Jump to content

pima

Recommended Posts

moj glas dobiva maja ...bio sam zestoko razocaran prvih dana ,ali sto ga vise slusam to mi je bolji...cak i UD (koji jos uvijek pljujem) mi nie onako iritantan i neslusljiv.

da je najlosiji, to stoji (kad su nas razmazili sa prvih 4), ali je kvalitetan, cak i u tom prilazu mainstreamu.

Link to comment
Share on other sites

Da provjerimo!?

 

Ajd izjasnite se svi! Tko smatra da je TR odličan album koji sada godinu dana kasnije zvuči jednako dobro kao i na dan kad je leakao!?

Ja sam svoje mišljenje već prije pisal. Ok je album (ipak je to MUSE), al neke stvari su nakon višestrukog preslušavanja postale dosadne i ovo je do sada najgori album koji su snimili!

 

A evo i topic di se o tome raspravlja, pa prebroji glasove ako ti se da!

http://board.muse.mu/showthread.php?t=77361&highlight=resistance

 

ja ću reći da je album iznimno kvalitetan, ali ne i najbolji... ;) pokazali su da imaju dodatnu dimneziju u svom soundu, no ipak ne bi ga mogao izdvojiti kao najboljeg...

Link to comment
Share on other sites

Meni je, osobno BH&R najslabiji (iako je takodjer, odlican album) Sve je to super, ali mi je on najmanje sjeo. Resistance - ova slaba tocka, po meni, je da se vec previse udubio u politiku i pretjerao s njom. a Exogenesis mi nikako nije sjeo. Uprising moze proci, ali je chorus jednostavno... ne svidja mi se. zbilja previse tih teorija zavjere, ratova i opcenito POLITIKE. Resistance mi je prolazna, ali nije bas pamtljiva. UD uopce nije tako losa pjesma kako ti kazes. Po meni, malo vise odskace od sredine. Svidja mi se. USoE je simpaticna pjesma sa catchy oriental štihom. Ali opet je tu politika... Osrednja. Na Guiding Light sam se neko vrijeme privikavao, ali mi je sjela nakon nekog vremena. I ima fantastican solo. :D Unnatural Selection bi mi bila najbolja da nema tako dugi prijelaz, koji je inace sasvim ok. Ali sto je previse, previse je. MK Ultra mi je najbolja, ima za mene nesto sto sam ja od pjesme ocekivao. Ritam, dobar riff, refren, i outro koji se pamti. IBTY mi je catchy pjesma s dugim prijelazom, ali nista vise. Vise mi se svidja New Moon remix, bez prijelaza i sa gitarom u pjesmi. Mogao bih i dodati i NSC, ali nekako mi se cini da bi me potjerali kvragu. hahaha

Link to comment
Share on other sites

ko god to stavil fakat je debil.

i kaj sad ak je u jebenom tvajlajtu jebena pjesma.

bio je i šrinking junivers u nekom ljubavnom filmui pa nikom nis.

 

istina, osim toga, u tvajlajtu su bili više manje svi bendovi koji sad neš rade. npr radiohead. i beck i bats for lashes su mislim napravili duet za to. i thom yorke je imao onu stvar u drugom filmu.

Link to comment
Share on other sites

u raspravu ovu gore, koju trenutno propuštam i ne želim opće pročitati, upustit ću se tek nakon ponedjeljka vjerojatno jer učim mega hard fest, jer sam pala glupi ispit, al čini mi se da smo tu raspravu već imali par puta, al vidim da je sad proširena, ne znam...sve bum bas zrešetala u pon :p

 

SE BUM VAS TUŽIL!!!!

