Jump to content

pima

Recommended Posts

Dragi moji, NAJBOLJI STE!!

Bilo je super, stvarno mi je drago da sam vas upoznala.. i ovaj koncert ne bi bio isti da nema vas!

Posebno coxoxi, drops i MUSE-BABYGIRL... 'strašni' ste :LOL:

A više sam napisala pod 'gigs and tours'.

čitamo se! :happy:

steta sto ti i simona niste mogle ostale jos neko vrijeme:(

biti ce jos koncerata & druzenja.

sto su slovenci u autobusu rekli? kako im je bilo? jel ima nezadovoljnih?:D

m9m5n6.jpg

jeeeeeeeeee:D

Link to comment
Share on other sites

ja to nemam al mi je prija to slikala! uglavnom koncert je bia PREJEBEN! ajme odusevljena sam! cak mi je drago da sam upoznala dropsa, ninu i janu :D i jos ne mogu virovat da sam se uspila slikat sa njima i skupit potpise! jos sam pod dojmom, uskoro cu napisat post na blogu

grrrrrrrrrrrrr @ tea ;)

ocu i ja potpise:'(:'(

drago mi je sto smo se upoznali...barem na kratko:)

nadam se da ce u splitu uskoro biti dobar koncert, pa cemo navratiti u goste:D

 

jedva cekam slikeeee!!!

Link to comment
Share on other sites

Heyyyyyyyyyyy ljudiiiiii bilo je ludiloooooo ludilooooooooo ludiloooooooo hahahaahhah!!!!! :D:D:D

Drago mi je sto sam vas upoznala - Karolina, Drops, Tea, Janu,... ma jojjjjj nemate pojma koliko...!!!

Zao mi je sto se sve tako brzo zavrsilo a uvijek je tako poslje ovakvih dogadjaja covjek se osjeca bas nekako...bezveze :( ali opet...BILI SMO NA NAJBOLJEM KONCERTU DO SADA NA BALKANU (bar po meni) + sto je ekipa bila najbolja od svih!!!:D;)

Steta za te potpise i fotke sa clanovima benda (mi koji nismo stigli doci do njih) ali nema veze za sve postoji drugi put tako da nema frke!

Sjecam se da na Earl's Courtu vise od pola ljudi ih nije uspjelo ni vidjeti poslje nastupa a da ne govorim pribliziti im se bar na pola minute tako da...:D

Hajde Tea hocu da vidim fotke daj taj link ;)

 

Ljubim vas sve i citamo se ;)

Link to comment
Share on other sites

Tea, super ti je to blog!! tnx. ali sad sam strašno ljubomorna :D

 

coxoxi, nemoj pogledati blog od teje, a slike ni za života ne :LOL::mad::LOL: :LOL:

 

Ja ču staviti slike od Simone na net, odmah kad dobijem CD.

@drops: ne nitko nije bio nezadovoljan.. svi smo bili u transu :D (ali netko se uvijek nade, što mu baš sve nije bilo ok)

 

@Luxor: (fan starog Egipta?) DOBRODOŠAO ;)

 

 

bok i čitamo se oko 21h na chatu?

Link to comment
Share on other sites

evo i ja se javljam..oduševljena s koncom.... mi nažalost nismo mogli ostat do podjele autograma i slikanja:(( ali svejedno.. imam majcu i još uvijek ne vjerujem kak su bili zakon i da smo mi bili u prvom tj drugom reduuuu... šteta kaj se nismo uspeli baš svi s borda okupit.. nadam se da budemo na sljedećem koncerteku:))

evo dodajem i ja još jedan linkić za puuuno slikicaaa:)) pozzek svima..:) enjoy

 

http://s241.photobucket.com/albums/ff223/muse-zg/Mjooooze/

Link to comment
Share on other sites

bend kao i obicno nikoga nije dozivljavao, svirali bi isto i da je dvorana bila puna i prazna; svirali bi besprijekorno savrseno kao i sada ali moram priznat da sam malo razocarana izborom pjesama; nema muscle museuma nema blissa nema citizen eraseb nema space dementia i tako stvari koje inace sviraju gotovo uvijek. ali ruku na srce pozornica je bila predobra. predgrupa... hm nemogu komentirat jer dok su svi pjevali njihove pjesme ja sam se okolo raspitivala tko su oni zapravo... ali energican nastup i mattov skok u pojacalo bili su impresivni... da bar dodu opeeeeeet ja bi joooos pozz

 

muscle museum i citizen erased su pjesme koje se vrlo rijetko čuju na njihovim koncertima na ovoj turneji, a publiku nemaju oni šta doživjet...zar nije najljepše kad matt zatvori oči i vidiš da pjeva od srca...

Link to comment
Share on other sites

ima li netko fotke od mattove gitare, koju je stavio u zvučnik? ili bar sliku matta koji sjedi na zvučniku? :):)

 

molim vas! objavite to ! ! ! :D

 

slika te gitare....i to sa koncerta na kojemu je prvi puta svirao na njoj imaš u attachmentima kod onih zvijezdica di ti piše croatia muse fans

Link to comment
Share on other sites

kaj su se dijelili potpisi pa di i kad ja sam sam vidla da se prodaju majice (za koje ja samo da napomenem: nisam imala para:mad:).....

e tek jucer i danas u biti stvarno postajem svjesna.... ljudi ja sam bila na museovom koncertu!!!!! puseki sad se idem dalje veselit i bit odusevljena zbog te spoznaje

Link to comment
Share on other sites

kaj su se dijelili potpisi pa di i kad ja sam sam vidla da se prodaju majice (za koje ja samo da napomenem: nisam imala para:mad:).....

e tek jucer i danas u biti stvarno postajem svjesna.... ljudi ja sam bila na museovom koncertu!!!!! puseki sad se idem dalje veselit i bit odusevljena zbog te spoznaje

 

a čekali smo kojih sat i pol iza bekstejđa:)...i jako se isplatilo...ja ne mogu vjerovat....na slici...matt ne gleda u fotić nego ravno mene u oči....jaaaaaaaaaaaaj...ajm in lov...heheheeh

a majce su bile odma nutra kod glavnog ulaza...

Link to comment
Share on other sites

da, Muse prekrasni!!!))) Rossia na svyazi! What about the set list? The gig ion Moscow is on October, 15... Kakie pesni oni peli? Spasibo!!!)))

 

mislim da nas netko pokušava pitati dal idemo u moskvu....jao...ja bi išla na svaki koncert...ali ne može se :(....

muse voli rusiju...i spasiboooo :))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...