Jump to content

pima

Recommended Posts

Hej hej ljudi, pa gdje ste svi? :stunned: Ne možete tako pasti u zaborav na 2. stran :D

 

A što se tiče FB :rolleyes: Stvarno se mi ne da otvarati toliko akauntov. Tako da sam samo ovdje i na msn ;)(hvala bogu, još me tamo trebate :ninja::LOL:)

 

I nemojte mi samo plakati i čekati na famozni Wembleyev dvd :p Ajde, što još radite? Nemate ništa ispitov? :D

 

bok i pusa svima!

Link to comment
Share on other sites

Ajde, što još radite? Nemate ništa ispitov? :D

 

eh da, privodi se semestar kraju, završavaju se vježbe na faksu i pokušavam smislit kako da dođem do potpisa iz tjelesnog. mislim stvarno, na mom faksu je to totalno nepotreban kolegij :rolleyes:

i popravila mi se volja. u zadnje vrime sam totalno happy. eto :happy::D

Link to comment
Share on other sites

eh da, privodi se semestar kraju, završavaju se vježbe na faksu i pokušavam smislit kako da dođem do potpisa iz tjelesnog. mislim stvarno, na mom faksu je to totalno nepotreban kolegij :rolleyes:

i popravila mi se volja. u zadnje vrime sam totalno happy. eto :happy::D

 

:wtf: Jesi li opet slušala pop muziku? :LOL:

 

p.s.: Ide li netko junija (lipanj?) u Milano na Radioheade ?

Link to comment
Share on other sites

ključna riječ: neda mi se

fakat...još dva kolokvija, još saaaamoooo dva...i neeeda mi seeee....neeee...

al sad se spremam van pa sam malo bolje volje :p...al mislim...do 11 sam doma...ne?...

no di sam ono stala...aha...e totalno mi se neda :)...mislim da sam pregorjela od učenja i sad je šlus...gotovo...

sretno svima sa učenjem..

Link to comment
Share on other sites

:wtf: Jesi li opet slušala pop muziku? :LOL:

 

p.s.: Ide li netko junija (lipanj?) u Milano na Radioheade ?

 

:p:LOL: ok, nevjerojatno je kako sam dobre volje. al fakat... :eek: možda ću počet slušat pop :LOL::LOL:

 

razmišljala sam o odlasku na radiohead, al kako sad stvari stoje, nema šanse da se to ostvari.

Link to comment
Share on other sites

ključna riječ: neda mi se

fakat...još dva kolokvija, još saaaamoooo dva...i neeeda mi seeee....neeee...

al sad se spremam van pa sam malo bolje volje :p...al mislim...do 11 sam doma...ne?...

no di sam ono stala...aha...e totalno mi se neda :)...mislim da sam pregorjela od učenja i sad je šlus...gotovo...

sretno svima sa učenjem..

 

:LOL: ista situacija kod mene!!! ne da mi seeeeeeee ništaaaaaaaaaaaaa:indiff:

Link to comment
Share on other sites

hej...evo ja sam već kidnula iz zg doma:)...obavila predrok koji ću past, al nije bed jer znam da ću sljedeći put proći, još moram do kraja samo naučit, a kolokvij od prošlog tjedna sam hvala bogu prošla...još jedan u ponedjeljak i tjedan poslje ispit...pa će onda bit malo lakše...nadam se...

nema ništa novo o muse...još se odmaraju, pa nemam šta zanimljivo čitati:)

da, i ja podržavam ovak pokret neda mi se..naravno..mi smo ga već pokrenuli na msn tako da si šaljemo svakih 5 min upravo tu...nazovimo ju: rečenicu..postala je dio svakidašnjeg govora...jaj šta sam ga zakomplicirala, bolje da idem ispunjavati kvizove na fejsu :)

ajde pozdravljam vas sve

ba baj

Link to comment
Share on other sites

Muse have been crowned winners of Triple J's Hottest 100 Competition for 2008! Knights of Cydonia came in at #1, winning by a margin of only 13 votes out of 700,000+ votes. Silverchair came in at #2 with Straight Lines.

 

Invincible also featured in the countdown, coming in at #58.

 

Dom was interview live on Triple J when the winners were announced, and received the win graciously.

 

 

 

ljudi...faks će me ubit...trenutno sam budna 37sati...no dobro sad sam na fejsbuku i gubim se...ali pod ovim pritiskom nit ne mogu bolje...kad zaspim...jao...ako se ne javljam danima, znači da još spavam :)

pusek

Link to comment
Share on other sites

Muse have been nominated in the Best British Band and Best Live Band categories in the Shockwaves NME Awards 2008. They are also the only band to be nominated in the Best Live Event Award for their two day stint at London's Wembley Stadium. Matt Bellamy is individually nominated for the Hero of the Year Award.

 

Best British Band

Arctic Monkeys

Babyshambles

The Cribs

Klaxons

Muse

 

Best Live Band

Arctic Monkeys

The Cribs

Kaiser Chiefs

Muse

My Chemical Romance

 

Best Live Event

Carling Weekend: Reading And Leeds Festival

Glastonbury

Muse At Wembley Stadium

T In The Park

V Festival

 

Hero Of The Year

Matt Bellamy

Pete Doherty

Noel Fielding

Ryan Jarman

Thom Yorke

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...