(to je iz nekog filma, nemam pojma kojeg :D al mi je došlo)

tralalal

idem se vučit :D

Link to comment
Share on other sites

jebate sad kad pogledam resistance je prelos, kralju je da bhar nema ni glavu ni rep,nego je kompilacija dobrih stvari(cak je to neko i vamo reka). ali na njemu su knightsi,mapica,crna rupa,take a bow,starlight,invincible to su classici covice

 

totalno se slažem, neki su rekli da album nije nešto, a sadrži stvarno niz klasika koje si nabrojao... ne razumijem zašto ljudi podcjenjuju taj album... :stunned:

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zake se vi sekirate.

jel sam reko da ce sljedeci album bit najbolji ?

i da ce na njemu bit jedna uberepic pjesma ? jel sam reko ? jesam.

 

do tad ne zelim cut raspravljanja o tome kak je resistance JEBEN album:D

 

bdv. ajde napravite mi listu svojih najdrazih serija.

 

minimalno 5komada molim :D

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zake se vi sekirate.

jel sam reko da ce sljedeci album bit najbolji ?

i da ce na njemu bit jedna uberepic pjesma ? jel sam reko ? jesam.

 

do tad ne zelim cut raspravljanja o tome kak je resistance JEBEN album:D

 

bdv. ajde napravite mi listu svojih najdrazih serija.

 

minimalno 5komada molim :D

 

Aktualne serije ili.....?

Nabrajal bum novije serije, vjerovatno te ne zanimaju stare tipa X-FILES itd.ak te zanima jer se interesiraš kaj pogledat.

Ja nemrem top listu neku napravit. Mogu nabrojat kaj sam gledal a da mi je ok bilo....

 

24 (skoro sve sezone su bile ok osim ove koja je zadnja bila pokazana na HTV. Ta je bila debilna). Btw. mislim da drugi tjedan kreće na HTV nova sezona :)

Trailer s1:

http://www.youtube.com/watch?v=7lxDREJ4vTo

 

 

LOST - 1.genijalna sezona, slijedeće 2 je prate kolko tolko, poslije toga je kvaliteta serije naglo krenula silaznom putanjom, al mi nije žal jer je 1.sezona bila nekaj najbolje kaj sam u dugo vremena gledal.

Fanmade LOST Tribute trailer:

 

FLASHFORWARD - serija koja je nažalost (po meni nezasluženo) ukinuta nakon samo jedne sezone. Serija sa zanimljivom radnjom, jedino mi možda sam kraj malo bedast, al kaj je tu je. Makar je ukinuta, vrijedi ju pogledat.

 

DEXTER - solidna serija.

http://www.youtube.com/watch?v=O64IRNpBlxg

 

I 5. ne znam kaj da stavim!

Nek bude BATTLESTAR GALACTICA, SF serija kojoj nije akcija u prvom planu nego drama.... solidno.

 

 

THE WIRE nisam gledal, al sam čul jako puno dobrog o toj seriji:

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

jel se racunaju i crtane ?

tipa futurama i simpsoni ? da :D

Aktualne serije ili.....?

Nabrajal bum novije serije, vjerovatno te ne zanimaju stare tipa X-FILES itd.ak te zanima jer se interesiraš kaj pogledat.

Ja nemrem top listu napravit neku napravit. Mogu nabrojat kaj sam gledal a da mi je ok bilo....

 

24 (skoro sve sezone su bile ok osim ove koja je zadnja bila pokazana na HTV. Ta je bila debilna). Btw. mislim da drugi tjedan kreće na HTV nova sezona :)

Trailer s1:

http://www.youtube.com/watch?v=7lxDREJ4vTo

 

 

LOST - 1.genijalna sezona, slijedeće 2 je prate kolko tolko, poslije toga je kvaliteta serije naglo krenula silaznom putanjom, al mi nije žal jer je 1.sezona bila nekaj najbolje kaj sam u dugo vremena gledal.

Fanmade LOST Tribute trailer:

 

FLASHFORWARD - serija koja je nažalost (po meni nezasluženo) ukinuta nakon samo jedne sezone. Serija sa zanimljivom radnjom, jedino mi možda sam kraj malo bedast, al kaj je tu je. Makar je ukinuta, vrijedi ju pogledat.

