Jump to content

pima

Recommended Posts

kako me zivciraju ovi mutavi vudu lizardsi

likovi deru po jebenim coverima ,a albuma nema

strasno:mad:

 

lejdi gaga, a? :D

 

al su stavili i novu pjesmu, baš sam ju preslušala, dobra mi je, al malčice imam osjećaj da traje cijelu vječnost :D

Link to comment
Share on other sites

glasa za citizen naravno i dvi pisme koje jednostavno ne bi smile bit izvan setliste na itijednom koncu,po meni dvi najspektakularnije izvedbe na wembleyu blackout i take a bow, mislim ono koncert se zavrsava sa take a bow covice a pocinje sa knightsima jednostavno tako treba bit jer je ispalo preeeeeeeeeeeedivno i a mogu glasat izbacia bi uprising sa setliste

Link to comment
Share on other sites

Want to interview Muse for MySpace? Check out the competition that has just gone live here on http://www.myspace.com/muse

 

MySpace are looking for three Muse fans from around the world who will be flown with a friend to the band's show at Oracle Arena in San Francisco on April 14th where they'll be able to go backstage and the three winners will interview the band!

 

To be in with a chance of winning this awesome prize all you need to do is record a video telling the band why you think you should have the chance to interview them and submit it by following the instructions on the widgit at the top of the band's MySpace. Videos need to be submitted before Wednesday April 7th. Make sure you check the competition rules for eligibility and please make sure you're available to fly to San Francisco for this show on April 14th.

 

The footage of the band being interviewed will be aired on MySpace as an episode of "Get Close" later this month!

Link to comment
Share on other sites

glasa za citizen naravno i dvi pisme koje jednostavno ne bi smile bit izvan setliste na itijednom koncu,po meni dvi najspektakularnije izvedbe na wembleyu blackout i take a bow, mislim ono koncert se zavrsava sa take a bow covice a pocinje sa knightsima jednostavno tako treba bit jer je ispalo preeeeeeeeeeeedivno i a mogu glasat izbacia bi uprising sa setliste

 

ma ja nisam klasala za one "klasične" pjesme, koje su uvijek na koncertima, jer pretpostavljam da će one i dalje ostat, te jake pjesme poput new born, SS, KoC i sl.., zato sam glasala za neke koje se ne mogu uvijek čuti, i večinom..eh...stare pjesme :)

Link to comment
Share on other sites

jel cete ic na sziget ak ce muse bit na inmusicu ?!

 

znate zake to pitam?

ZATO KAJ JE MUSE NA INMUSICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

POGLEDAJTE NA TOUR, INMUSIC ZAGREB !!!!!!!!!!!!!!!!!

WOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:eek::eek::happy::happy::happy::eek::happy::happy::eek::happy::eek::happy::happy::eek::happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

jel cete ic na sziget ak ce muse bit na inmusicu ?!

 

znate zake to pitam?

ZATO KAJ JE MUSE NA INMUSICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

POGLEDAJTE NA TOUR, INMUSIC ZAGREB !!!!!!!!!!!!!!!!!

WOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

fala sta si me scimo ,skoro sam srcani dobio od srece i onda kurcina :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

hm...je to neki zakašnjeli prvi april??

jer ja nigde ne vidim...

bilo bi preocito da sam na 1.april to napiso :D

 

fala sta si me scimo ,skoro sam srcani dobio od srece i onda kurcina :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

 

ahhahahahahhaahahahahaaha

samo cekam maju da to vidi:D

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

ma ja nisam klasala za one "klasične" pjesme, koje su uvijek na koncertima, jer pretpostavljam da će one i dalje ostat, te jake pjesme poput new born, SS, KoC i sl.., zato sam glasala za neke koje se ne mogu uvijek čuti, i večinom..eh...stare pjesme :)

 

pa normalno nisam redikul da glasam za pisme koje su sef na playlisti nego take a bow nisu svirali milijun godina a ni blackout a to su ono preteatralne velike pisme i ono live su jednostavno jebacke,a i bez obzira sta se izglasa u prvih pet nista nece bit ono jesus ne mogu virovat tipa muscle,screenager ,space i tako kuzis ,i kad smo kod toga nisam ni9 invincible cua odavno zadnji live sam ubra tamo negdi kad su banili u ameriku prije bdo-a ,12 misec ja mislim ,ono ne mogu rec da mi ne fali oni solo a to je vrlo vjerovatno da ce se svirat ako bude u top 5, nego ima majmuna i majmunica sta ne kuze neke stavri pa glasaju sa smbh,time i ostale pisme koje moja mama zna da ce bit na playlisti :mad:

Link to comment
Share on other sites

slažem se venus...

 

a marko...u petak bila na koncertu vlaste popić, i stol pokraj našeg sjeti zeko prašina i maček, da si bio dobar a ne tu zajebavaš da je muse u hrv, možda bi ih i pitala kad će taj album :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam dežurni pesimist i automatski sam pretpostavila da nas cimaš :D

:D

 

a marko...u petak bila na koncertu vlaste popić, i stol pokraj našeg sjeti zeko prašina i maček, da si bio dobar a ne tu zajebavaš da je muse u hrv, možda bi ih i pitala kad će taj album :D

 

joj to si sad samo napisala tak da ljudi vide da se druzis sa "zvezdama" joj fakat pero,pero...

 

 

bdv. sretan vuzeeeeeeeeeem svima:p

Link to comment
Share on other sites

ahhahah, ma ne družim se ja sa zvezdama, samo su bili stol do :D

a vlasta popić je moja, a oni su u nekoj svađici maloj sa gušterima, pa tak da ih onda ni ja automatski baš ne volim onda...društvena potpora :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...