Jump to content

С какого вы города?


Recommended Posts

Я тоже из Донецка ^^ йее! нас уже двое)

Первый раз услышала Мьюз в рекламе духов Midnight Poison от Dior, подумала, ох и классная песня. Потом услышала, не зная кто исполняет, Starlight и MOTP на Radio One, они мне так понравились, я была просто в шоке от ощущений! Потом уже не помню как увидела клип Starlight, узнала название этой чудо группы, купила диск и понеслось))

Link to comment
Share on other sites

Київ)

 

Не бийте, але почув вперше у "Сутінках") Супер месів блек хол - і відразу закохався в групу!

я також з Києва і також почула Muse в "Сутінках":). Потім почула по просто-радіо, потім закачала пісні, і я тепер фанатка!

Link to comment
Share on other sites

ви не одні - я тож спочатку СБХ почула, потім скачала MoTP, послухала і скачала всю дискографію.........тепер тіки їх і слухаю)))))))))))))))......я зі Львова))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MUhelenSE, тут твої повідомлення відображаються зрозумілою мовою) А чому ж в приваті від тебе приходять лиш значечки???((((( Мож то в мене щось не так з кодуванням?(((( Хто розуміється, ДОПОМОЖІТЬ!!!!

 

А я зафанатіла ще від New Born. Не пам'ятаю, де почула, але ТАААААК зачепило!!!! Зірвало дах)

Link to comment
Share on other sites

Я умовно зі Львова.

Зафанатіла спочатку не від музики (коли чула, то плювалася сильно), а від Мета. Я бавлюся в ФРПГ і створила собі персонажа. Треба було якогось симпатичного гітариста-вокаліста на зовнішність (щоб фото з гітарою і мікрофоном було). Мені порадили придивитися до Мета Белламі. Придивилася я і вирішила послухати М"юз. І тоді вже прийшло усвідомлення, що музика їхня надзвичайно чудесна.Потихеньку мене перестав стрьомати фальцетний вокал, дивні вирази обличчя, які корчить Мет ну і всякі інші речі, які роблять гурт неповторним)))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Я из Херсона)

 

А Мьюзеров впервые услышала, когда установили дома спутник.

на каком-то западном муз. канале....это был 2006 год. Песня Starlight. Я в неё влюбилась с первого раза :) и потом пошло......

 

(Круто! Фанаты из Украины - вы СУПЕР!) Надеюсь, что Мьюзеры наведают нас ещё раз!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Я з Києва.

 

Про існування М"юз дізналася ще в ранні студентські роки, але тоді якось не склалося...

Потім була СБХ (бггг), а за нею - все інше... Але реально найкрутіший альбом - Showbiz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...