Jump to content

pima

Recommended Posts

sjedio je za stolom s nama, na stolcu i razgovarale smo s njim :D

 

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

joooj, to je još ništaa :LOL:

nego, stvarno...kolko smo mi...pa možda i bolesnih stvari imali sa museom...to nije normalno :D

mislim da ne postoji scenarij koji nismo prošle :D

i svih mogućih rođendanskih poklona vezanih uz muse :) od cedejevaa, dvd-a, zavjesa, posteljine, plakata, torba, majica, šalica, kalendara, knjiga, snimanih filmića s "njima"...stvarno je svega bilo :D

Link to comment
Share on other sites

joooj, to je još ništaa :LOL:

nego, stvarno...kolko smo mi...pa možda i bolesnih stvari imali sa museom...to nije normalno :D

mislim da ne postoji scenarij koji nismo prošle :D

i svih mogućih rođendanskih poklona vezanih uz muse :) od cedejevaa, dvd-a, zavjesa, posteljine, plakata, torba, majica, šalica, kalendara, knjiga, snimanih filmića s "njima"...stvarno je svega bilo :D

 

ovo sam videl i mogu rec da to nisu normalni ljudi:D

Link to comment
Share on other sites

starce da naruce za mene? hahahaha. :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL: ta ti je dobra. nema sanse. a inace ih nema u RH?

 

hahah, pa ne starce, nego u cede šopu da ti naruče :D

tak sa ja radila kad sam htjela onaj haarp boks, a imali su samo običan, i još sam ih to pošteno gnjavila jer je to bilo kao limited...i naručili su mi, i cijena ti je također ista kao da si i tamo našao cede i to je to

Link to comment
Share on other sites

jel zna netko mozda gdje bi u zagrebu moga nabaviti OOS album? gledao sam u vise ducana s cdima i nema, nema :(

 

Tu:

http://www.cedeterija.hr/izdanja_search.php?psto=sve

 

A ako ispadne da nemaju na lageru, pitaj mailom, bez problema nabave. Meni su Hullabaloo Soundtrack nabavili kad ga nigdje nije bilo moguće nač.

 

Bio sam jednom pitao dal mogu kakve box setove njihove nabavit, pa su rekli da ne, al da mogu doć do japanskih izdanja albuma (japanska izdanja sva osim TR imaju jednu pjesmu više na cdu), al kad su mi rekli cifru koja je, odustao sam od japanskih izdanja.

 

Mislim da je bilo negdje 250 kn po cd-u ili čak više....

:eek:

Link to comment
Share on other sites

hahah, pa ne starce, nego u cede šopu da ti naruče :D

tak sa ja radila kad sam htjela onaj haarp boks, a imali su samo običan, i još sam ih to pošteno gnjavila jer je to bilo kao limited...i naručili su mi, i cijena ti je također ista kao da si i tamo našao cede i to je to

 

evo, narucit cu. :D

 

a jel valja taj haarp boks? koja je uopce razlika? to je koncertni de-ve-de XD

 

EDIT: sjetio sam se da imam link od City o' Delusion na kompu. uzivajte. :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=pbJJNIQ99RI&feature=watch_response

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...