Jump to content

pima

Recommended Posts

heheh da...čitala sam ja o tome odmah na vikipediji...pa isto ako imaš album BHaR...oni razmetani papiri...možeš ih čitati ako staviš ogledalo i onda čitaš iz njega...i to su dokumenti CIA-e :)

imala sam proučavanje svake slike pa sam to skužila :)

svašta se krije u tim slikicama, ništa nije bezveze stavljeno :)

Link to comment
Share on other sites

heheh da...čitala sam ja o tome odmah na vikipediji...pa isto ako imaš album BHaR...oni razmetani papiri...možeš ih čitati ako staviš ogledalo i onda čitaš iz njega...i to su dokumenti CIA-e :)

imala sam proučavanje svake slike pa sam to skužila :)

svašta se krije u tim slikicama, ništa nije bezveze stavljeno :)

zanimljivo ovo nisam znao...bas cu pogledati:)

 

nego...gdje si to iskopala:D

Link to comment
Share on other sites

Muse have revealed that they are planning a surprise collaboration for their forthcoming headline slot at the V Festival in August.

 

Speaking to the Daily Star, drummer Dom Howard hinted at the collaboration, but wouldn't be drawn on who might be joining the band on stage.

 

"We are looking into a big collaboration for V," he said. "But we need to see if it'll work out first. We're doing some shows in Europe and South America but you really have to step it up at a festival."

 

blago svima koji idu na v festival!! po svim najavama biti ce fenomenalan show:supersad::supersad::supersad:

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo ovo nisam znao...bas cu pogledati:)

 

nego...gdje si to iskopala:D

 

pa vrtila sam onu knjižicu šta dobiješ sa cdeom po rukama...i gledala slikice...i tako i buljila u onu sliku sa papirima i ne znam zašto/kako sam došla na ideju da idem to čitati sa ogledalom i onda sam naslov ili šta već upisala u gugl i saznala šta je to :)

a ona slika sa onim stupovima, šta već...to je navodno haarp...

još ostatak moram saznat...samo sam imala previše posla da se zabavljam sa time :)

Link to comment
Share on other sites

We love making big shows up and trying to work out what lights will look cool. We get very nerdy about it because we can't believe we're allowed to do it.

 

But we will never get as extreme as Muse. We'll let them do the biggest thing and then think, 'OK, how did they do it?'

 

We have always been a step behind Muse. They are so great live.

 

eh...to priča Chris Martin...Coldplay

svi su step behind muse, ne samo oni :)))

Link to comment
Share on other sites

hello svima!

već dugo vas čitam, al nikako da se odlučim i da napišem svoj prvi post. a moram s nekim podijeliti svoje oduševljenje i opčinjenost ovom grupom, budući da ih nitko živ oko mene ne sluša. šmrc:(.

otkrila sam ih tek prošle godine (bogu hvala na internetu), al otada ih ne mogu prestati slušati:). i gledati njihove spotove na yuotubeu:happy:. jednostavno nisam mogla vjerovati svojim očima,ušima kak dobro zvuče uživo, naježim se samo kad gledam snimke, a kako li je tek kad si tamo, na njihovu koncertu. baš mi je žao što sam propustila koncert u ZG-u. al počela se skupljati lova, i kad opet krenu na turneju i kad budu negdje blizu, eto i mene tamo:).

hm, baš sam se raspisala za prvi post:). al o njima bi mogla pričati unedogled:LOL:

i da, obožavam smajliće, al to ste valjda već skužili;).

