Jump to content

pima

Recommended Posts

 

nego jel bilo kakvih zanimljivosti na "zuja partyu" ovaj vikend:D

 

joj...ovaj puta nije bio žuja parti...već vino parti:)hehe...bili u drvenoj kučici pokraj drave..slavili frendov rođendan...otišla sam tamo oko 7 navečer u petak, a došla doma u 4 popodne u subotu...kampiranje vikend:p...bilo je legendarno...našopali smo se svi snijega, onako vani terasa drvena, vatrica gori u kaminu, vineko, dobro društvo, dobra papica i cugica i muzikica i još snijegec pada...ma..ostala bi ja tamo i duže al više klope nismo imali :D

eh..moram prestat izlazit :)...to stalno pričam u zadnje vrijeme..

e ja ne znam šta je u zadnje vrijeme, sad sam upravo skužila da sam sa žuja partija došla ljepo pošarana po ruci...a sad sam imala na ČELU sa MARKEROM napisano: ivan...igrali smo se onog kad postavljaš pitanja i pokušavaš odgonetnut tko si ti, al smo bili preljeni tražit papire pa smo ljepo samo ovako pisali jedan po drugome..ajd ja još imam normalno ime...al neki su imali npr: drele...ljevo jaje, desno jaje i sl :)

i naravno da sam doma došla sa "ivanom na čelu"..a imali neke goste, ja naravno zaboravila da to imam...zdur...i još mi se SAD vidi a eto već je ponedjeljak...ajd malo se vidi, al ipak..

moram prestat radit sranja...:D

Link to comment
Share on other sites

dijete:eek: pa koliko on ima godina? da mu slucajno ne posaljem nesto neprikladno:D:D

 

cudno je sto si ti dobila dvd, a on ne...a poslao sam ih isti dan, i zivite 5min jedno od drugog:unsure::erm:

 

 

Ma nije dijete nego ja to tako kazem posto mi je kao mladji brat...:p

86. je godiste :D

Nemam pojma nista mi nije rekao vidjela sam ga bas preksinoc u klubu mozda je i dobio cd do sada :happy:

 

XXX to all!!!

Link to comment
Share on other sites

joj...ovaj puta nije bio žuja parti...već vino parti:)hehe...bili u drvenoj kučici pokraj drave..slavili frendov rođendan...otišla sam tamo oko 7 navečer u petak, a došla doma u 4 popodne u subotu...kampiranje vikend:p...bilo je legendarno...našopali smo se svi snijega, onako vani terasa drvena, vatrica gori u kaminu, vineko, dobro društvo, dobra papica i cugica i muzikica i još snijegec pada...ma..ostala bi ja tamo i duže al više klope nismo imali :D

eh..moram prestat izlazit :)...to stalno pričam u zadnje vrijeme..

e ja ne znam šta je u zadnje vrijeme, sad sam upravo skužila da sam sa žuja partija došla ljepo pošarana po ruci...a sad sam imala na ČELU sa MARKEROM napisano: ivan...igrali smo se onog kad postavljaš pitanja i pokušavaš odgonetnut tko si ti, al smo bili preljeni tražit papire pa smo ljepo samo ovako pisali jedan po drugome..ajd ja još imam normalno ime...al neki su imali npr: drele...ljevo jaje, desno jaje i sl :)

i naravno da sam doma došla sa "ivanom na čelu"..a imali neke goste, ja naravno zaboravila da to imam...zdur...i još mi se SAD vidi a eto već je ponedjeljak...ajd malo se vidi, al ipak..

moram prestat radit sranja...:D

 

:LOL::LOL::LOL::LOL:

ma daj, pa vidi se da se sjajno zabavljaš:happy:

Link to comment
Share on other sites

Ma nije dijete nego ja to tako kazem posto mi je kao mladji brat...:p

86. je godiste :D

Nemam pojma nista mi nije rekao vidjela sam ga bas preksinoc u klubu mozda je i dobio cd do sada :happy:

 

XXX to all!!!

 

XOXOXOXOXOXOXOXOXO I TEBI!!!!!

