Jump to content

pima

Recommended Posts

to dečki :D

 

my thoughts exactly.

 

joj baš bih htjela da na idućoj turneji malo smanje doživljaj s tehnikalijama i da naprave malo jednostavniji set, kao npr. za absolution.

skužila sam da ljudi na koncertima više gledaju jaka svjetla neg bend, a dosad mi je najbolje bilo na koncertu u zagrebu kad nisu uspjeli doteglit svu opremu. plus, mi smo posebna sorta publike :D

Link to comment
Share on other sites

je znam, svi bi to voljeli, samo kaj je njihova filozofija bila da je Matta kakti sram na stejđu :D i onda da oni ne dolaze do izražaja su uvijek nekaj pokušali izmislit, pa da niko njih ne gleda i da se mogu opustiti :D a sad je to već preraslo valjda u standard i čisti gušt da si maštaju kaj sve mogu radit sa pozornicom kad imaju para...

kak su isto napravili onu divovsku pozornicu za 8 koncerata, to niko još nije napravio, jer se kao prvo ne isplati, a kao drugo, opće im nije potrebno :D ali su oni kakti htjeli nagraditi svoje fanove i potrošit brdo love na novi stejđ :) kaj je opet divno od njih...ah...tako su savršeni :p :P

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=2NEc6jojLrU&feature=related

ovo nisam dugo vidla, i sad se pitam, zašto pobogu nemam TAJ koncert...

 

kolko god ovo puta pogledo na kraju uvek crknem od smjeha :LOL:

 

my thoughts exactly.

 

joj baš bih htjela da na idućoj turneji malo smanje doživljaj s tehnikalijama i da naprave malo jednostavniji set, kao npr. za absolution.

 

reko matt u nekom intervju da ce sljedecom albumu biti kao sve smanjeno, stejd, oprema i nece se radit vise sa orkestrima i tak to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...