Jump to content

pima

Recommended Posts

dark night je film o batmanu ffs tako da ono , nolan u inceptionu nije ostavia mista za pogresku ,ako si ga pogledala jedan put znam da si rekla jebate sema ali moglo je puno toga bolje ,ali viruj mi gleda sam ga 5 puta i ne mozeeeeeee bolje,ja ne zelim sad raspravljat o ukusima ali viruj kad bi sili na pice i kad bi ti reka moje shvacanje inceptiona ,kad bi ti pojasnia svaku scenu totalno bi drukcije gledala na film i skuzila da je to jedno veliko cudo

Link to comment
Share on other sites

Ima tu hrpa dobrih filmova, al moraš znat da iz meni nejasnog razloga tamo hrpa ljudi glasa a da nikad nisu ni gledali film (jedna takva budala je i na popcorn.hr), druga skupina ljudi su oni kojima se možda i svidio film, al glasa bez vjere i mjere sa multiple accountova kaj se onda zamjeri onima čiji je favorite movie ispred toga, pa onda glasa negativno za film gledali ga oni ili ne.

Ti koji se vrte po tim stranicama su još veći freakovi od nas na muse.mu :D

je ,al na uzorku od 100000 glasova + , pogreska izazvana freakovima je minimalna

Nisam gledal Inception pa ne mogu tvrdit, al ista pompa je bila sa THE DARK KNIGHTom, film je bio na samom vrhu te ljestvice, a kad sam ga odgledal ostal sam malo razočaran, jer sam imal dojam da je Batman Begins bio puno zabavniji film, a pompu je napravila smrt Ledgera.

Dark knight je retardiran prvih sat,sat i pol,doslo mi je da odustanem al sam osto...na kraju sam bio jako odusevljen jel je film jako jako dobar...samo predugi uvod.

 

al kao sta sam reko,nece se svakom svidit svaki film, 100 ljudi 100 cudi, al od ovih top 250 siguran sam da ce se svakom(ok,skoro svakom,sjetio sam se frenda koji filmove prosudi po broju picki i tucnjavi tokom filma) svidit barem 50% filmova

 

i da,rotten tomatoes necu komentirat...taj site sam uvijek izbjegavo, katastrofa

Link to comment
Share on other sites

je ,al na uzorku od 100000 glasova + , pogreska izazvana freakovima je minimalna

 

Dark knight je retardiran prvih sat,sat i pol,doslo mi je da odustanem al sam osto...na kraju sam bio jako odusevljen jel je film jako jako dobar...samo predugi uvod.

 

al kao sta sam reko,nece se svakom svidit svaki film, 100 ljudi 100 cudi, al od ovih top 250 siguran sam da ce se svakom(ok,skoro svakom,sjetio sam se frenda koji filmove prosudi po broju picki i tucnjavi tokom filma) svidit barem 50% filmova

 

i da,rotten tomatoes necu komentirat...taj site sam uvijek izbjegavo, katastrofa

 

Ima tamo vise freakova nego kaj mislis.....

Link to comment
Share on other sites

 

:LOL::LOL: ajme kako Dom izlgeda na ovim slikama s indexa

a jadni, sad mi ih je žao jer će ih uhoditi konstantno.

 

e, ste vidli ovo? http://muse.mu/news/article/699/win-a-signed-glastonbury-setlist/

Link to comment
Share on other sites

je, vidla sam jučer i išla odma poslati, i kao idem danas poslat sa nekog drugog mejla i vidim da su na wikipediji promijenili datum izdavanja :D :D

tako da sam očito poslala krivi odgovor prvi put :)

 

Protonix, to se ne prodaje!!! ni za 20 godina :D

Link to comment
Share on other sites

hahaha. na wikipediji sve pise. Kolovoz 87.?

 

ma salim se. ne bi to nikad prodao. :D

 

svugdje piše kolovoz 87., tak da pretpostavljam da je to točno, osim ako internet ne sudjeluje u zavjeri s mjuzom, pa su svugdje stavili krivi podatak.

 

 

al sjećam se kad je isto bilo neko nagradno pitanje na koje je odgovor bio serj tankian, pa se to relativno lako moglo naći. iako sam ja to znala otprije *štreber*

Link to comment
Share on other sites

ne bih znao da li je tocan podatak, ali se sjecam da su za vrijeme absolution turneje a i BH&R turneje davali anagrame fanovima, pa je na kraju ispalo da su ti anagrami vodili do nekog grada u americi gdje suz Muse ostavili svoje sobne bicikle XD

 

zasto svi idu :eek::eek::eek:

 

hahaha :LOL: ne bi ja njihove potpise dao za sve bogatstvo svijeta :D

Link to comment
Share on other sites

da, prije su imali ful super šeme, al je ispalo da su mjuz fanovi malo fanatici, pa nisu spavali danima pokušavajući otkriti anagrame i na kraju lunjali da pronađu te bajkove i onda su odlučili da nije okej od njih da traže to od fanova koji se onda tam na kraju doslovno ruše kad nađu kaj se već traži :D

al kaj je malo nespavanja naspram bicikla na kojima je sjedila njihova guza i još k tome potpisani sic :D

