Jump to content

pima

Recommended Posts

e nikome se nije svidjela undisclosed desires, a ja ju ne mogu izbit iz glave, meni se odma sviđala, i ako će bit nešto pop elektro, bit će super, jer i black hole je recimo tog žanra pa je dobra, zar nije :D pa ne može muse napravit nešto ne dobro, pa makar napravili kover katy perry :D

Link to comment
Share on other sites

pa imaš hrpu torenta i na rapidšeru kao novi album, ali sumnjam nekako, prema komentarima drugih....ako na jutub napišeš undisclosed desires imaš pjesmu kao od muse, al je fejk...tako da...al ako ko nađe pravu verziju, nek javi :)

Link to comment
Share on other sites

pa imaš hrpu torenta i na rapidšeru kao novi album, ali sumnjam nekako, prema komentarima drugih....ako na jutub napišeš undisclosed desires imaš pjesmu kao od muse, al je fejk...tako da...al ako ko nađe pravu verziju, nek javi :)

 

nije fejk :p

otidi na moj kanal na jubitouj

ZelenaBananaa

i imas muse the resistance preview clips

joj jedva cekam da sve to izade:eek:

Link to comment
Share on other sites

pa imaš hrpu torenta i na rapidšeru kao novi album, ali sumnjam nekako, prema komentarima drugih....ako na jutub napišeš undisclosed desires imaš pjesmu kao od muse, al je fejk...tako da...al ako ko nađe pravu verziju, nek javi :)

 

Ma ti su fakeovi već odavno na netu. Čut će se po forumima kad i ako bude leakan album!

Link to comment
Share on other sites

3 weeks left... a stvarno bi moglo da se pojavi. Jako sam nestrpljiv da cujem par pesama koje su mi usle u glavu nakon onih previewsa! Undisclosed Desires... jedva cekam! I Resistance, MK Ultra, Exo... ma... neka leakuje!

 

I da, kako vam se cini Uprising sada kada je vec bilo vremena da se slegne pesma? Bas sam postovao u nekoj temi da mi je u Top 10 trenutno. Ako cemo po last.fm-u, na drugom mi je mestu. To i nije bas tacno, ali mi je pesma pre, pre.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...