Link to comment
Share on other sites

hello svima!

već dugo vas čitam, al nikako da se odlučim i da napišem svoj prvi post. a moram s nekim podijeliti svoje oduševljenje i opčinjenost ovom grupom, budući da ih nitko živ oko mene ne sluša. šmrc:(.

otkrila sam ih tek prošle godine (bogu hvala na internetu), al otada ih ne mogu prestati slušati:). i gledati njihove spotove na yuotubeu:happy:. jednostavno nisam mogla vjerovati svojim očima,ušima kak dobro zvuče uživo, naježim se samo kad gledam snimke, a kako li je tek kad si tamo, na njihovu koncertu. baš mi je žao što sam propustila koncert u ZG-u. al počela se skupljati lova, i kad opet krenu na turneju i kad budu negdje blizu, eto i mene tamo:).

hm, baš sam se raspisala za prvi post:). al o njima bi mogla pričati unedogled:LOL:

i da, obožavam smajliće, al to ste valjda već skužili;).

 

helllouu, pa drago nam je da si se odlučila javiti :)

mi smo jedna velika muse familija, pa dobrodošla :D

a o fascinaciji musea ti i ne moram govoriti jer vidim da si to i sama shvatila :)

Link to comment
Share on other sites

hvala na dobrodošlici:)

ne moraš mi govoriti, eto i sad kad bih trebala učiti za ispit, koristim svaku priliku da napravim neku pauzu i da pogledam neki filmić s youtubea ili da si pustim neku njihovu pjesmu. pretvorih se u pravog ovisnika o njima, kaj ćeš:happy:

Link to comment
Share on other sites

hvala na dobrodošlici:)

ne moraš mi govoriti, eto i sad kad bih trebala učiti za ispit, koristim svaku priliku da napravim neku pauzu i da pogledam neki filmić s youtubea ili da si pustim neku njihovu pjesmu. pretvorih se u pravog ovisnika o njima, kaj ćeš:happy:

 

eh...ja tako već 5 god :D

sad sam se malo upristojila, prije sam hullabaloo morala pogledat svaki dan, al doslovno...ili koncert ili dokumentarac...uvijek sam kao dobila želju za neku pjesmu vidjet sa dvd-a..pa je bilo samo ova pjesma, no još i ova...ugl...uvijek sam pogledala cijeli dvd na kraju :)

evo baš sam si prekjučer pogledala haarp, mislim da ću i danas, tako to ide :)

stvarno mi je žao kaj nisi bila na koncertu...ali doći će sljedeće god negdje u blizinu ako i ne u hrv opet, tako da se vidimo :D

Link to comment
Share on other sites

ah, ja sam prije 5 godina bila u sasvim nekim drugim glazbenim vodama…

tek sad vidim kaj sam propustila, al polako to sve nadoknađujem:happy:.

Hullabaloo nažalost nemam, vidjeh samo nekoliko filmića s youtubea. al stavih si ga na skidanje:). Kod mene isti slučaj s haarpom ili sa snimkom koncerta iz Readinga. Trenutno si tu i tamo pogledam i snimku koncerta iz Rock in Ria. I jedva čekam njihove najnovije nastupe, taman ću imati kaj gledati kad mi završe ispitni rokovi.

Meni isto žao kaj nisam bila na koncertu:(. Al zato se veselim danu kad će doći negdje blizu nas, tako da se tada sigurno vidimo:happy:. Teško da će doći opet kod nas, budući da je, koliko sam čula, bilo jako malo ljudi na koncertu. Jest da je ulaznica bila malo skupa za naše prilike, al da sad opet nastupaju u Hrv., ne bi mi bilo žao izdvojiti ni duplo više za ulaznicu. Zato se i počela skupljati lova:).

Link to comment
Share on other sites

ah, ja sam prije 5 godina bila u sasvim nekim drugim glazbenim vodama…

tek sad vidim kaj sam propustila, al polako to sve nadoknađujem:happy:.

Hullabaloo nažalost nemam, vidjeh samo nekoliko filmića s youtubea. al stavih si ga na skidanje:). Kod mene isti slučaj s haarpom ili sa snimkom koncerta iz Readinga. Trenutno si tu i tamo pogledam i snimku koncerta iz Rock in Ria. I jedva čekam njihove najnovije nastupe, taman ću imati kaj gledati kad mi završe ispitni rokovi.

