Jump to content

pima

Recommended Posts

jebote rihanna.... ta treba definitivno dokazuje kak nam je drustvo blesavo kad je jedna od prodavanijih pjesma godine ona koja nosi naziv KISOBRAN, a refren glasi : ispod mog kisobrana ana ana ana ana an an an a a a.....

u made rihanna mad

rihanna11140703vf9.th.jpg

:D

ella ella eh eh eh eh eh eh :LOL:

Link to comment
Share on other sites

al WITHIN TEMPTATION bi ja možda mogao ići! Zadnji albumčić im nije preloš!

ako ce ostati novaca, i ja bi mogao otici.

 

zadnji album mi je vise nego dobar. what have u done i the cross su mi ostale u sjecanju.

vidio sam onaj DVD sa silence toura. super je!

Link to comment
Share on other sites

A pitanje na onaj odgovor o retail/advance/proper cdima!

I, koja je razlika u soundu tu onda? Ajde advance bi trebao možda drugaćije zvučat, al retail vs. promo?

pa promo je u biti isto ko i advance! dijeli se obicno tjedan-dva radio stanicama i sl.

znas kad npr. na otvorenom puste par stvari sa nekog albuma koji ce biti tek objavljen.

Link to comment
Share on other sites

Drugim riječima hoćeš reći da imaš po dva ista primjerka nekih albuma doma!? :unsure:

u principu da :)

da tek vidis kolekciju od Depeche Mode-a:D

 

mozda muse nisu najbolji primjer...recimo zadnji album od alicije keys...advance verzija nije imala 2-3 pjesme koje su se pojavile na retail verziji. isto se sjecam the strokes...advance verzija je imala voice over u nekim pjesmama (nesto tipa...only for playing at radio stations i not for sale).

Link to comment
Share on other sites

već dva dana sam na tuborg partijima, i ljudi morate me pohvalit, uspjela sam osvojit dvije majice i kartu za jinxe...sad imam 10 dana da naučim nešto od njih i pjevat pošteno...

kako ste mi vi proveli vikend?

 

Ovo ti neće bit teško. Ovo novo kaj sam čuo od njih na radiju ima tekst ala Umbrella-ella-ella-e-e-e!

 

"Na čemu si ti? Na čemu si?.............."

Još jedan od vrhunaca domaće glazbene scene! (Bez uvrede....!)

Kad sam zadnji put čuo nešto domaće da je vrijedilo slušat duže od tjedan dana? :unsure:

Anyway.....čestitam na osvojenom.....!

Link to comment
Share on other sites

već dva dana sam na tuborg partijima, i ljudi morate me pohvalit, uspjela sam osvojit dvije majice i kartu za jinxe...sad imam 10 dana da naučim nešto od njih i pjevat pošteno...

kako ste mi vi proveli vikend?

 

o pa lijepo lijepo :D vidim, neko se dobro proveo za vikend. Čestitke na osvojenom :happy:

Ja sam imala jedan od onih dosadnih vikenda, subota shopping, a danas radno za faks. :rolleyes::(

Link to comment
Share on other sites

ljudeki moji trebam pomoć

dal netko od vas možda zna koja je ona pjesma na reklami od motorole, ono u podzemnoj kad se sretnu tip i ženska pa se kao "bore" tako da režu jedan drugome odjeću kako je mobitel tanak:P...e i ja bi tu pjesmu s reklame...al ne znam koja je:(..jel netko zna možda?

 

 

 

ne treba više....pronašla sam:)

Link to comment
Share on other sites

ljudeki moji trebam pomoć

dal netko od vas možda zna koja je ona pjesma na reklami od motorole, ono u podzemnoj kad se sretnu tip i ženska pa se kao "bore" tako da režu jedan drugome odjeću kako je mobitel tanak:P...e i ja bi tu pjesmu s reklame...al ne znam koja je:(..jel netko zna možda?

 

 

 

ne treba više....pronašla sam:)

 

Daj sad napisi koja je to stvar, sad me bas zanima :happy:

 

Pozdrav svima! ;)

Link to comment
Share on other sites

već dva dana sam na tuborg partijima, i ljudi morate me pohvalit, uspjela sam osvojit dvije majice i kartu za jinxe...sad imam 10 dana da naučim nešto od njih i pjevat pošteno...

odlicno!

i ja planiram ici na jinxe. samo mi je lose sto su u cet. a ne u petak. al dobro, prezivjeti cu.

jel znas mozda koliko dode karta u pretprodaji i na ulazu?

biti ce u maloj dvorani?

evo dva albuma koja trebas nauciti;)

http://rapidshare.com/files/23534782/Jinx_-_Retro__The_Best_Of_.rar.html

http://rapidshare.com/files/44545494/Jinx_-_2007_-_Na_Zapadu.rar

Link to comment
Share on other sites

odlicno!

i ja planiram ici na jinxe. samo mi je lose sto su u cet. a ne u petak. al dobro, prezivjeti cu.

jel znas mozda koliko dode karta u pretprodaji i na ulazu?

biti ce u maloj dvorani?

]

 

"Jinx Green Tour" naziv je turneje kojom će obići šest hrvatskih gradova:

29.11. Zagreb (Mala dvorana Doma sportova)

1.12. Čakovec (Sportska dvorana)

7.12. Zadar (Dvorana Jazine)

8.12. Šibenik (Dvorana Baldekin)

16.12. Osijek (Dvorana Zrinjevac)

31.12. Rijeka (Korzo)

 

Ulaznice za zagrebački koncert po cijeni od 80 kuna u pretprodaji su u prodaji (100 kuna na dan koncert), dok će ulaznice za ostale gradove uskoro biti također puštene u prodaju.

 

evo ti odgovora:)...samo šta ću ja najvjerojatnije ić u čakovec...kad sam za vikend doma, pa mi je to bliže...

Link to comment
Share on other sites

o pa lijepo lijepo :D vidim, neko se dobro proveo za vikend. Čestitke na osvojenom :happy:

Ja sam imala jedan od onih dosadnih vikenda, subota shopping, a danas radno za faks. :rolleyes::(

 

mislis da si ti u kurcu?! ja nisam bila jos nijednom vani otkad je poceo faks........ misija: nadi si zivot!!! a problem i je u tome sto nije da ostajem doma pa ucim nego mi se neda ic van i gledam solo filmove doma.... poludit cu od toga.... al btw, zodijak je odlacan hehe pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...