliva prije mora natrag u ZG :LOL: (samo sam ljubomorna :$ ) i nina...? A ostalih još! ne poznajem :D

 

E dragi moji, nadam se da se opet uskoro vidimo na kojem Muse koncertu :happy: Tada ču vjerovatno več biti Muse mum :D

 

Čuvajte se i uživajte zadne dane kolovoza!

 

 

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

ej Janu5!

baš super što si se javila:happy: ja relativno nova ovdje:D

kao što si rekla, baš nas nema puno ovdje:((osim pime koja nas drži na životu:happy:, tu i tamo se pojavi još netko). valjda ljudi uživaju na moru;).

jedva čekam kad će se pojaviti nešto novo od Muse, onda će nas valjda biti više:). i da opet krenu na turneju, ja bi tako na njihov koncert:musesign:. tako da se tada sigurno vidimo:happy:

p.s.čestitam;)

Link to comment
Share on other sites

uuuu, kak se vi brinete da ostanemo na vrhu, baš ste zlatni :)

nego, nitko ne komentira novu pjesmu sa the streets...ste ju čuli?

 

Čuli smo je, čuli:D

Muzika mi je super, melodija skroz zarazna:happy:, riječi baš i ne. Zapravo ne toliko riječi koliko glas, ne paše mi:(. Nikad nisam slušala The Streets, pretpostavljam da će tako i ostati.

Link to comment
Share on other sites

I tak ja malo čitala stare postove i naletjeh pima na tvoj kad pišeš o prvim dojmovima o BHAR-u. Ostala paf... ko da sam ga ja napisala...:stunned:. Baš mi je drago kaj su nam super iste pjesme (mada ne znam jel kod tebe još uvijek to tako, kod mene to varira), al MOTP mi je definitivno najdraža pjesma s tog albuma, a i prva njihova koju sam uopće čula:happy:. Sjećam se kad sam seku (jedino ona me doživljava kad počnem sva uzbuđena pričati o njima) dovukla pred komp da vidi MOTP uživo, kak je dobar ritam i bubnjevi:D. A Assassin uživo, eh da mi je to doživjeti, da odem na koncert na kojem će svirati tu pjesmu...:happy: Predobar mi je taj album, skoro svaka pjesma na njemu, osim Supermassive Black Hole, ona nikak da mi sjedne. Baš me zanima kakav će biti novi album (ako bude album ili što već):).

Link to comment
Share on other sites

I tak ja malo čitala stare postove i naletjeh pima na tvoj kad pišeš o prvim dojmovima o BHAR-u. Ostala paf... ko da sam ga ja napisala...:stunned:. Baš mi je drago kaj su nam super iste pjesme (mada ne znam jel kod tebe još uvijek to tako, kod mene to varira), al MOTP mi je definitivno najdraža pjesma s tog albuma, a i prva njihova koju sam uopće čula:happy:. Sjećam se kad sam seku (jedino ona me doživljava kad počnem sva uzbuđena pričati o njima) dovukla pred komp da vidi MOTP uživo, kak je dobar ritam i bubnjevi:D. A Assassin uživo, eh da mi je to doživjeti, da odem na koncert na kojem će svirati tu pjesmu...:happy: Predobar mi je taj album, skoro svaka pjesma na njemu, osim Supermassive Black Hole, ona nikak da mi sjedne. Baš me zanima kakav će biti novi album (ako bude album ili što već):).

 

hola

eh moram pročitati te svoje dojmove, već sam zaboravila kaj sam napisala...:)

supermassive je svim nazovimo to novim fanovima i kritičarima tako super, ako se neke pjesme prenose sa koncerata uvijek je ta, ne kužim zašto su toliko zapeli za nju, definitivno mi nije ono u top 5, ali mi je opet drago da su ju napravili jer je totalno drugačija od svega kaj su radili, a to podržavam...

ja sam sebi rekla da ću ići na njihove koncerte sve dok ne dođem na konc gdje će svirati falling away with you...jer ju još nikad nisu svirali live, a obožavam lirikse te pjesme...skoro sam zviznula na koncertu u zg jer je počeo kao riff svirat početak te pjesme, ja imala fotić taman u rukama i počela vrištati i onak guram fotić ovima svojima nek ga netko uzme, već sam bila spremna sad počet plakat :p

i onda je matt odlučio ne odsvirat to:)...ne kužim kaj mu se mota po glavi da ga stalno zaustavi, jer ovo nije prvi puta da je počel i onda odusta...to je sam reko da jednostavno to ne može odsvirati live, da pokušava...tko zna kaj mu se mota po glavi i o kome je riječ u pjesmi :)

eto tako da sam si osigurala nadam se još nekoliko koncerata pošto to ne sviraju live :), makar su rekli sad da će svirat možda čak i to, al gotova je turneja za ovu god i nisu svirali...još i bolje jer nebi to mogla doživjeti live..

samo preko jubito, al nije to to...

i tako...tolko se raspisala, opće sam zaboravila kaj sam na početku htjela reči...:D

e na kojoj stranici je taj moj revju:) da vidim kaj sam "pametno" imala za reči:p

e da, i dogovorila sam sutra snimanje dvd-a, tako da ti javim napredak :)

pozz svima :party:

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja malo javim, radim pa ne stignem, a na večer sam prelijen da uopće više upalim comp.