Meni isto žao kaj nisam bila na koncertu:(. Al zato se veselim danu kad će doći negdje blizu nas, tako da se tada sigurno vidimo:happy:. Teško da će doći opet kod nas, budući da je, koliko sam čula, bilo jako malo ljudi na koncertu. Jest da je ulaznica bila malo skupa za naše prilike, al da sad opet nastupaju u Hrv., ne bi mi bilo žao izdvojiti ni duplo više za ulaznicu. Zato se i počela skupljati lova:).

 

pa bilo nas je malo, al je Matt u intervjuu izdvojio beograd i zg kao spešel koncerte po njemu, tako da se nadamo :)

ako ne, onda će ziher bit u Italiji, pa ćemo opet tam ići...iskreno radije bi išla u Italiju nego u Hrv na njihov konc jer je tamo totalno drugačiji filing...

a ako hoćeš mogu ti spržit pa poslat hullabaloo koncert i dokunmetarac i absolution dvd ako nemaš..

Link to comment
Share on other sites

Več sam vam mislila čestitati za nogomet :$

 

 

Lude posljednje minute! bila sam ovaka --> :party::eek::mad::stunned::unsure::(:supersad:

 

žalim... :noey:

 

nooooo kužiššš...taman sam si nabavila sve rekvizite, još su mi samo hlače kockaste falile :D

fakat ne mogu vjerovatiiiiii

baš mi je žao...:(

Link to comment
Share on other sites

:D:D

pa bilo nas je malo, al je Matt u intervjuu izdvojio beograd i zg kao spešel koncerte po njemu, tako da se nadamo :)

ako ne, onda će ziher bit u Italiji, pa ćemo opet tam ići...iskreno radije bi išla u Italiju nego u Hrv na njihov konc jer je tamo totalno drugačiji filing...

a ako hoćeš mogu ti spržit pa poslat hullabaloo koncert i dokunmetarac i absolution dvd ako nemaš..

 

Stvarno? Baš mi je čudno kak mi je uspio promaći taj intervju:stunned:.

Ja bi isto radije nekud van, potpuno se slažem s tobom kaj se tiče filinga vani i kod nas. Doduše, ne znam kak je bilo kod nas, vidjeh tih par filmića s ytb-a, al sigurno da je atmosfera negdje vani bolja, ima i puno više fanova nego kod nas, a i drugačiji je filing kad si u prepunoj dvorani / stadionu / gdje već nastupaju ili u polupraznoj. Ne znaju ljudi kaj propuštaju, ne mogu se prestati čuditi kak netko tko pjeva narodnjake / zabavnu muziku, uspijeva napuniti dvoranu kod nas, a oni nisu uspjeli:(.

Ti bila i u ZG-u i u Italiji?

Evo hullabaloo mi se baš (još uvijek:() skida – još nekih 15 posto. Al mogla bi mi spržiti dokumentarac i absolution dvd, to nemam:( (mislim, imam ono kaj su ljudi stavili na ytb, al ja bi ipak radije sve u komadu:):D). Pa ako može, please please please (i sad slijedi nastavak pjesme u mojoj glavi:LOL:).

Link to comment
Share on other sites

skinuo mi se hullabaloo:). aaaaa, ne mogu vjerovati, tak sam sad happy:happy:

sad samo treba izdržati do utorka, da prođe ispit i onda ga mogu u miru pogledati:happy:. i ugasiti komp jer inače nikaj od učenja:LOL:

Link to comment
Share on other sites

je, bila sam i u Italiji i u Zg, totalno dva različita koncerta...

