Jump to content

pima

Recommended Posts

New Born

-Key moment: 1:24

-Bellamy on New Born: "a feeling of not being connected to each other, but we are, and it's a feeling of the mind evolving from the body, but when that happens you just get this yearn to do something physical and feel something sensational, physical-ness-ness".

 

Micro Cuts

- Bellamy has said the song was inspired by a dream he had in which he was in desert and there were giant blades swinging from the sky.

 

 

Hysteria

-At 1:34, a scratching which sounds similar to a zip or a DJ can be heard.

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo!!

stavi za hysteriju, new born i micro cuts ako imas:)

 

cini mi se da nam je nina pricala nesto o thoughts of a dying atheist...pa ako joj se da neka napise ovdje:)

 

Thoughts of a Dying Atheist

-Another song where Bellamy is in character, dealing with his atheism. As the title suggests, it concerns the thoughts of a dying atheist, scared due to him not believing in heaven or hell or any postmortem plane of existence his entire life. Now, at the moment of his death, he must face the disheartening non existence he had come to believe in.

-At 2:04, Wolstenholme can be heard jumping into the pool at Grouse Lodge recording studio.

Link to comment
Share on other sites

 

:LOL::LOL::LOL: Ja stvarno volim "kritičare", koji slušaju band jedan put kod kuče, onda odlazijo na koncert i napišeju recenziju :LOL:

 

"Nisu Muse niti toliko virtuozni niti impresivni, a ponajmanje originalni. Samo su na etički neupitan način pobrali sve od drugih." i ovo "te ostalim video efektima kojima bend popunjava izostanak audio uzbuđenja. " ovdje sam se baš nasmijala :LOL::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:LOL::LOL::LOL: Ja stvarno volim "kritičare", koji slušaju band jedan put kod kuče, onda odlazijo na koncert i napišeju recenziju :LOL:

 

"Nisu Muse niti toliko virtuozni niti impresivni, a ponajmanje originalni. Samo su na etički neupitan način pobrali sve od drugih." i ovo "te ostalim video efektima kojima bend popunjava izostanak audio uzbuđenja. " ovdje sam se baš nasmijala :LOL::rolleyes:

A jooooooooj tim kriticarima nikad nista ne valja... Nista novo i neobicno :LOL::LOL:

Link to comment
Share on other sites

pa setlista je razumna....oni pretežito stalno kad sviraju na novim mjestima imaju skračeniju listu pjesama kao da "ne dosade" publici...to je bilo samo pretstavljanje njih hrvatskoj....sljedeći put kad dođu, imat ćemo i mi potpunu plejlistu :D

 

ste vidli za tošea proeskog.....grozno e...cimerica mi bila luda za njim i cjeli dan gledamo vjesti....koma...:(

 

prošlo mi je kroz glavu kaj bi bilo kad bi se tako nešto musekima dogodilo....mislim jako sam povezana sa njima...bilo bi jako teško..opće neću o tome razmišljati...

Link to comment
Share on other sites

e pozdrav svima :)

ma setlista za zg je bila super bez obzira što je bila malo kratka, ali šta se drugo i moglo očekivat, pa prvi put su ode svirali i to za malobrojnu publiku...pomalo pomalo, doći će oni opet :)) i bit će još bolje :happy:

 

 

setlista je mogla biti puuno bolja ;) , zar smo mi manje vrijedni nego neka do posljednjega mjesta popunjena dvorana :stunned:

 

 

pozdrav i tebi :)

Link to comment
Share on other sites

setlista je mogla biti puuno bolja ;) , zar smo mi manje vrijedni nego neka do posljednjega mjesta popunjena dvorana :stunned:

 

 

e sori, nemoj me krivo shvatit, nisam rekla da smo mi ode manje vrijedni niti to mislim, a to sigurno ni oni nisu mislili jer je atmosfera u publici bila sjajna :) mislim da je činjenica da su ode svirali prvi put utjecala na setlistu, publika nema ništa s tim.

:D:happy:

Link to comment
Share on other sites

a inaće im koncerti traju sati i 30min:p

znači propustili smo dvije pjesme...a to i nije tako strašno....opće sam sretna da su došli...sjećam se prije koje dvije god...maštanje...joj daj zamisli da oni dođu u hrv...i zaključak na to: ma nema šanse, sanjaj...i san se ispunio:D

Link to comment
Share on other sites

A jooooooooj tim kriticarima nikad nista ne valja... Nista novo i neobicno :LOL::LOL:

smijesno je sto svi hvale koncert, organizaciju i sve...i onda se nade jedan koji sve popljuje. zar stvarno misli da ce ga ljudi shvatiti ozbiljno:D

Link to comment
Share on other sites

okej..malo sam istraživala o anđelku jurkasu...i kolko sam vidla to bi trebao bit lik koji se kao kuži u muziku...ali fakat razočarava to šta je napisao o muse...nadam se da je napravio dobru domaću zadaću i proučio njihov rad...mislim riffovi nekih pjesama su im proglašeni najboljim ikada...matt se uspoređuje sa hendrixom...kaj to znači da ni on ne valja ništa, nakon svih divljenja njemu...to mi je malo nejasno...može ti se neka muzika ne sviđat...al da kažeš da ne valjaju i da nemaju pojma...e to mi ne možeš pisati !! razljutih se :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...