Jump to content

pima

Recommended Posts

je znam, svi bi to voljeli, samo kaj je njihova filozofija bila da je Matta kakti sram na stejđu :D i onda da oni ne dolaze do izražaja su uvijek nekaj pokušali izmislit, pa da niko njih ne gleda i da se mogu opustiti :D a sad je to već preraslo valjda u standard i čisti gušt da si maštaju kaj sve mogu radit sa pozornicom kad imaju para...

kak su isto napravili onu divovsku pozornicu za 8 koncerata, to niko još nije napravio, jer se kao prvo ne isplati, a kao drugo, opće im nije potrebno :D ali su oni kakti htjeli nagraditi svoje fanove i potrošit brdo love na novi stejđ :) kaj je opet divno od njih...ah...tako su savršeni :p :P

 

:D

Link to comment
Share on other sites

http://www.index.hr/xmag/clanak/matt-bellamy-dovodi-roditelje-u-kaliforniju-kako-bi-upoznali-roditelje-kate-hudson/521630.aspx

 

daj kaj je ovo, dva puta u istom tjednu :D

nisam navikla na toliko domaćih informacija :)

 

mislim da u indexu radi neki ha ce obožavatelj pa je sad jedva dočekao da se raspiše o njima pod izlikom "članak o vezi filmske zvijezde i rokera"

mislim, meni paše. možda se više ljudi zainteresira za ODLIČNI mjuz, kako piše u članku pa idući koncert nebu bio fail što se tiče posjećenosti :D

 

plus, sviđaju mi se mattove cvike :cool:

Link to comment
Share on other sites

ma ocekivo sam ja ovakav uber film...jel su svi nolanovi filmovi :awesome:

al fakat inception #1

 

:DDDDDDDD dragi jos 5,6 puta i tek onda nes moc virovat koje je cudo nolan izvea ma inception je sve i spreman sam umrit za njega ,majke mi ,toliko je epic u svakom segmentu da ono ma nemam rici i dosa je u 6 misec ljudi moj u splitu je jos u kinu,ma ja ga ne bi nikad maka triba stat ka mona liza u louvru ka primjer brutalnosti i remek jebenog djela u povijesti filma

Link to comment
Share on other sites

ej Majo, ak sam dobro skužila je danas lejdi gagač, pa uživaj i ispleši se i do nedelje želimo znati kak je bilo :D

imaš dedlajn :D

 

ja danas slavim svoj rođendan u goricama, orehnjaču sam već odnesla gore :D

sve se bojim kak bu to zgledalo, dobite revju :D

Link to comment
Share on other sites

ej Majo, ak sam dobro skužila je danas lejdi gagač, pa uživaj i ispleši se i do nedelje želimo znati kak je bilo :D

imaš dedlajn :D

 

ja danas slavim svoj rođendan u goricama, orehnjaču sam već odnesla gore :D

sve se bojim kak bu to zgledalo, dobite revju :D

 

danas je gaga, ja bolesna kompletno ali nedam da mi to pokvari večer :D

 

nemoj prejako derat po orehnjači :happy:

 

i nevjerojatno, ali istinito, marko se POJAVIO i pokupio majicu :party:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...