Kaj se tiče ove nove pjesme feat.THE STREETS. Moram reč da mi nije sjela! Al to je vjerovatno zato što organski ne podnašam rap.

Nadam se da neće zaživjet ono što su rekli da će i dalje surađivat sa The Streets ako oni to budu htjeli....

 

Btw.jel zna tko da negdje ima na jednom mjestu (komplet u raru ili zipu) za skinut cjelokupna njihova kolekcija HQ verzije spotova koje su snimili (Osim na muse live. Znam da tamo ima, ali je razbacano po SYSu a ne stignem pretraživati.)

Link to comment
Share on other sites

http://www.microcuts.net/uk/

 

tu ima spotova, pa si pogledaj...a nema na onom dvdu koji sam ti slala?

 

 

 

Hmmmm.......meni nisi ništa slala....:stunned:

 

Btw ..... počeo sam slušat nešto malo i pored MUSE ali nisam daleko odmaknuo :D

Vidi link:

http://www.youtube.com/watch?v=y9tzp0O7CYA&feature=related

ili možda malo produžena verzija iste:

http://www.youtube.com/watch?v=y9tzp0O7CYA&feature=related

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Hmmmm.......meni nisi ništa slala....:stunned:

 

Btw ..... počeo sam slušat nešto malo i pored MUSE ali nisam daleko odmaknuo :D

Vidi link:

http://www.youtube.com/watch?v=y9tzp0O7CYA&feature=related

ili možda malo produžena verzija iste:

http://www.youtube.com/watch?v=y9tzp0O7CYA&feature=related

 

pa kako ne, bila sam ti nasnimila sve kaj sam imala na kompu, ako je ovo još uvijek Toni iz Rijeke :)

još sam ti gore stavila i programe u kojima možeš gledati filmeke jer sam ja to imala u raznim formatima :)

Link to comment
Share on other sites

pa kako ne, bila sam ti nasnimila sve kaj sam imala na kompu, ako je ovo još uvijek Toni iz Rijeke :)

još sam ti gore stavila i programe u kojima možeš gledati filmeke jer sam ja to imala u raznim formatima :)

 

Nešto si pobrkala. Ovo nikad nije bio Tony iz Rijeke, a i nisi ništa slala meni! :confused:

Link to comment
Share on other sites

hola

eh moram pročitati te svoje dojmove, već sam zaboravila kaj sam napisala...:)

 

e na kojoj stranici je taj moj revju:) da vidim kaj sam "pametno" imala za reči:p

e da, i dogovorila sam sutra snimanje dvd-a, tako da ti javim napredak :)

pozz svima :party:

 

Revju ti je na 10.stranici:D

Ne znam jel si možda čula instrumental verziju Falling Away With You, meni je odlična. Valjda zato jer uvijek prvo skužim melodiju i ritam, pa tek onda riječi.

 

Drago mi je kaj su potkraj turneje malo promijenili setlistu pa su počeli svirati i neke stvari koje prije nisu, pogotovo Fury, uvijek me prođu trnci na početku te pjesme:happy:.I Citizen Erased, mislim da su to svirali u Čileu, pročitah u intervjuu da su fanovi to tražili od njih:). A svirali čak i The Groove, doduše samo instrumental verziju, ali svejedno:happy:

Eh, da, vidjeh sad na netu da su i u Brazilu svirali FAWY kao riff.

Link to comment
Share on other sites

Revju ti je na 10.stranici:D

Ne znam jel si možda čula instrumental verziju Falling Away With You, meni je odlična. Valjda zato jer uvijek prvo skužim melodiju i ritam, pa tek onda riječi.

 

Drago mi je kaj su potkraj turneje malo promijenili setlistu pa su počeli svirati i neke stvari koje prije nisu, pogotovo Fury, uvijek me prođu trnci na početku te pjesme:happy:.I Citizen Erased, mislim da su to svirali u Čileu, pročitah u intervjuu da su fanovi to tražili od njih:). A svirali čak i The Groove, doduše samo instrumental verziju, ali svejedno:happy:

Eh, da, vidjeh sad na netu da su i u Brazilu svirali FAWY kao riff.

 

ma imam cijeli absolution instumental :D

to mi svira prije spavanja :)

Link to comment
Share on other sites

Napokon san našla ekipu fanova iz Hrvatske i presritna san s obziron da 70% posto ljudi uopće nije čulo za Muse a kamoli da ih ko sluša!!! To me totalno izbaci iz takta, pa jel živimo u takvoj selendri ili vlada sveopći loš ukus u muzici kod nas?? Ja mislin oboje, al srića pa ima nas koji popravljamo situaciju :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...