 

DEXTER - solidna serija.

http://www.youtube.com/watch?v=O64IRNpBlxg

 

I 5. ne znam kaj da stavim!

Nek bude BATTLESTAR GALACTICA, SF serija kojoj nije akcija u prvom planu nego drama.... solidno.

 

 

THE WIRE nisam gledal, al sam čul jako puno dobrog o toj seriji:

 

od ovog sve kaj si nabrojal samo wire i BG nisam gledo :D

moze i aktualne i starije, samo da su dobre, zanimljive i smijesne.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zake se vi sekirate.

jel sam reko da ce sljedeci album bit najbolji ?

i da ce na njemu bit jedna uberepic pjesma ? jel sam reko ? jesam.

 

do tad ne zelim cut raspravljanja o tome kak je resistance JEBEN album:D

 

bdv. ajde napravite mi listu svojih najdrazih serija.

 

minimalno 5komada molim :D

 

nadajmo se, nadajmo.

 

ispricavam se ako sam ostavio dojam da mi se BH&R ne svidja. NAPROTIV. album je GENIJALAN. ali mi je najslabiji (nisam rekao da je los. super mi je, ali Mjuzov slabiji. :p)

 

1. The New Statesman

 

2. Doctor Who

 

3. Zakon!

 

4. Red Dwarf

 

5. Fawlty Towers

 

 

treba objasnjenje ili je sama lista dovoljna? :LOL:

Link to comment
Share on other sites

nadajmo se, nadajmo.

 

ispricavam se ako sam ostavio dojam da mi se BH&R ne svidja. NAPROTIV. album je GENIJALAN. ali mi je najslabiji (nisam rekao da je los. super mi je, ali Mjuzov slabiji. :p)

 

1. The New Statesman

 

2. Doctor Who

 

3. Zakon!

 

4. Red Dwarf

 

5. Fawlty Towers

 

 

treba objasnjenje ili je sama lista dovoljna? :LOL:

gledo, gledo, gledol gledo/dam, gledo/dam

 

slabi ste :D

Link to comment
Share on other sites

onda ovako

 

1. Big Bang Theory - najbolja serija ikad

2. Only Fools and Horses - nemoram objasnjavat

3. Futurama - uberuberuber, jos su opet poceli snimat

4. Blackadder - vjerojatno si isto gledo, prejebena serija

5. Firefly - nazalost prekratko (1 sezona + 1 film, al fakat kul space western)

6. Battlestar Galactica (cylons, Tricia Helfer ;))

7. OZ - isto si 100% gledo ,al moram spomenut :D

8. Twin Peaks - ak nevolis lyncheve filmove nemoj gledat :D

 

malo sam ih vise napiso, bar da nes nadjes :D

Link to comment
Share on other sites

onda ovako

 

1. Big Bang Theory - najbolja serija ikad

2. Only Fools and Horses - nemoram objasnjavat

3. Futurama - uberuberuber, jos su opet poceli snimat

4. Blackadder - vjerojatno si isto gledo, prejebena serija

5. Firefly - nazalost prekratko (1 sezona + 1 film, al fakat kul space western)

6. Battlestar Galactica (cylons, Tricia Helfer ;))

7. OZ - isto si 100% gledo ,al moram spomenut :D

8. Twin Peaks - ak nevolis lyncheve filmove nemoj gledat :D

 

malo sam ih vise napiso, bar da nes nadjes :D

 

ahahaha

bbt sam odgledo prije 3-4mjeseca :D da, najbolja serija ikad napravljena.

mucke jos prije :D nemoras :D

futuramu isto :D gledam nove epizode xD

guju takoder :p

oz sam prije 2mjeseca zavrsil :D

 

eto 3/8 lepo :D

ajde jos nekoliko komada i to bi bilo to :happy:

danke.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...