Jump to content

pima

Recommended Posts

Opet jedna preporuka:

 

Stara garda rokera se je pod stare dane fino potrudila dati solidne, pa i više nego solidne albume. Na nove gunse se neću obazirati uopće, al te iste godine svoj vjerovatno zadnji album Black Ice izdao je AC/DC, koji je bio skroz ok. Potom je lani izašao 8., odnosno 3.album nakon ponovnog okupljanja grupe EUROPE: "Last Look At Eden". To je album koji mi je i danas jednako dobar kao i prvi dan kad sam ga preslušao (što nažalost ne mogu reči za MUSEov album koji je izašao istoga datuma kada i "LLAE").

Također je ove godine izašao novi album IRON MAIDEN-a koji iako nisam još preslušao, dobiva dosta dobre kritike, pa će se i to naći na mom repertoaru uskoro.

 

Album zbog kojeg ovo pišem je slijedeći.....:

Ove godine izašao je 17.album, ujedno i posljednji album grupe SCORPIONS.

Nakon relativno (IMHO) slabih albuma snimanih zadnjih 10-tak godina (zadnji stvarno kvalitetan album bio je LOVE AT FIRST STING nakon čega su otišli poprilično mainstream i raspekmezili se), izašao je "STING IN THE TAIL". Poprilično dobar album sa pjesmama koje (ciljano) soundom podsjećaju na rock glazbu koja se je snimala tokom 80-tih.

Nadam se da će ova stara garda koja je puno truda uložila u svoje nove albume inspirirati neke mlade rockere svojim novim albumima te da će to pokrenuti novi val dobrog i kvalitetnog rocka.

 

Rock on! :\mm/:

 

Evo prvog singla:

http://www.youtube.com/watch?v=PstG9Td1U5k

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

kaj fakat?

 

samo kažem da se apsolutna većina fanova sigurno nije izjasnila, nego većina fanova za koje ti znaš. tako da možeš tvrditi da NEKI fanovi tako misle. naprimjer. na ovom boardu manjina fanova tako misli. :D

 

Već smo konstatirali da ti voliš pop, i što više gacaju po popu tebi se više to sviđa....

Bar sam ja takav dojam stekao. Mainstream je ok veliš, ja velim da nije jer je kod današnjeg mainstreama primarno napravit dobar show, a glazba i muzički talent pada u drugi plan! (Ok. MUSE još nije tako duboko u tome da uz dobar show prodaju lošu glazbu a i muzički talent im je neosporiv).

 

A što se tiče TR neznam baš da je istina da manjina tu tako misli.

 

Da provjerimo!?

 

Ajd izjasnite se svi! Tko smatra da je TR odličan album koji sada godinu dana kasnije zvuči jednako dobro kao i na dan kad je leakao!?

Ja sam svoje mišljenje već prije pisal. Ok je album (ipak je to MUSE), al neke stvari su nakon višestrukog preslušavanja postale dosadne i ovo je do sada najgori album koji su snimili!

 

A evo i topic di se o tome raspravlja, pa prebroji glasove ako ti se da!

http://board.muse.mu/showthread.php?t=77361&highlight=resistance

Link to comment
Share on other sites

Već smo konstatirali da ti voliš pop, i što više gacaju po popu tebi se više to sviđa....

Bar sam ja takav dojam stekao. Mainstream je ok veliš, ja velim da nije jer je kod današnjeg mainstreama primarno napravit dobar show, a glazba i muzički talent pada u drugi plan! (Ok. MUSE još nije tako duboko u tome da uz dobar show prodaju lošu glazbu a i muzički talent im je neosporiv).

 

A što se tiče TR neznam baš da je istina da manjina tu tako misli.

 

Da provjerimo!?

 

Ajd izjasnite se svi! Tko smatra da je TR odličan album koji sada godinu dana kasnije zvuči jednako dobro kao i na dan kad je leakao!?

Ja sam svoje mišljenje već prije pisal. Ok je album (ipak je to MUSE), al neke stvari su nakon višestrukog preslušavanja postale dosadne i ovo je do sada najgori album koji su snimili!

 

A evo i topic di se o tome raspravlja, pa prebroji glasove ako ti se da!

http://board.muse.mu/showthread.php?t=77361&highlight=resistance

 

joj kaj se živciraš, ja samo kažem da logički ne možeš sa stopostotnom sigurnošću reći da većina fanova koji postoje na kugli zemaljskoj misli da je to najgori album. :D

 

meni TR danas zvuči bolje nego kad je leakao, a Showbiz im je najgori album. (tj. najmanje dobar)

Link to comment
Share on other sites

joj kaj se živciraš, ja samo kažem da logički ne možeš sa stopostotnom sigurnošću reći da većina fanova koji postoje na kugli zemaljskoj misli da je to najgori album. :D

 

meni TR danas zvuči bolje nego kad je leakao, a Showbiz im je najgori album. (tj. najmanje dobar)

 

Pa ne živciram se uopće. Raspravljamo ne!? :D

Evo

to je sad 1:1, bumo vidli dalje :D

Link to comment
Share on other sites

Već smo konstatirali da ti voliš pop, i što više gacaju po popu tebi se više to sviđa....

Bar sam ja takav dojam stekao. Mainstream je ok veliš, ja velim da nije jer je kod današnjeg mainstreama primarno napravit dobar show, a glazba i muzički talent pada u drugi plan! (Ok. MUSE još nije tako duboko u tome da uz dobar show prodaju lošu glazbu a i muzički talent im je neosporiv).

 

A što se tiče TR neznam baš da je istina da manjina tu tako misli.

 

Da provjerimo!?

 

Ajd izjasnite se svi! Tko smatra da je TR odličan album koji sada godinu dana kasnije zvuči jednako dobro kao i na dan kad je leakao!?

Ja sam svoje mišljenje već prije pisal. Ok je album (ipak je to MUSE), al neke stvari su nakon višestrukog preslušavanja postale dosadne i ovo je do sada najgori album koji su snimili!

 

A evo i topic di se o tome raspravlja, pa prebroji glasove ako ti se da!

http://board.muse.mu/showthread.php?t=77361&highlight=resistance

 

http://2.bp.blogspot.com/_7QsKm_dy4HA/TIovnc4MXdI/AAAAAAAAAI4/4g4XBUrVfOs/s1600/1281287095124.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...