Jump to content

pima

Recommended Posts

pa posto stojim samo jedan dan, tj. u srijedu vec putujem nazad onda nosim ili ruksak koji ce bit natrpan ili malu torbu ;D ako moze u auto stat to bi bilo super, pa da pokupim prije nego odem prespavat kod sestre ;)

 

ako slucajno dodem u zg tek u 18:15 sta cemo? :D

Link to comment
Share on other sites

pa posto stojim samo jedan dan, tj. u srijedu vec putujem nazad onda nosim ili ruksak koji ce bit natrpan ili malu torbu ;D ako moze u auto stat to bi bilo super, pa da pokupim prije nego odem prespavat kod sestre ;)

pa to mozes ostaviti i u garderobi :D

znaci nema nikakvih problema:)

ako slucajno dodem u zg tek u 18:15 sta cemo? :D

pricekati te;)

Link to comment
Share on other sites

oho vec je izaslo! dom sportova je odlicno mjesto al nema garderobe :D uf pitat cu frendicu koja zivi blizu trga da sacuva :D

 

danas sam bila u doktorice, skoro me kuci ostavila, rekla sam da da lijekove i ne pizdi jer moram sutra putovat :D samo da karta dode na vrijeme! aj super da cete me pricekat, aj neka mi neko ostavi broj preko PM da javim kad tocno stizem :D

Link to comment
Share on other sites

Blagajna Doma sportova radi od 10 sati ujutro. Točan početak koncerta će odrediti Muse, jer to rade svaki put (u Bg je trebao početi u 9, počeo je u 9.30 - tak da to očekujem i kod nas).

 

Adastra je prije. Najviše im se svidjela od svih drugih, kad već nisu mogli dogovoriti s Juli. (O ukusima se ne raspravlja).

 

Vipovci ulaze do 18.45, ostali od 19.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja jednostavno ne stignem doc u 6 jer mi bus stize u 6ipo, moram ostavit stvari kod frendice a onda pravac dom sportova. ako jos vi vipovci ne udete mozemo se ionako ispred naci ;) nina ima moj broj pa vi budite sa njom i vidimo se :D

Link to comment
Share on other sites

Hey pozdravi svima, jucer je bilo fantasticno, ja se bio izgubio po onim ulicama oko doma sportova kak sam bio pod dojmom (i lagano pod alkoholom). Steta sto nije bila puna dvorana...al bice drugi put kad se pronese glas...=)

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, NAJBOLJI STE!!

 

Bilo je super, stvarno mi je drago da sam vas upoznala.. i ovaj koncert ne bi bio isti da nema vas!

 

Posebno coxoxi, drops i MUSE-BABYGIRL... 'strašni' ste :LOL:

 

A više sam napisala pod 'gigs and tours'.

 

 

čitamo se! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam video i procitao bio je isti setlist ko u Beogradu. Koliko ljudi je bilo?

Mnogo sam ljubomoran na bimove sto ste imali! U BG-u samo neki mali oko Dom-a :(.

Mora da je bilo ludilo sa bimovima na pocetku kad je bio KoC!

Link to comment
Share on other sites

bend kao i obicno nikoga nije dozivljavao, svirali bi isto i da je dvorana bila puna i prazna; svirali bi besprijekorno savrseno kao i sada ali moram priznat da sam malo razocarana izborom pjesama; nema muscle museuma nema blissa nema citizen eraseb nema space dementia i tako stvari koje inace sviraju gotovo uvijek. ali ruku na srce pozornica je bila predobra. predgrupa... hm nemogu komentirat jer dok su svi pjevali njihove pjesme ja sam se okolo raspitivala tko su oni zapravo... ali energican nastup i mattov skok u pojacalo bili su impresivni... da bar dodu opeeeeeet ja bi joooos pozz

Link to comment
Share on other sites

ja to nemam al mi je prija to slikala! uglavnom koncert je bia PREJEBEN! ajme odusevljena sam! cak mi je drago da sam upoznala dropsa, ninu i janu :D i jos ne mogu virovat da sam se uspila slikat sa njima i skupit potpise! jos sam pod dojmom, uskoro cu napisat post na blogu

Link to comment
Share on other sites

da bilo je odlično! imat ću masu fotki i nešto video pa se nadam da ću ovih dana to stavit ili ovdje na forum link ili na microcuts....

jedino me razočarao mali broj ljudi....

stavi sve:musesign:

 

briga nas za mali broj ljudi...vratiti ce se oni:happy:

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, NAJBOLJI STE!!

 

Bilo je super, stvarno mi je drago da sam vas upoznala.. i ovaj koncert ne bi bio isti da nema vas!

 

Posebno coxoxi, drops i MUSE-BABYGIRL... 'strašni' ste :LOL:

 

A više sam napisala pod 'gigs and tours'.

 

 

čitamo se! :happy:

Također draga moja!

 

:musesign:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...