 

je, odgovor je august, tak piše i na drugim stranicama, al jučer je na vikipediji pisalo july :D

tak da sam tak i poslala, jedan sa juli a jedan sa augustom :D

Link to comment
Share on other sites

da, prije su imali ful super šeme, al je ispalo da su mjuz fanovi malo fanatici, pa nisu spavali danima pokušavajući otkriti anagrame i na kraju lunjali da pronađu te bajkove i onda su odlučili da nije okej od njih da traže to od fanova koji se onda tam na kraju doslovno ruše kad nađu kaj se već traži :D

al kaj je malo nespavanja naspram bicikla na kojima je sjedila njihova guza i još k tome potpisani sic :D

 

je, odgovor je august, tak piše i na drugim stranicama, al jučer je na vikipediji pisalo july :D

tak da sam tak i poslala, jedan sa juli a jedan sa augustom :D

 

Pa ne bi rekel da su oni napustili te šeme, pa prije točno godinu dana su jednu globalnu napravili. Ne!? I mi fanovi ko obično cijelu zbrku napravili sa tim dal treba aktivirat onaj zadnji ključ ili ne... :D

Ah kaj bi mi bez mjuza, bilo bi nam dosadno :D

 

 

Ste vidli ovo XD

http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU

 

Ak ne znate kak sendvič napravit:

http://www.youtube.com/watch?v=fqu8YcqvNKA

Ak ne znate nos ispuhat (pogledat nakon sendviča):

http://www.youtube.com/user/PrincOzanoTV#p/a/u/1/HuV2Y9S9pAA

 

 

Ovo će vam na prvi pogled izgledat bez veze, al odgledat ta 3 klipa do kraja, lik je do jaja :D

http://www.youtube.com/watch?v=1kXOg23pGeA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=67XTB9fytdA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ua0_88OwrRs&feature=related

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

princeza ozana me naucila radit pohane tikvice,i za to sam joj vjecno zahvalan :LOL:

a jeff dunham...kralj,al nie fora walter kolko achmed,na to sam se lomio zestoko od smijeha

 

Fora je ovo odgledat u komadu. Odgovori na pitanja iz publike su mrak.

A Ahmed, je fora, al isto tak ga netko može shvatit uvredljivim ......

 

 

Evo i recept za palachinke :D :D

A tu klip kak izgleda tečaj srpskog za amerikance:

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

zene ,zene

posaljite ovo ostalim zenama:D

 

"prodajem sandale (srebrne, br.38, viiisoookaaa peta, nošene pola sata samo za fotkanje), hoće netko? zadržala bih ih jer su mi prekrasne, ali ne vjerujem da će Boris narasti za 5 cm, tako da... :) evo vam fotka:

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?pid=31401978&id=1071911529&ref=fbx_album"

Link to comment
Share on other sites

reci jedan dat cu ti cajon i milijun eura

 

pa recimo inglorious basterds mi je izvrstan "novi" film, kao i 500 dana sa summer ili eventualno frozen river. ma mislim, ovisi koji zanr gledas i to... no cuj, svatko ima svoj ukus. Samo ja u taj svoj ukus ne preferiram inception kao najbolji film svih vremena (sto je dat komentar) al opet je dobio 4.5 od mene

Link to comment
Share on other sites

ne bih znao da li je tocan podatak, ali se sjecam da su za vrijeme absolution turneje a i BH&R turneje davali anagrame fanovima, pa je na kraju ispalo da su ti anagrami vodili do nekog grada u americi gdje suz Muse ostavili svoje sobne bicikle XD

 

zasto svi idu :eek::eek::eek:

 

hahaha :LOL: ne bi ja njihove potpise dao za sve bogatstvo svijeta :D

 

ooo pa naravno. potpisi se čuvaju za cijeli život. ja svoje potpise držim uokvirene iznad glave, bože sačuvaj da ostanen bez njih jedan dan :LOL: a kamoli da ih prodan za neku bolesnu sumu.

Link to comment
Share on other sites

moji su pospremljeni, samo nikad ih nisam stavila u okvir jer su s jedne strane potpisani dečki, a s druge strane tom, iako mi je jasno koja je strana važnija :)

i još su skenirani za svaki slučaj :)

jedino sliku mene i matta imam u okviru na stolu :D tako će biti i kad se udam :D

a sa krisom i ostalo sam imala na zidu, al sam sad promijenila sobu, tak da to moram opet nekam stavit...ah...slatke brige :)

Link to comment
Share on other sites

moji su pospremljeni, samo nikad ih nisam stavila u okvir jer su s jedne strane potpisani dečki, a s druge strane tom, iako mi je jasno koja je strana važnija :)

i još su skenirani za svaki slučaj :)

jedino sliku mene i matta imam u okviru na stolu :D tako će biti i kad se udam :D

a sa krisom i ostalo sam imala na zidu, al sam sad promijenila sobu, tak da to moram opet nekam stavit...ah...slatke brige :)

 

pa gdje si se sve to uspjela fotkat s njima. cek. Tom koji? hahaha

 

imas i Crhisovu sliku, i sliku tebe i Matta. a neki nisu bili ni na jednom njihovom koncertu :supersad: kao ja. ali nije bed. doci ce oni opet. ima dovoljno velike pozornice za njih negdje. hhahaha

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...