 

pa gdje si ti? nešto urijetko dolaziš :(

:D

Link to comment
Share on other sites

Ma nije dijete nego ja to tako kazem posto mi je kao mladji brat...:p

86. je godiste :D

Nemam pojma nista mi nije rekao vidjela sam ga bas preksinoc u klubu mozda je i dobio cd do sada :happy:

ah dobro onda :D

 

ma nije opet dobio dvd, jer su mi ga danas iz poste vratili!! bez objasnjenja bez icega.

idem sad po treci put mu poslati...ako i ovaj put ne stigne...grrr:indiff:

XXX to all!!!

navrati cesce na forum:happy:

 

pozdrav!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

opet ja bila vani...od cuganja u bircu, pa u parku, pa hrane na iksicu, posjetu kirurgu, trčanje u gimnaziju na koncert da vidim od frendice nastup, pa onda poslje toga trčanje u birc gdje druga slavi rođendan...jao...i jaj...komentar večeri: sve se dogodilo tako brzo:)...a riječ večeri: šaljivđija :)

uživajte mi muse pipl

Link to comment
Share on other sites

kaj ste mi tak tiho:)...musek nam je na odmoru i mi smo se stišali :)

pričajte...kaj se radi ovaj vikend...ja sam poludjela - šoping groznica...i naravno ostavila sam još neke poklone za ponedjeljak, tako da se iskreno nadam da će radit dučani koji mi trebaju...

a sad se idem spremat za konc letu štuke :) baji baji

Link to comment
Share on other sites

...kaj se radi ovaj vikend...

jos jedan rodendan u nizu:D al sam ostao kratko i zgibao u toplinu svoga doma:rolleyes:

nevjerojatno koliko je ljudi slavilo rodendan u zadnja dva tjedna:eek:

 

prosli vikend mi je bio fenomenalan! isto je frend slavio rodendan, i kasnije smo otisli u aquarius na makota (d'n'b mjuza). bilo je savrseno...ljudi, atmosfera, MUZIKA mmmmmmilina. tako mi je bilo zao kad je sve zavrsilo:(

 

ja sam poludjela - šoping groznica...i naravno ostavila sam još neke poklone za ponedjeljak, tako da se iskreno nadam da će radit dučani koji mi trebaju...

a sad se idem spremat za konc letu štuke :) baji baji

ja izbjegavam shopping u ovo doba kada su svi nenormalni! tako da nisam niti ove godine usao u niti jedan ducan:D

volim shopping...zapravo obozavam:p ali ne kada je oko mene tisucu ljudi i svi maksimalno nabrijani i nadrkanu i ne znam kaj jos:wtf:

shopping je za opustanje:yesey:

 

kak je bilo na koncertu? jel u varazdinu prokleto hladno ko i u zagrebu:rudolph:

jesi dala koji ispit u 12tom mjesecu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

kak je bilo na koncertu? jel u varazdinu prokleto hladno ko i u zagrebu:rudolph:

jesi dala koji ispit u 12tom mjesecu?

 

ma koncert je bio zakon, onako, nisam znala ni jednu pjesmu:P...al u zadnje vrijeme mi se to često događa, da odem na neki koncert i onda postanem fan:)...totalno sam nabrijana na pjesmu: mjesto za dvoje...svira mi konstantno :)...pilo se kuhano vino...tako da je to ublažavalo zimu..a knc bio na parkiralištu od birca, pa svako malo nutra malo na toplo i tako..zima je ful...al eto kak sam bila napisala mi smo bili hrabri pa i cugali u parku u petak...al treba se dobro zabundat...

ma 12 mjesec me razočaro šta se tiče ispita...išla na samo jedan i onda se sje...zato za 2mj moram pripremit bar 2, 3 da ih se rješim čim više...

a šta se tiće šopinga...jaj bilo bi lijepo da ne moram uć ni u jedan dučan, mislim nije mi problem ić nešto kupit, nego šta kupit :)...u žaru očaja sam svima rekla da neće ništa dobiti:)...al eto, sjetila se nekih stvari tako da to još sutra pokupujem...

a ja sam se već počastila božičnim poklonom, kupila si mobeka :D

Link to comment
Share on other sites

Hey ppl first of all SRETAN VAM I BLAGOSLOVLJEN BOZIC!!! :D

 

Nisam ovdje cesto jer radim bas puno a i kako sam uzela novi komp tek trebam da uvedem ADSL ili Wireless nisam jos sigurna :rolleyes:

 

Ugl. trudicu se da dolazim sto cesce...pozelila sam vas sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

 

XXX

Link to comment
Share on other sites

ma 12 mjesec me razočaro šta se tiče ispita...išla na samo jedan i onda se sje...zato za 2mj moram pripremit bar 2, 3 da ih se rješim čim više..

same here:$

necu niti razmisljati tamo negdje do 10.01.2008:D

al eto, sjetila se nekih stvari tako da to još sutra pokupujem...

a ja sam se već počastila božičnim poklonom, kupila si mobeka :D

:LOL:

koji mobom si se pocastila?:happy:

 

ja brijem otici u shopping iza nove godine, mozda cak navratim do austrije:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...