Jump to content

pima

Recommended Posts

Jesi li pogledao Dr Whoa sa Mattom Smithom? ak ne POGLEDAJ

 

al sad baš nema niš od serija, al skoro dolazi nova sezona Big Bang Theoryja. i HIMYM.

 

Fokusiraj se na filmske klasike ili odi čitat. Mogu ti preporučit bar 50 knjiga.

 

nisam pogledao, cuo sam da i nije nesto posebno dobar. ali budem, naravno

Link to comment
Share on other sites

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

najbolji video IKAD napravljen !

 

urinates

ja sam se plako od smijeha xD

 

sad sam se sjetil jos jedne serije :D

Svi gradonacelnikovi ljudi.i fraiser sad sam se sjetil i cheers-a :D

 

e da jel zna netko mozda kak se zove ona serija di je glumil onaj bogec iz pod istim krovom onaj francuz kaj je kasnije doso ?

uglavnom on i jos jedan lik su zivjeli zajedno i tak :D

 

ajde majo samo pisi.

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

treba. film je zanimljiv ali ima logičkih grešaka. moglo se to pedantnije.

 

majooooooooo ja te uvjeravam da film nema nijeddnu gresku,priznajem kad sam ga gleda prvi put reka sam moglo je bolje ali sam se zajeba ,ne moze bolje nolan nije napravia nijednu jedinu gresku ni jednu, majo nisi skuzila film pogledaj ga jos barem jedan put

Link to comment
Share on other sites

treba. film je zanimljiv ali ima logičkih grešaka. moglo se to pedantnije.

 

majooooooooo ja te uvjeravam da film nema nijeddnu gresku,priznajem kad sam ga gleda prvi put reka sam moglo je bolje ali sam se zajeba ,ne moze bolje nolan nije napravia nijednu jedinu gresku ni jednu, majo nisi skuzila film pogledaj ga jos barem jedan put

 

oćeš da ti ih nabrojim? ne kažem da film nije zanimljiv, nego čisto ovako, nije savršen.

Link to comment
Share on other sites

 

oćeš da ti ih nabrojim? ne kažem da film nije zanimljiv, nego čisto ovako, nije savršen

 

ma majo covice nema pogreske u filmu,ne kuzis film oprosti,

 

očito ne gledaš dovoljno pozorno. al nije u tome problem nego čisto u GLUPOM načinu prikaza smrti njegove žene. na način na koji je prikazan nema teoretske šanse da bi on bio optužen za njeno ubojstvo.

Link to comment
Share on other sites

meni je odličan jer ne pokušava oponašati tennanta, a i scenarij za epizode je puno bolji. zadnja sezona s tennantom je već počela dosta opadati po kvaliteti. plus, pomagači napokon nisu neopisivo iritantni.

 

tesko da bi netko bio kao tennant. ne znam za tebe. meni je ta sezona bila ok. ali prva s njim je naj. i zasto bi bili iritantni? Pa meni je Jack bio sasvim ok. :LOL:

 

gledala Torchwood?

Link to comment
Share on other sites

tesko da bi netko bio kao tennant. ne znam za tebe. meni je ta sezona bila ok. ali prva s njim je naj. i zasto bi bili iritantni? Pa meni je Jack bio sasvim ok. :LOL:

 

gledala Torchwood?

 

naravno da sam gledala torchwood :D ma ja sam isto mislila da neću moć gledat nakon što je tennant otišo, al smith je zbilja dobar, htjela sam ga mrzit, al nisam mogla. ma jack je bio super, al rose i martha su mi išle neopisivo na živce. jedino je donna bila zakon.

Link to comment
Share on other sites

 

pa ako je to besmisleno, onda sam zaplet pada u vodu, što je blj,[/QU

 

 

majo majo pogledaj film nisi ga skuzila mislim ne da ga nisi skuzila nego ga svacas na svoj nacin i kad ga tako gledes ima gresaka,a da ga gledas na moj nacin film bi ti bia savrtsen ka sta i je

 

jooj, nemoj me krivo shvatit, svatko ima pravo da na svoj način doživljava nešto. samo me to smetalo. nemam niš protiv toga da je tebi taj film savršen :D

Link to comment
Share on other sites

 

jooj, nemoj me krivo shvatit, svatko ima pravo da na svoj način doživljava nešto. samo me to smetalo. nemam niš protiv toga da je tebi taj film savršen :D

 

ma pusti sta je meni savrsen nego je opcenito savrsen bez greskice je film + totalna drama kako je snimljen glumci soundtrack leoooooooooo <3 <3 :D,da ti objasnim inception kako ga ja vidim i kako je vjerojatno to nolan i zamislia ne bi rekla da ima gresku sve je sa namjerom apslotuno svaka scena ti otkriva nesto0 novo da opalis zakljucak o filmu

Link to comment
Share on other sites

naravno da sam gledala torchwood :D ma ja sam isto mislila da neću moć gledat nakon što je tennant otišo, al smith je zbilja dobar, htjela sam ga mrzit, al nisam mogla. ma jack je bio super, al rose i martha su mi išle neopisivo na živce. jedino je donna bila zakon.

 

Gwen <3 pogledat cu cim skinem s neta... prikazivat ce to sigurno kod nas... sljedece godine. donna je isto bila super. steta sto je vise nece biti... rose i martha su mi bile onako... hmm. ali donna je NAJ :D

 

torchwood jos nisam pogledao cijelu prvu sezonu. najavili su 4.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...