Jump to content

pima

Recommended Posts

hmmm...to bi trebalo vidjeti...zvuci zanimljivo ;)

slusas elektronsku glazbu?

 

Neeeeeeeeeeeego, evo jedne slike (morala sam, izgleda jednostavno neodoljivo) :D :

 

cervantesjy6.jpg

 

Jojjj pocet cu da placem nemoj mi to raditiiiiii:'( extra slika...necu reci da je sladak necu et necu nema sanse jojjjjjj....:(

 

Popij jedno pivo i za mene na partyju please :D

Link to comment
Share on other sites

Helou! Ljudi mene zanima koje će pjesme pjevat u utorak?! Zanima me s kojom ce otvorit nastup? pls. I kolko bu trajao koncert? Ima li predgrupa?

 

setlista nije objavljena, ali iste se pjesme vrte po koncertima, npr, u grčkoj jučer:

Intro

Knights

Map

Hysteria

Supermassive

Butterflies

Sing for absolution

Feeling good

Apocalypse

Invincible

Starlight

TIRO

New born

Soldier's poem

Unintended

Plug-in

Take a bow

Stockholm

 

koncert traje odprilike sat i pol..

predrupa je zagrebačka adastra

Link to comment
Share on other sites

Jojjj pocet cu da placem nemoj mi to raditiiiiii:'( extra slika...necu reci da je sladak necu et necu nema sanse jojjjjjj....:(

 

Popij jedno pivo i za mene na partyju please :D

 

Bas je prekrasan ovdje...prestrasno..Ajme te plave oci...:(

Pivo za tebe obavezno ;)

 

Koncert traje sat ipo??? Grrrrr...Jesu skrti... Ali biti ce to najljepsih sat ipo u mom zivotu!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ej ljudeki, ispričavam se kaj me nije dugo bilo... bila u grčkoj na maturalcu,a odkad sam doma me nema doma:D

jedva čekam konc, nadam se da se bumo uspeli najti svi tam, zasad znam dosta ljudi koji idu:)) nemrem čekat više hehe... a konstantno me nekaj podsjeća na to kak bumo ih opet vidli... jučer smo našli članak u gradskom nekom časopisu,danas u metro expressu, bil je u newsu nedavno, u story-u... jeeeej:)))

can't waaaait...

čujemo se uskoro,sad fakat moram ić učit:(( ajde

pozzeeek

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mogu vjerovati... Ja sam takodjer odrasla na el.glazbi, tj. technu... Prije godinu dana me pocelo spustati... Prebacila sam se totalno na rock i laganije el.stvari... Mislim da sto si ozbiljniji s godinama, da techno opada lagano :D

:)

tako je i mene otprilike pocelo "pustati", ali i dalje odem tu i tamo na techno party (26.10 je Laurent Garnier u splitu (sigurno ce biti super), 16.11 je jeff mills u otvu)

prije je svaki vikend izlazak bilo...techno!:D

Nikad prije nisam slusala d'n'b, a sad ga obozavam :)

Mogla bi se cak i ja zaletiti i poslusati ih ;)

;)

haha i ja nisam prije slusao d'n'b. poceo sam prije godinu i pol.

ekipa iz bass invaders-a i masa kru-a se stvarno trude oko organizacije i dovode odlicne goste.

 

kad si zadnji put bila na partyu?

Link to comment
Share on other sites

da, ali bio si ti prekasan :p:p ali imaš sreće, da je uvjek jedan od nas ovdje, na boardu :LOL:

pa mora netko postati, tak da ovaj topic bude uvijek na vrhu;)

Šta je sada? Hočemo se dogovoriti, da se negdje svi srečamo, barem za 5 min?

ma sigurno cemo se vidjeti:musesign:

budem nasao sliku od majce u kojoj cu ici, pa ako me vidis, slobodno me povuces:D

Link to comment
Share on other sites

:)

tako je i mene otprilike pocelo "pustati", ali i dalje odem tu i tamo na techno party (26.10 je Laurent Garnier u splitu (sigurno ce biti super), 16.11 je jeff mills u otvu)

prije je svaki vikend izlazak bilo...techno!:D

 

haha i ja nisam prije slusao d'n'b. poceo sam prije godinu i pol.

ekipa iz bass invaders-a i masa kru-a se stvarno trude oko organizacije i dovode odlicne goste.

