Jump to content

pima

Recommended Posts

ljudi pa ne možete mi tak zabušavati :)

evo ja sam došla doma sa žuja partija (žuuuuja je zaaaakon) i tak je bilo fajn...samo kaj sam morala rano domaaaaa jer se tatici nije dalo kasnije....baš žblaj...i jeste li vi bili vani danas???

tek tolko da vam velim i da vidimo dal ću to ispiutniti, rekla sam da ću sutar vibiti doma, to će biti prva subota nakon....hm...pa valjda godinu dana:)

U potpunosti se slažem s tobom! Ovo zabušavanje se stvarno ne može tolerirati!!! :D

 

I što se događalo na žuja partiju?:happy:

 

Btw. Ne volim ove glupe nominacije..mislim, ko je sve nominiran s njima... Većina ih nije ni do koljena našim dečkima :indiff:

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti se slažem s tobom! Ovo zabušavanje se stvarno ne može tolerirati!!! :D

 

I što se događalo na žuja partiju?:happy:

:

 

pa ovisno koliko si žuja popio takve su nagrade bile...ugl..7a 10 žuja se dobila karta hladnog piva u tvornici..samo šta mi to nismo htjeli pa smo pokupljali kape i olovke...i završili svi pošarani po rukama jer smo se potpisivali jedan drugome...hvala bogu da sam spavala na ruci i imala pol face plavo kak mi se otisnulo sve....ah...šta radi alkohol:D

Link to comment
Share on other sites

ljudi pa ne možete mi tak zabušavati :)

evo ja sam došla doma sa žuja partija (žuuuuja je zaaaakon) i tak je bilo fajn...samo kaj sam morala rano domaaaaa jer se tatici nije dalo kasnije....baš žblaj...i jeste li vi bili vani danas???

tek tolko da vam velim i da vidimo dal ću to ispiutniti, rekla sam da ću sutar vibiti doma, to će biti prva subota nakon....hm...pa valjda godinu dana:)

 

lol ako te tješi, i ja sam subotu provela doma, al sam zato također partijala u petak :happy: moram priznat da već par tjedana nisam pošteno tulumarila i pila tako da je petak trebao biti kao..hmm...nadoknada svega lol

no, na kraju je tulum pretvoren u skandal i svađe tako da...sranje sve skupa ispalo. :stunned:

Link to comment
Share on other sites

pa ovisno koliko si žuja popio takve su nagrade bile...ugl..7a 10 žuja se dobila karta hladnog piva u tvornici..samo šta mi to nismo htjeli pa smo pokupljali kape i olovke...i završili svi pošarani po rukama jer smo se potpisivali jedan drugome...hvala bogu da sam spavala na ruci i imala pol face plavo kak mi se otisnulo sve....ah...šta radi alkohol:D

:LOL: I što si otkrila ujutro da ti piše na čelu? :LOL:

Link to comment
Share on other sites

:LOL: I što si otkrila ujutro da ti piše na čelu? :LOL:

 

pa na licu se nije dalo otkriti šta je pisalo...al na ruci je bilo: pitat ćeš se ujutro čiji je ovo broj: i onda broj mobitela:)...hehe od frenda, onda frendica napisala nešto da je ona eš ečap iz grada paleta il tako nešto i da sam ja njen pokemon...heheheh...i takve slične stvari...strašno...

Link to comment
Share on other sites

pa na licu se nije dalo otkriti šta je pisalo...al na ruci je bilo: pitat ćeš se ujutro čiji je ovo broj: i onda broj mobitela:)...hehe od frenda, onda frendica napisala nešto da je ona eš ečap iz grada paleta il tako nešto i da sam ja njen pokemon...heheheh...i takve slične stvari...strašno...

 

:LOL::LOL::LOL::LOL:

Link to comment
Share on other sites

Čini se da je gotovo sa downloadom sa MUSE LIVE stranice za mene! JAvlja mi:

Error - You have reached your personal download limit, you are unable to download this file. Have you considered upgrading your account?

 

 

.......a baš sam skinuo 2/3 Shepherd's Busha u jako dobroj kvaliteti zvuka! Mogli su još počekat da skinem to do kraja! :(

Link to comment
Share on other sites

evo radim sad dalmatinsku priču o dva brata koji se prepiru oko didine ostavštine (najkraće rečeno), komedija je i snimam u iduću srijedu tako da smo sad u zavšnim pripremama, stiže scenografija i sl.

inače radim drame, ovo sad je prvi put da se upuštam u komediju i...pa brzo ćemo vidit kako će to ispast :D

super...nova nada za hrv. film. vise je dosta ratnih tematika:indiff:...jos je najtragicnije sto od svih tih "ratnih" filmova, nitko nije napravio DOBAR film o domovinskom ratu:stunned:

 

nego...kako napreduje film? os ga staviti na youtube?:D

ne volim previse komedije...al drame (odredene tematike) su mi super, osobito spanjolske, francuske i naravno japanske produkcije:)

Link to comment
Share on other sites

Nije me dugo bilo-obaveze! Jel netko zna jel se je negdje na tv mogao vidjet onaj nastup na KROQu sad nema dugo, kako bih mogao provjerit jel se negdje vrti repriza! Vidio sam na youtubeu snimke koje je očito neka TV snimala!

nisam jos vidio...ali sigurno ce kroz neko vrijeme izaci cijela snimka u dobroj kvaliteti:happy:

just keep ur eyes open:D

Link to comment
Share on other sites

evo dolaze nam prve informacije o sziget 2008

http://www.sziget.hu/festival_english

 

The festival will take place between 12th -18th in 2008. The organizers of Sziget Festival plan to have a shorter event with a stronger program for next year.

 

POSALJITE WISH LIST!!:D

http://www.sziget.hu/festival_english/info/wishlist/

 

ako dorufaju barem 3-4 dobra benda iduce godine...ja sam tamo:happy::happy:

 

jel tko ikada isao na sziget? ili mozda planira ici iduce godine?

Link to comment
Share on other sites

Hahaha rekao mi je Goran da ste se preko nekog foruma culi to mi je prvi rodjak rekla sam mu da te puuuuuuno pozdravi!!!!:D

On mi je kao brat:) dijete je super!

dijete:eek: pa koliko on ima godina? da mu slucajno ne posaljem nesto neprikladno:D:D

 

cudno je sto si ti dobila dvd, a on ne...a poslao sam ih isti dan, i zivite 5min jedno od drugog:unsure::erm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...