Jump to content

pima

Recommended Posts

Mi smo Internet magazin... Kako gledaš na Internet kao masovni medij?

U svakom slučaju sam veliki pobornik Interneta, tehnologije i znanosti. Internet je odličan za glazbenu industriju, donosi glazbu mnoštvu ljudi; neki možda ne bi niti imali priliku čuti neke stvari koje ovako mogu pa je tako sve mnogo lakše.

.........

Koncerti su nešto što moraš probati, neprekidna izmjena energije s fanovima, unikatno iskustvo... Što više ljudi sluša glazbu, skida legalno ili ilegalno s Interneta, to će više ljudi gledati te iste bendove i uživo, a to je dobro za nas.

 

kad bi svi tako razmisljali! odlicni odgovori! :musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

Ma boli me dusa kad ga gledam... :D

Jos 4 dana!!!! :musesign:

 

Ja cu ici na party pa cu misliti na vas! ;)

 

:mad: znam da hočeš :rolleyes::wtf: :'(

 

ti samo uživaj i naruči si još jednu pivu (ili nešto) za mene :LOL:

 

uskoro se vidimo :musesign:

 

ps.: možda dođem još na forum za jedan sat innače lahku noč.

Link to comment
Share on other sites

hmmm...to bi trebalo vidjeti...zvuci zanimljivo ;)

slusas elektronsku glazbu?

odrastao na elektronici...i dalje rastem:D

pocelo sa acidom, pa techno & goa....sada kako je goa totalno mrtva a i "normalan" techno je vise-manje mrtav vise slusam d'n'b (a i d'n'b je poprilicno zastupljen u zagrebu i rijeci, tako da partya ima dosta:))

i naravno zanimljiva ele. gostovanja ;)

cuo sam za ame prije, super je sto sad dolaze u paru:), obicno dolaze solo. trebalo bi ih ici poslusati!

Link to comment
Share on other sites

odrastao na elektronici...i dalje rastem:D

pocelo sa acidom, pa techno & goa....sada kako je goa totalno mrtva a i "normalan" techno je vise-manje mrtav vise slusam d'n'b (a i d'n'b je poprilicno zastupljen u zagrebu i rijeci, tako da partya ima dosta:))

i naravno zanimljiva ele. gostovanja ;)

cuo sam za ame prije, super je sto sad dolaze u paru:), obicno dolaze solo. trebalo bi ih ici poslusati!

Pa ne mogu vjerovati... Ja sam takodjer odrasla na el.glazbi, tj. technu... Prije godinu dana me pocelo spustati... Prebacila sam se totalno na rock i laganije el.stvari... Mislim da sto si ozbiljniji s godinama, da techno opada lagano :D

Nikad prije nisam slusala d'n'b, a sad ga obozavam :)

Mogla bi se cak i ja zaletiti i poslusati ih ;)

;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...