Italija: nemaš pojima tko si, šta si, ne postoji ništa tih 90min osim glazbe, i jednostavno te nije briga za ništa

Zg: jednostavno imam samo jednu riječ: prekrasan koncert...

baš prekrasan:) ne znam baš opisati razliku, al sam još tjedan dana poslje tog koncerta plakala :)

svi moji frendovi naravno znaju koliko volim muse i nakon konca onak svi me pitaju i kako je bilo, kako je bilo...a ja nisam mogla ništa reči jer bi počela plakati...:))

joj...moram više na koncert :)))

pošalji mi adresu na pm pa ti onda pošaljem ovo, svaki pravi muse fan mora to imati :)

Link to comment
Share on other sites

Najbolji koncert od Muse na kojem sam bio, bio je 2003, isto u Bologni ali u manjoj dvorani. Prehebeno, činilo se kao da si došao na njihov pvt party.

U zg- mi je bilo lijepo ali je prazno izgledalo u onakom velikom prostoru.

P.S:već kad smo kod koncerata ima li netko zainteresiran da bi išao na V festival ili na

Marlay Park u Dublin? Sve me vuče da ovo ljeto ih odem nekamo pogledati, a ništa prije 8mj. kad su cijeli 7 po Južnoj Africi...Dakle da vidimo hrabre :cool:

Link to comment
Share on other sites

ej…kako podnosite ove vrućine… prestrašno nešto...

skinuh si snimku Glastonburyja 2004. I pogledah naravno. Ostala sam bez riječi. Haarp ima konkurenta. Setlista mi je savršena. A tek Stockholm Syndrome na kraju…I kak su happy na kraju:). I ja skupa s njima:D. Fenomenalan završetak. I onaj Mattov ples… ah, mislim da ću ga ubrzo opet pogledati:happy:.

Uglavnom, sigurna sam da ste sve to već vidjeli, al moram podijeliti s nekim svoje oduševljenje:happy:. Svakim danom su mi sve draži i sve ih više volim. I sve sam više opsjednuta s njima. Tak da mi ovo dođe ko neka vrsta terapije:LOL:.

 

@pima: imaš pm:)

@MUSE81: vrlo rado, al smo love bez:(. Jedino ako častiš kartama. Jel ima karata još uopće, ne znam zašto mi se čini da sam negdje na netu pročitala da su rasprodane u 90 minuta. Al zato jednog dana kad se počne zarađivati vlastita lova, tko zna:happy:

Link to comment
Share on other sites

We have always been a step behind Muse. They are so great live.

 

eh...to priča Chris Martin...Coldplay

svi su step behind muse, ne samo oni :)))

:D:D

istina...iako bi i coldplay zelio vidjeti live!!

 

novi album je tu i krecu na turneju...tko zna mozda navrate i kod nas:)

 

sa novog albuma Viva La Vida mi je super stvar:happy:

Link to comment
Share on other sites

hello svima!

već dugo vas čitam, al nikako da se odlučim i da napišem svoj prvi post. a moram s nekim podijeliti svoje oduševljenje i opčinjenost ovom grupom, budući da ih nitko živ oko mene ne sluša. šmrc:(.

wooohoo novo lice:happy:

pozdrav novoj clanici:)

 

odakle si? gdje je to mjesto gdje nitko ziv ne slusa muse:eek: :LOL:

 

hm, baš sam se raspisala za prvi post:). al o njima bi mogla pričati unedogled:LOL:

i da, obožavam smajliće, al to ste valjda već skužili;).

hehe i ja obozavam smajlije...i tvrdim da ih ovaj board ima premalo :phu:

Link to comment
Share on other sites

P.S:već kad smo kod koncerata ima li netko zainteresiran da bi išao na V festival ili na Marlay Park u Dublin? Sve me vuče da ovo ljeto ih odem nekamo pogledati, a ništa prije 8mj. kad su cijeli 7 po Južnoj Africi...Dakle da vidimo hrabre :cool:

mislio sam ici na v-festival, ali vec je daaaaaavno bio rasprodan. brijem da ce napraviti pravi spektakl na v-festivalu!! steta sto necemo biti tamo :((

al biti ce prilika jos...ako izbace do kraja ove godine novi album, na turneju bi trebali krenuti do sredine 2009..i hope so:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...