Jump to content

pima

Recommended Posts

Evo moja neka lista slučajnim redoslijedom, nemrem napravit top listu, sve su mrakača :)

 

1. Showbiz - Hullabaloo

2. Bliss - Hullabaloo

3. Hysteria V-Festival 2008

4. Knights of Cydonia - V-Festival 2008

5. Time is Running out - HAARP

6. Stockholm Syndrome - Glastonbury 2004

7. Muscle Museum - Glastonbury 2004

Link to comment
Share on other sites

knighsti- belfort 06 i haarp

microcuts-montreux 02

citizen-glasto 04

stockholm-earl courts,bdo 2004

blackout-wembley

butterflies and hurricanes-pinkpop 2004

hyper music-pinkpop 2002

uno-astoria 00

exo(overture)-helsinki 22.10.09

invincible-milan 06

tsp i ruled by secrecy-earl courts

plug in baby,showbiz -radio 3 2001

uprising -italija tv show, 09 :D

ma ljudi niste normalni ima toga milijun ovo je glupo

Link to comment
Share on other sites

orahovica :D

 

mah, mi smo raspravljali o imenu i na kraju zaključi da ćemo to zvat orehnjača pa gotovo :D

 

vjerujem da ne moram napraviti današnji rezime, skužili ste moje vikende :p

 

iako ajde, danas smo stvarno bili pristojni...ustvari kako ko, moj tata i od najbolje frendice tata ziher nisu :D

Link to comment
Share on other sites

ljudi je li moguce da na 4.41 matt prica o nsc-u,i jedna stvar me strasno zabrinjava ,nedavno sam gleda jedan intervju di je bila cakula o nscu i twikurcu i matt je govoria da je ima nsc vec odavno ali da je bilo glupo cekat do novog albuma da je stavi :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,znamo sta je matt reka o novom albumu ali ako je ovakvo nesto ima u planu :OOOO,kreso ce popizdit :D
Link to comment
Share on other sites

ljudi je li moguce da na 4.41 matt prica o nsc-u,i jedna stvar me strasno zabrinjava ,nedavno sam gleda jedan intervju di je bila cakula o nscu i twikurcu i matt je govoria da je ima nsc vec odavno ali da je bilo glupo cekat do novog albuma da je stavi :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,znamo sta je matt reka o novom albumu ali ako je ovakvo nesto ima u planu :OOOO,kreso ce popizdit :D

 

al kolko ja znam on je stavio tu pjesmu na twikurac zato što je rekao da mu ta pjesma možda i neće toliko značiti kad idu izdavat novi album kao sada.

Link to comment
Share on other sites

ljudi je li moguce da na 4.41 matt prica o nsc-u,i jedna stvar me strasno zabrinjava ,nedavno sam gleda jedan intervju di je bila cakula o nscu i twikurcu i matt je govoria da je ima nsc vec odavno ali da je bilo glupo cekat do novog albuma da je stavi :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,znamo sta je matt reka o novom albumu ali ako je ovakvo nesto ima u planu :OOOO,kreso ce popizdit :D

 

mozda je nsc bacil u resistance zato kaj je vidl da fanovi nisu bas odusevljeni novim album pa ce sad napravit nes novo na novom albumu :stunned:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...