Jump to content

pima

Recommended Posts

svirali su Fury u Adelaidu , aaaaaaaaaaaa:(

 

daj čovjeće kad sam vidla listu od 21.12. mislila sam se da ću se rasplakati....

Take a Bow

Map of the Problematique + riff

New Born + Microphone Fiend riff + Ashamed outro

Hyper Chondriac Music interlude + Butterflies & Hurricanes

Supermassive Black Hole

Citizen Erased (guitar intro)

Feeling Good

Ruled by Secrecy

Invincible

Hysteria

Fury (B flat)

Map of Your Head riff + Starlight

Whole Lotta Love riff + riff + Time Is Running Out

Guitar interlude + Bliss (extended - with balloons)

Encore 1:

Plug In Baby

Stockholm Syndrome + Dead Star riff + Hyper Music riff + riff

Encore 2

Close Encounters riff + I Want to Break Free riff + Knights of Cydonia

 

kužiš....nije fer:)...ustvari jeje..normalno da nagrade publiku kad ih dođe 35 puta više nego na naš konc...a mi ne možemo niti jednu dvoranicu napuniti...imamo sreće kaj su opće došli u hrv...sve više mi se ne sviđa šta živim ovdje...:)

Link to comment
Share on other sites

daj čovjeće kad sam vidla listu od 21.12. mislila sam se da ću se rasplakati....

fenomenalno:supertong koliko je trajao koncert?

*fingers crossed* da ce izaci bootleg dvd:)

 

kužiš....nije fer:)...ustvari jeje..normalno da nagrade publiku kad ih dođe 35 puta više nego na naš konc...a mi ne možemo niti jednu dvoranicu napuniti...imamo sreće kaj su opće došli u hrv...sve više mi se ne sviđa šta živim ovdje...:)

:yesey:

 

da naprave koncert iduce godine, ne vjerujem da bi napunili dom sportova. sigurno bi doslo vise ljudi...ali i dalje nedovoljno. nazalost cini mi se da su muse, i nakon zagrebackog koncerta, i dalje velika nepoznanica u hrvata. steta.

 

al nema veze...neka dodu opeeeeeeeeet! :musesign: cekamo ih :musesign:

Link to comment
Share on other sites

ajde držim fige za kolokvij :D :D

zodijak inače nije moj tip filma, zato ga ne bi ponovo gledala. i da, ful dugo traje i malo je prespor za moj ukus ( iako brži nije mogao bit s obzirom na radnju ).

studiram ti na akademiji dramske umjetnosti (film.režija) u Zg. ti?

ZAKON!!!!

koja si godina? kak ti je na faksu?...:D

 

ps. zodiak je kojih 40tak min predugacak. inace obozavam fincher-a. jedva cekam da zavrsi "The Curious Case of Benjamin Button". zvuci extra zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

jo hrvati:)

jel gledate tekmu???? nebreš vjerovat vodimo 2:0....cimerica i ja se opskrbile kokicama, žujama, petardama i nekakvim svijetlečim bumbarima i baš nam je kul:P

ah...koristimo svaku situaciju za feštanje :)..probudio se navijački duh u nama :D

sad je poluvrijeme pa se kuliram na netu...

pozdraaav

nije rasturile stan/dom? :D

bravo za decke!

 

nisam gledao tekmu...bio u NSBu:)

u ponedjeljka sam poceo uciti....jeeeeeeeee!!!!!!

odlucio sam ne ici vani 2-3 tjedna:nerd:

prijavio 3 ispita. ajde da barem 2 prodem *me happy*

svaki dan sam u NSBu i strebam. dodem oko 16h i ostajem do 22h. zacudo jucer bas i nije bilo prazno u NSBu. ima nade...nekima je knjiga ipak vaznija od nogometa:D:D

 

ako tko navrati u nsb, nek se javi:nerd:

Link to comment
Share on other sites

fenomenalno:supertong koliko je trajao koncert?

*fingers crossed* da ce izaci bootleg dvd:)

 

:

 

pa nemam pojma koliko je trajao koncert...al ono u pravilu ništa dulje od sat i pol...samo je bitano koje dobre stvari su svirali....ah...i mi ćemo to jednom dožvit:)...

a ovo kaj veliš za dvd...dam se kladit da će australija bit gore...

Link to comment
Share on other sites

da naprave koncert iduce godine, ne vjerujem da bi napunili dom sportova. sigurno bi doslo vise ljudi...ali i dalje nedovoljno. nazalost cini mi se da su muse, i nakon zagrebackog koncerta, i dalje velika nepoznanica u hrvata. steta.

 

mislim da si u pravu , nazalost:( , ali i ako dodju zna se tko ide;)

Link to comment
Share on other sites

lol fala, druga sam godina, ma na faksu je zapravo super, totalno opušteno u većini slučajeva. malo je ljudi, svi se znaju i svi rade zajedno, nema nekog štrebanja već uglavnom snimanja i pisanje itd. sjajno :D

na kojem si ti faksu?

joj zakon!!:'(

ma ja sam na ekonomiji...apsolvent:D. imam jos par ispita do kraja. cisti streberaj...valjda cu biti gotov do sedmog mjeseca 2008:unsure:

onda upisujem akademiji dramske umjetnosti hehhe:D:D ili arhitekturu!

 

jesi li napisala koji scenarij? ili mozda snimila koji kratki film? :)

Link to comment
Share on other sites

joj zakon!!:'(

ma ja sam na ekonomiji...apsolvent:D. imam jos par ispita do kraja. cisti streberaj...valjda cu biti gotov do sedmog mjeseca 2008:unsure:

onda upisujem akademiji dramske umjetnosti hehhe:D:D ili arhitekturu!

 

 

kuuul, i ja na ekonomiji, isto trebala bit apsolvent već, ali naravno da sam si malo produžila jednu godinu, pa sam sad na 4toj....koji si smjer?

Link to comment
Share on other sites

joj zakon!!:'(

ma ja sam na ekonomiji...apsolvent:D. imam jos par ispita do kraja. cisti streberaj...valjda cu biti gotov do sedmog mjeseca 2008:unsure:

onda upisujem akademiji dramske umjetnosti hehhe:D:D ili arhitekturu!

 

jesi li napisala koji scenarij? ili mozda snimila koji kratki film? :)

 

e budući kolega :happy: koji te odsjek zanima na akademiji? :D ajd držim fige da završiš na ljeto sa faksom

 

lol imam hrpu napisanih scenarija, pisanje mi je ipak najveća ljubav :D sve šta sam dosad snimala su kratke vježbe za faks, za zagrijavanje rekli bismo :happy: inače, sad baš spremam snimanje u 12.misecu tako da sam oko toga dosta angažirana u zadnje vrime :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...