Jump to content

pima

Recommended Posts

ovo sam gledo jos kad je haarp izaso:D

 

je i ja. al čitam razne teorije o onom pomoru ptica zadnjih dana, pa se tak dotaklo i haarpa. Sad se podsjećam malko.. .. :D

 

Vidiš zakaj "ROCK FOR CLEVER PEOPLE" sad se ljudi čude wtf je HAARP a mi lumeni odavno već znamo za sve to.

Čekaj kad počnu po MK ULTRA sad kroz neko vrijeme :D :D

Link to comment
Share on other sites

je i ja. al čitam razne teorije o onom pomoru ptica zadnjih dana, pa se tak dotaklo i haarpa. Sad se podsjećam malko.. .. :D

 

Vidiš zakaj "ROCK FOR CLEVER PEOPLE" sad se ljudi čude wtf je HAARP a mi lumeni odavno već znamo za sve to.

Čekaj kad počnu po MK ULTRA sad kroz neko vrijeme :D :D

 

drito:D

Link to comment
Share on other sites

ko nije nek pogleda scott pilgrim vs. the world, film je tolko retardiran da se nemres ne smijat...prejako .D

 

da videl sam 5sek trejlera

:LOL::LOL:

cu da pogledam ovaj vikend :D

 

nego jel netko cul fergie kak dere sweet child o'mine i barracudu ?

zena nije normalna.

jebo ju bep.

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

...We can only wish them all the best at next year's World Aids Day gig. They have filled more stadiums than Hurricane Katrina, but we'd all rather see them dead...

 

je ono, valjam se po podu od smijeha...

 

Ma njega ne treba ozbiljno shvaćat.

On ima takav nastup prema svemu :D

 

Zbog toga su ga, čini mi se i maknuli iz Mock The Week emisije jer je bil pre.... za telku :D

Link to comment
Share on other sites

...We can only wish them all the best at next year's World Aids Day gig. They have filled more stadiums than Hurricane Katrina, but we'd all rather see them dead...

 

je ono, valjam se po podu od smijeha...

 

joj obožavam nevermind the buzzcocks. al nekak mi se čini da je izvedba šale bila preisforsirana. ko da ju je netko drugi napisao, a ne on pa nije djelovalo spontano. moglo je bit originalnije :D pogotovo zato što su neku istu foru imali kad je voditelj bio David Tennant. <3

 

PLUS krivo je rekao množinu od stadium.

Link to comment
Share on other sites

PRAGUE? Meni nije sjel nikak. Totalno random i bezvezna pjesmica koju ne znam zašto su išli obrađivat. I to je najlošija obrada koju su napravili...

IMHO of course

 

 

Baš sam odgledal film (pokupil u konzumu za siću) I COME WITH THE RAIN za koji je soundtrack radio RADIOHEAD.

Moram reč da mi je mjuza jedino kaj je valjalo u filmu... Tak nekaj sporo se ne viđa često :-(

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

 

Baš sam odgledal film (pokupil u konzumu za siću) I COME WITH THE RAIN za koji je soundtrack radio RADIOHEAD.

Moram reč da mi je mjuza jedino kaj je valjalo u filmu... Tak nekaj sporo se ne viđa često :-(

 

nie samo radiohead, i G!YBE i silver mt. zion imaju prste u tome (sve dobre grupe ;))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...