Jump to content

pima

Recommended Posts

As you know Muse will be performing LIVE on the 2009 MTV Video Music Awards on September 13th in New York City.

 

What you may NOT know is that they have a special venue all to themselves just for the performance.

 

special venue??? :) ovo će bit zanimljivo :)

i lijepo je to da im neće napunit publiku ljudima koji ne slušaju muse, nego djele karte muse fanovima...ah...bit će im divno na tom koncertu :)

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne lici suvise na 360 U2 i Britney Circus turneju. xD

 

Meni je :ashamed: Starlight na VMA's bio prvi put da ih cujem (ali sam cuo za njih nesto ranije) i odusevio sam se njihovom energijom. Znam da sam bio prvo skinuo samo Starlight i Supermassive (dial-up guys, i to jos kod drugarice), a posle mi je sestra skinula ceo Black Holes i od tada sam polako poceo da se odusevljavam. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam na kraju odustala od box-a, fakat sam puno trošila u zadnje vrijeme pa mi malo bed žicati...al moram se skonzultirati sa starcima, makar mi to nije toliko bitno, samo hoću imat album, naravno da bi bilo lijepo imati box u kolekciji, vidjet ćemo :)

 

još malo, možemo mi to!! :)

Link to comment
Share on other sites

kak sam sad sluso uprising

i kad je doso ovaj dio

 

They will not force us

They will stop degrading us

They will not control us

We will be victorious

 

i jos onak ona melodija doslo mi u mozak da matt oce rec da ak ce nas aliens drzat pod vlasti ajmo tak rec da cemo bit slobodni :D

to mene samo udarilo u mozak ili:D

Link to comment
Share on other sites

kak sam sad sluso uprising

i kad je doso ovaj dio

 

They will not force us

They will stop degrading us

They will not control us

We will be victorious

 

i jos onak ona melodija doslo mi u mozak da matt oce rec da ak ce nas aliens drzat pod vlasti ajmo tak rec da cemo bit slobodni :D

to mene samo udarilo u mozak ili:D

 

Da:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...