Jump to content

pima

Recommended Posts

vidim da se veselje i optimizam šire po forumu.

 

a gle, placebo je bio dvaput. i depeche. možda se i ovi vrate. :D

 

Za placebo nemrem tvrdit jer ne znam. nit mi nisu nekaj. kad vidim pjevača sila mi je srat.

al depechovci su napunili dvoranu bez frke. muse nije. a uz to depechovci se više ubrajaju već sad u grupu fosila koju sam prije navel (ne po starosti nego po stažu). dok su bili na vrhu nisu dolazili.

muse nije tolko dugo tu i ljudi dan danas ne znaju kod nas za njih. tak da niš od toga me thinks.

Link to comment
Share on other sites

Za placebo nemrem tvrdit jer ne znam. nit mi nisu nekaj. kad vidim pjevača sila mi je srat.

al depechovci su napunili dvoranu bez frke. muse nije. a uz to depechovci se više ubrajaju već sad u grupu fosila koju sam prije navel (ne po starosti nego po stažu). dok su bili na vrhu nisu dolazili.

muse nije tolko dugo tu i ljudi dan danas ne znaju kod nas za njih. tak da niš od toga me thinks.

 

um, da, ispravak, depeche je bio 3 puta, 2001., 2006. i ove godine, a 2001. je bila Exciter tour, i to su veri mač bili na vrhuncu karijere :)

 

a mislim da je glavni problem kod prošlog koncerta bio taj što je bio u utorak i što je par dana poslje bio koncert u beogradu. Kak je bio usred tjedna, ljudi nisu iz drugih gradova baš mogli dolazit, a zbog beograda dosta ljudi iz srbije, crne gore i bih nije došlo. a točno se sjećam na depecheu sam vidla 3 busa iz italije i jedan iz makedonije.

Link to comment
Share on other sites

um, da, ispravak, depeche je bio 3 puta, 2001., 2006. i ove godine, a 2001. je bila Exciter tour, i to su veri mač bili na vrhuncu karijere :)

 

a mislim da je glavni problem kod prošlog koncerta bio taj što je bio u utorak i što je par dana poslje bio koncert u beogradu. Kak je bio usred tjedna, ljudi nisu iz drugih gradova baš mogli dolazit, a zbog beograda dosta ljudi iz srbije, crne gore i bih nije došlo. a točno se sjećam na depecheu sam vidla 3 busa iz italije i jedan iz makedonije.

 

U beogradu su bili u nedjelju čini mi se, 2 dana prije nas i ni tam nisu napunili. Ma glavni problem je to što ljudi kod nas i općenito na balkanu di vladaju cajke i brojalice (rap hip hop i slično smeće) tada nisu znali za njih, a većina ne zna ni danas, a promocija koncerta bila je isto jednaka nuli. U usporedbi sa svim ostalim izvođačima, MUSE uopče nikakvu najavu nije imal.

Link to comment
Share on other sites

pa gdje si se sve to uspjela fotkat s njima. cek. Tom koji? hahaha

 

imas i Crhisovu sliku, i sliku tebe i Matta. a neki nisu bili ni na jednom njihovom koncertu :supersad: kao ja. ali nije bed. doci ce oni opet. ima dovoljno velike pozornice za njih negdje. hhahaha

 

tom kirk, njihov frend iz škole, jedan od mattovih najboljih prijatelja, i jedan od njihovih menađera, eto to je tom :)

 

joj, sad na szigetu, kad su pripremali pozornicu, tom je tam balansirao neš po pozornici pa sam vrištala njegovo ime, i svi su me gledali wtf :D i nadala se da me bude čul jer niko nije vrištal za njim osim mene, al niš od toga...

al zato sam se u zagrebu valjda 3puta srela s njim i mahal mi je iz bekstejđa :p

Link to comment
Share on other sites

Kamion piva!? :D

 

Ja nisam baš pivopija pretjeran pa ne prihvačam okladu, eventualno Radler ako se nudi :D

 

kak možeš ne pit pivo?? :D

to ne postoji :D

možeš ne piti neku vrstu pive jer ti ne paše, al ne možeš mi reći da ne piješ pivu..

pa nemreš mi :D

http://www.facebook.com/pages/Pa-nemres-mi/118201064876950?v=wall#!/photo.php?pid=169851&id=118201064876950&ref=fbx_album

Link to comment
Share on other sites

kak možeš ne pit pivo?? :D

to ne postoji :D

možeš ne piti neku vrstu pive jer ti ne paše, al ne možeš mi reći da ne piješ pivu..

pa nemreš mi :D

http://www.facebook.com/pages/Pa-nemres-mi/118201064876950?v=wall#!/photo.php?pid=169851&id=118201064876950&ref=fbx_album

 

Ma pijem al nisam tolki pivopija veliki. to se samo uz društvo pije.

Ne pijem ju po zimi. ne paše mi nikak.

Mora bit vruće i piva mrzla da mi paše. Drugačije nikak.

Radler mi paše :)

Al toga tu nema nažalost.

Ono kaj se tu zove Tuborg lemon nije ni blizu toga.

 

 

A btw.ima i gorih od mene

Pervan veli da uopće ne pije pivu :D

Link to comment
Share on other sites

pervan nije normalan sam po sebi :D a ti piješ pusi pivo :D

ugledaj se u maju, i njenog tomeka :D

 

ajd dobro nije bitno, nit ne mora bit piva, glavno da je alkohol i da smo se mi kladili :D

 

Ne pijem kad je nema tu. pijem žuju. Velim, probal sam tuborg lemon, al to nije to, isto ko i normalni tuborg samo puno slabije. Nema arome limuna.

A ne znam zakaj bi bila pusi piva. Pa švabi radler tamane ko vodu :) Jebeno osvježenje po ljeti ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...