 

kad si zadnji put bila na partyu?

 

 

Eh da, lijepi su bili i ti dani kad se samo izlazilo na partyje :D Garnier mi je pojam, obožavam njegovu glazbu i žao mi je da neće svirati u Zagrebu jer ja u Split ne mogu ići... Imam puno obaveza...

Na Millsa idem! :)

 

Zadnji party mi je bio Ed Rush u Pauku prije ljeta. Bilo je sjajno!!!!!!!!!

Ti?:D

Link to comment
Share on other sites

setlista nije objavljena, ali iste se pjesme vrte po koncertima, npr, u grčkoj jučer:

Intro

Knights

Map

Hysteria

Supermassive

Butterflies

Sing for absolution

Feeling good

Apocalypse

Invincible

Starlight

TIRO

New born

Soldier's poem

Unintended

Plug-in

Take a bow

Stockholm

 

koncert traje odprilike sat i pol..

predrupa je zagrebačka adastra

 

Molim?? a di su hyper music, i bliss?? :'(

Link to comment
Share on other sites

fala na pitanju:) maturalac bil predobar:))) dobro veli janu5:))

uvijek sam htela iti videti antičku grčku i to sve...moderna je lame..totalno lame... baš smo se spominali kak nam nije jasno kaj oni delaju u EU...e da,evo stavljam dvije slike za vas:)) [OBAVEZNO POVEĆATI!!!!!]

enjoy:)

 

 

resizeofpicture334ln6.th.jpg

1. ne znam kolko se vidi,slikano zadnju sekundu iz busa u ateni:)))

resizeofpicture399ex0.th.jpg

2. ima ih po celom gradu:)) jedan takav visi u mojoj sobi na zidu:)...čupali smo ih ko ludi:))

Link to comment
Share on other sites

Eh da, lijepi su bili i ti dani kad se samo izlazilo na partyje :D

happy days:happy:

 

Garnier mi je pojam, obožavam njegovu glazbu i žao mi je da neće svirati u Zagrebu jer ja u Split ne mogu ići... Imam puno obaveza...

Na Millsa idem! :)

mozes i do ambasade u slo. na garniera ;)

ja bi isao, samo mi je malo previse putovati do splita, zapravo nije problem voziti do tamo, vec nazad :D :D

navodno opet nece dolaziti u nase krajeve u iduce 2-3 godine.

probaj nekako naci slobodnog vremena...sigurno ce biti noc za pamcenje :)

zao mi je sto sam ga prije par godina propustio u bestu.

 

vidimo se na millsu :D

samo da nebude guzva ko zadnji put kad je bio. totalan kaos.

Zadnji party mi je bio Ed Rush u Pauku prije ljeta. Bilo je sjajno!!!!!!!!!

Ti?

11sgmiw.jpg:D

je je bilo je odlicno na rushu!!. zapravo vecina partya u skucu su super, jer su uvijek odlicni gosti, place, ekipa sve super....fenomenalan mi je bio sa john b-om.

 

zadnji je bio prije mjesec i nesto dana...isto d'n'b:)...bass invaders u AQ.

Link to comment
Share on other sites

e da,zaboravih napisat da ima lepi tekstić o muse na tportal.hr:))) nadam se da budete našli:))

 

link http://www.tportal.hr/showtime/glazba/page/2007/10/04/0485006.html# :)

 

da i ne napune, nebu niš manja fešta... ja bila u 12.mj prošle god u bologni, na chrisov (i frendičin:)) rođendan...svirali su feeling good...onak omg...još uvijek nemrem dojti k sebi..jedva čekam zg:)))) pozeeek (btw,ne znam kolko ljudi zna za croatia muse board na board.muse.mu pod international...slobodno se javite:)) svi su dobrodošli) pozdrafff iz vž

dobar komentar, pitam se ciji je;)

:D:D

Link to comment
Share on other sites

happy days:happy:

 

 

mozes i do ambasade u slo. na garniera ;)

ja bi isao, samo mi je malo previse putovati do splita, zapravo nije problem voziti do tamo, vec nazad :D

navodno opet nece dolaziti u nase krajeve u iduce 2-3 godine.

probaj nekako naci slobodnog vremena...sigurno ce biti noc za pamcenje :)

zao mi je sto sam ga prije par godina propustio u bestu.

