Jump to content

pima

Recommended Posts

As festival season kicks in with Glastonbury 2008 next weekend, users of MSN Music have been having their say on the best and worst festival moments of all time.

 

Muse, who headline 2008's V Festival, were voted the best festival performers of all time, polling 31% of the 1209 votes. Gnarly legends The Rolling Stones, who headlined 2007's Isle Of Wight Festival, came second place (17%) followed by Oasis and Nirvana (11%).

 

:happy::happy::happy:

 

Glastonbury je vjerojatno naj-naj "bolesniji" festival ikada. treba ga posjetiti i dozivjeti:)

Link to comment
Share on other sites

Muse not releasing album online

 

Muse will not be following Radiohead’s footsteps in releasing their new album online, although they have expressed an interest in moving away from the traditional CD format.

 

“We won't be doing the same thing as Radiohead, no,” drummer Dom Howard said. "Everyone is plucking ideas out of the sky and any band can decide how they release an album. It's all good, I'm all for it.”

 

"The traditional format of releasing an album on CD is not the most common thing a new music buyer or listener would typically go and get from a shop these days,’ he added. "Not that we're against the concept of releasing an album in the traditional format at all. It's just the way the world and technology is evolving, it's presenting a canvas to do whatever you want and just release music as and when it is ready to release. It can happen much more organically.”

Link to comment
Share on other sites

wooohoo novo lice:happy:

pozdrav novoj clanici:)

 

odakle si? gdje je to mjesto gdje nitko ziv ne slusa muse:eek: :LOL:

 

 

hehe i ja obozavam smajlije...i tvrdim da ih ovaj board ima premalo :phu:

 

hvala na dobrodošlici:happy:

inače sam iz okolice ČK-a. al kad malo bolje razmislim, i kad sam u ZG-u, nitko oko mene ih ne sluša:(. bit će da sam okružena krivim ljudima:erm::LOL:

slažem se za smajliće:yesey:, njih nikad dosta;)

Link to comment
Share on other sites

:D:D

istina...iako bi i coldplay zelio vidjeti live!!

 

novi album je tu i krecu na turneju...tko zna mozda navrate i kod nas:)

 

sa novog albuma Viva La Vida mi je super stvar:happy:

 

meni isto Viva La Vida super:). i Lost:happy:. I Violet Hill mi je isto dobra stvar:). uglavnom, dobar mi je album:happy:

Link to comment
Share on other sites

mislio sam ici na v-festival, ali vec je daaaaaavno bio rasprodan. brijem da ce napraviti pravi spektakl na v-festivalu!! steta sto necemo biti tamo :((

al biti ce prilika jos...ako izbace do kraja ove godine novi album, na turneju bi trebali krenuti do sredine 2009..i hope so:D

 

znači dobro sam pročitala da su se ulaznice jako jako brzo rasprodale:yesey:. što ni ne čudi, ipak je riječ o Muse:happy:

 

ja bi isto da čim prije izađe novi album i da krenu opet na turneju. i da dođu negdje bliiiizu Hrvatske:).

Edited by amyna05
Link to comment
Share on other sites

anyway, ovaj tjedan sam na odvikavanju od slušanja Muse:(.

kao počnem učiti, i onda nakon nekog vremena skužim da ne mislim na to što bih trebala misliti, nego u glavi vrtim njihove pjesme ili radim svoju top listu 5 / 10 / 20 najdražih pjesama:LOL:.

Link to comment
Share on other sites

znači dobro sam pročitala da su se ulaznice jako jako brzo rasprodale:yesey:. što ni ne čudi, ipak je riječ o Muse:happy:

 

ja bi isto da čim prije izađe novi album i da krenu opet na turneju. i da dođu negdje bliiiizu Hrvatske:).

hm, sad sam vidio da su za oba 2 dana v festivala ulaznice rasprodane,ali mislim

kad bi došao tamo da bi se našlo ulaznica i na crno, to bi značilo "tko ne riskira taj i ne profitira" :LOL:

imam neki osjećaj da će napraviti još par koncerata u europi prije snimanja 5 albuma.

A što se tiče samog albuma još se nezna hoće li uopće biti album ili neš drugo.

Ovo je izjavio Bellamy: "Nemoguće je reći što će od svega toga ispasti. Može biti samo album, a možda i niz singlova, a možda će biti 50-minutna simfonija. Tko zna"

Živi bili pa čuli i vidjeli...:happy:

Link to comment
Share on other sites

da..to je izjavio još početkom godine...al ja mislim da će ovaj album još imat obilježja albuma :)

super sam to objasnila...možda će imat neku podužu pjesmu i slično...a dalje će vjerojatno izdavat singlove...to je ustvari moj plan kako bi ja htjela :p

ja bila danas u zg i izludio meeee..ljudi...ne ići u zg kad je ovako vruće ! ! ! :)

Link to comment
Share on other sites

Quote:

TICKETS JUST RELEASED FOR BOTH FESTIVAL SITES. We’re pleased to announce that we are in a position to release more tickets for both Hylands and Weston parks. Please click here to book tickets

Karata ipak još ima. pa ko voli nek izvoli:D

Uh tako mi se ide, ali solo baš i ne....:(

Link to comment
Share on other sites

Quote:

TICKETS JUST RELEASED FOR BOTH FESTIVAL SITES. We’re pleased to announce that we are in a position to release more tickets for both Hylands and Weston parks. Please click here to book tickets

Karata ipak još ima. pa ko voli nek izvoli:D

Uh tako mi se ide, ali solo baš i ne....:(

 

joj ja bi išla....ja bi išla na sve muse koncerte :)...

kad je to uopće?

Matt je opet faca :D

http://www.microcuts.net/gallery/details.php?image_id=15417

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zdravstvujte tovarišči :musesign:

 

napokon se i ja regah :indiff:

 

o meni:

idem u 3.c, skupljam salvete i sličice Angeline i Brada Pitta, slušam Lanu, Coloniju i Karmu, navijam za Dinamo i Hajduk i zelim se dopisivati s curama i dečkima svih uzrasta iz cijelog svijeta :happy:

 

Nego, mislio sam da se već vode polemike o najnovijem MUSEovom uratku, a ovdje ni slova o tome :unsure:

 

PS. Jesam l' rek'o Rihannu :p

Link to comment
Share on other sites

zdravstvujte tovarišči :musesign:

 

napokon se i ja regah :indiff:

 

o meni:

idem u 3.c, skupljam salvete i sličice Angeline i Brada Pitta, slušam Lanu, Coloniju i Karmu, navijam za Dinamo i Hajduk i zelim se dopisivati s curama i dečkima svih uzrasta iz cijelog svijeta :happy:

 

Nego, mislio sam da se već vode polemike o najnovijem MUSEovom uratku, a ovdje ni slova o tome :unsure:

 

PS. Jesam l' rek'o Rihannu :p

 

ako pod museovim uratkom misliš onu pjesmu sa the streets, M, D & C su rekli da je to neka obična verzija iz studija koja nije gotova i neće se najvjerojatnije nigdje nit pojavit, tako da...meni nije nešto, nije mi nit pretjerano loša, sviđa mi se pripjev...eto...

Link to comment
Share on other sites

ovo je kul :)

 

Matteo Tagliarol has just won the Gold Medal for Fencing.

 

Interviewed a few minutes later, he admits "I listened to Plug in baby, of Muse, just before entering the field. I'm going to put the disc close to the medal!"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...