Jump to content

pima

Recommended Posts

i kak je bilo na koncerteku majo ?

 

odlično, produkcija i pozornica ekselent. i žena fakat čisto pjeva. ALI publika je bila totalno izvan mog elementa. sve neke seljačine totalne koje se žale kad se ideš gurat naprijed. HALO na koncertu si, ako si htio rezervirano mjesto mogao si kupiti karte na tribinama. i hrpetina male djece koja pjeva i wanna take a ride on your disco stick. to je malo neugodno. al sve u svemu, scenografija, koreografija, kostimografija čista odličnost.

Link to comment
Share on other sites

e da, zaboravila sam, za vikend, orehnjača je bila vrhunska, popili ju odma, nastavili sa vinom, drugi dan boli glava, al preživjelo se :D

uglavnom bilo je dobro, niko se nije oduzeo baš ono mega hard, noge me još sad bole :D uglavnom bilo je divno i dobila sam zvučnike koje baš sad isprobavam i baš sam si supač pupač :D

iiiiiii dobila sam hullabaloo sundrack, sad imam i dvd i cede, kolekcija se popunjava :) :)

Link to comment
Share on other sites

jebeno:eek:

 

 

 

nego jel netko zna di se moze kupit onaj prah kaj ti pucketa u ustima ?

pop rocks se zvalo brijem ?

jel ima toga u konzumu ?

 

mislim da tog obično ima u lokalnim dućanima manjim. tam gdje možeš kušit karate pojase i slatkiše tog tipa. Ili probaj u mulleru na trgu, prije par mjeseci su preuredili cijelu stvar i imaju HRPETINU slatkog.

Link to comment
Share on other sites

Kaj stvarno ima ljudi koji taj MTV još ozbiljno shvaćaju?

Pa ta tv nije pojam za muziku već 15-tak godina, a i više.... :-/

 

 

Evo malo novosti iz wonderlanda (oprez žene, mogle bi se začarat ovim Don Juanom kad pročitate i vidite slike) XD:

http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=40797&o=all&op=1&view=all&subj=149707945065173&id=100001827635359

 

a onda, da ne bi stvarno netko povjerovao komentarima stavio je i ovo za svaki slučaj:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs772.snc4/67271_139613172752373_100001110726390_185781_923299_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...