 

vidimo se na millsu!

samo da nebude guzva ko zadnji put kad je bio. totalan kaos.

 

11sgmiw.jpg:D

je je bilo je odlicno na rushu!!. zapravo vecina partya u skucu su super, jer su uvijek odlicni gosti, place, ekipa sve super....fenomenalan mi je bio sa john b-om.

 

zadnji je bio prije mjesec i nesto dana...isto d'n'b:)...bass invaders u AQ.

 

Aha, vožnja nazad :LOL:

O ne, pa 2-3 godine je previše... A probat ću otići do Ambasade iako će to malo teže ići :(

Ja sam bila u Bestu na Garnieru i bilo je fenomenalno, ne toliko atmosfera koliko njegova glazba mmmmmmmm...

O da, vidimo se na Millsu ;) I ja se nadam da neće biti gužve, zadnji put sam jedva dolazila do zraka...

 

Slažem se s tobom, Skuc je sjajan!!!

Nadam se da će ubrzo biti opet koji dobar d'n'b party!

;)

Link to comment
Share on other sites

Aha, vožnja nazad :LOL:

O ne, pa 2-3 godine je previše... A probat ću otići do Ambasade iako će to malo teže ići :(

Ja sam bila u Bestu na Garnieru i bilo je fenomenalno, ne toliko atmosfera koliko njegova glazba mmmmmmmm...

O da, vidimo se na Millsu ;) I ja se nadam da neće biti gužve, zadnji put sam jedva dolazila do zraka...

 

Slažem se s tobom, Skuc je sjajan!!!

Nadam se da će ubrzo biti opet koji dobar d'n'b party!

;)

garnier je prica za sebe. jedan od rijetkih koji je vrijedio i dalje vrijedi :)

necemo sada previse offtopicariti :LOL: ...ali steta bi ga bilo propustiti.

 

ako u otvu stave limit na karte, nece biti guzve, biti ce zraka, prostora...a to ce se dogoditi nikada:mad:

pozitivna stvar je sto je i u bestu taj dan isto party, pa nece valjda biti totalan kaos u otvu ko prije:D

 

jedino sto mi smeta u skucu je radno vrijeme. 04:00 je ipak malo prerano za zavrsiti party:D

 

ima sada dobar party u rijeci u stereo dvorani...dolazi noisa. ako nisi bila u rijeci, definitivno preporuka za otici. klub je nice, ozvucenje very nice :)

 

moja velika zelja je da u skuc dodu pendulum :cool: uf..

Link to comment
Share on other sites

garnier je prica za sebe. jedan od rijetkih koji je vrijedio i dalje vrijedi :)

necemo sada previse offtopicariti :LOL: ...ali steta bi ga bilo propustiti.

 

ako u otvu stave limit na karte, nece biti guzve, biti ce zraka, prostora...a to ce se dogoditi nikada:mad:

pozitivna stvar je sto je i u bestu taj dan isto party, pa nece valjda biti totalan kaos u otvu ko prije:D

 

jedino sto mi smeta u skucu je radno vrijeme. 04:00 je ipak malo prerano za zavrsiti party:D

 

ima sada dobar party u rijeci u stereo dvorani...dolazi noisa. ako nisi bila u rijeci, definitivno preporuka za otici. klub je nice, ozvucenje very nice :)

 

moja velika zelja je da u skuc dodu pendulum :cool: uf..

 

Meni iskreno i odgovara da traje do 4h. Ne volim ici zadnja s partyja..:D

Za Pendulum nisam cula moram priznati:D

No, dosta offtopiciranja!

Moj boze, jos 1 dan!!!!!!!!!!!!!!:musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam problem.. ja cekam svoju kartu od MTV-a koju jos nisam dobila :( (moram je prodat jednoj curi) a postar ne dolazi prije 12, tako da idem na bus ili u 12:15 ili 13:!5 sta znaci da sam u zg ili u 17:15 ili u 18:15 a najgore je sta moram negdje ostavit stvari, a sestra mi zivi na srednjacima. ne znam ocu li uspit doc tamo tocno na vrijeme.. ja se nadam da hocu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...