Jump to content

pima

Recommended Posts

:LOL:

koji mobom si se pocastila?:happy:

 

ja brijem otici u shopping iza nove godine, mozda cak navratim do austrije:)

 

sony ericsson K530i, meni dovoljan mob, ionako mi treba samo za pozive...

ljudi...ovo mi je treči dan da čistim sobu, to nije normalno kolko sranja imam u sobi, onak svaki dan počistim jedan kut sobe, ali se onaj prvi već zatrpa smećem...fakat mi nije jasno, nikad neću završit s čišćenjem...hm...možda je to začarani krug :eek:

Link to comment
Share on other sites

ljudi...ovo mi je treči dan da čistim sobu, to nije normalno kolko sranja imam u sobi, onak svaki dan počistim jedan kut sobe, ali se onaj prvi već zatrpa smećem...fakat mi nije jasno, nikad neću završit s čišćenjem...hm...možda je to začarani krug :eek:

 

ajme to se meni stalno događa...i koliko god čistila, uvik imam dojam da mi je sve u neredu.

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji susjedi musefanovi,

več me dugo nije bilo na vašoj strani ali moram vam zaželjeti sve najbolje u novoj godini!

 

Puno ljubavi, uspjeha i dobre muzike u 2008 :D

 

 

Ovo častim ja

:D

 

champagne.jpg

 

heheheehhe zakon!!!!! sve najbolje tebi i naravno svim muse fanovima u 2008. godini! :D

Link to comment
Share on other sites

daaaj...kad će više pisat nekaj o tom dvd-u...ja ne mogu više čekatiiiiiii

skinula sam si božični koncert sa KROQ...jaooo...70min uživanja...tak mi je super koncert..matt se sav tako uživi..pravi je..i dom u spajdermen odjelu..

ah...

e da i hoću na koncert :) opet mi se javila velika želja..mislim javlja se stalno, nek mi barem daju taj dvd...

brrrr

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...