Jump to content

pima

Recommended Posts

writes me that you are waiting for tom at the box office and go with Dad 's credit, and I pray that God will not ask me to identify another go 11th In London on Wednesday to go a little prošvrljam by museums and maybe jump in a musical, although I feel that I spend most of their time in Camden and try to find some goods for peanuts

 

jaaaj, evo čime se bavim, translejtam u guglu :D

dobro time se bavim zadnjih 5 min, inače učim cijeli dan :(

Link to comment
Share on other sites

dobro time se bavim zadnjih 5 min, inače učim cijeli dan :(

 

svi ucimo cijeli dan (prokleta gimnazija)

 

ali da vas malo razveselim, ako zelite, posaljem vam kako god znam i umijem, nabavio sam prilicno kvalitetne audio snimke Muse-a na Glastonburyu ove godine. :D

Link to comment
Share on other sites

okeeeej, Kris nam je alkoholičar :(

 

i ne znam koliko mi se sviđa zadnji odlomak....:stunned:

 

http://www.citylife.co.uk/music/news/15413_main_event__muse

 

hmm nisam imao pojma da imaju takvih problema u bendu :stunned: no vjerojatno kad krenu radit na novom albumu će situacija biti bolja...

 

slažem se, ni meni se nikako ne sviđa ovaj zadnji odlomak... zar je čitavo ovo vrijeme (16 godina) to bio primary objective !? :(

Link to comment
Share on other sites

svi ucimo cijeli dan (prokleta gimnazija)

 

ali da vas malo razveselim, ako zelite, posaljem vam kako god znam i umijem, nabavio sam prilicno kvalitetne audio snimke Muse-a na Glastonburyu ove godine. :D

 

skidali smo već glasto, bio je link za to, sada već mnogo stranica ranije, tak da je skinul onaj ko je mislil, valjda :)

Link to comment
Share on other sites

svjetska dominacija pa normalno mater im jeben niko im nije ravan u zadnjih 20 godina ,a nisu dobili kurca priznanja,sve neke gluposti. Ma tako i triba ,ocu da dode neki krist kojeg svi cijene i kaze muse je najbolji live band svih vremena a ne da mi oni konj doherty sere o njima,tribaju bit tako veliki da svako dite na svitu zna ko su ,ka sta svako zna ko su beatlesi,queen ,gunsi mejdeni,metalika tako svak triba znat za njih ,treba se ucit u skoli o njima, pa covice matt je okrenia rock naopako da mu je totalno drugu dimenziju, jedan je od najinovativnijih gitarista ikad,a ja jos nisammmmmmmmmmmmmmmmmm upozna jebenu osobu koja ih slusa a da je ja nisam preobratia ili tvajlajtaske droljissee i looodache koje znaju pismu dvi,naravno muse nije najbolji bend na svitu muse nema tu neku izrazenu umjetnicku heroinsku semu sta iam radiohead (jbg glavni su mater im jebem) ali muse je jedan od najboljih ,najzanimljivijih najludih bendova svih vremena ali korak ispred u live-u koji niti jedan bend ne moze pratit,misim ona blamiranja gansa i ostalih to je apsolutna idiotarija i stvarno ne vidim nista lose u toj izjavi osim toga da se potkopavaju sta se opetr stavlju iza u2-a ffs jesu li idioti ili iz postovanja nije bitno ali eto ,ma zapravo to je ta sema uvik su se drzali sa strane jel su radili takve albume sta su musovski i nikad nisu pokusali ubacit nesto komercijalnije sve do sada,a moze bit da je kasno

Link to comment
Share on other sites

,a ja jos nisammmmmmmmmmmmmmmmmm upozna jebenu osobu koja ih slusa a da je ja nisam preobratia ili tvajlajtaske droljissee i looodache koje znaju pismu dvi

 

potpisujem

al doro,moje drustvo je posebno :D

 

komentari mog drustva:

radiohead: kako glup moras bit da bend nazoves radio glava,

coldplay: jel to onaj lik iz igrice

muse:

1. ziher cu slusat bend bi ne razumijem lika sta pjeva

2. pjeva koda su ga jebali u guzicu ko klinca (oboje se na Micro cuts odnosi^^)

 

naravno muse nije najbolji bend na svitu muse nema tu neku izrazenu umjetnicku heroinsku semu sta iam radiohead (jbg glavni su mater im jebem)

 

:LOL:

Link to comment
Share on other sites

svjetska dominacija pa normalno mater im jeben niko im nije ravan u zadnjih 20 godina ,a nisu dobili kurca priznanja,sve neke gluposti. Ma tako i triba ,ocu da dode neki krist kojeg svi cijene i kaze muse je najbolji live band svih vremena a ne da mi oni konj doherty sere o njima,tribaju bit tako veliki da svako dite na svitu zna ko su ,ka sta svako zna ko su beatlesi,queen ,gunsi mejdeni,metalika tako svak triba znat za njih ,treba se ucit u skoli o njima, pa covice matt je okrenia rock naopako da mu je totalno drugu dimenziju, jedan je od najinovativnijih gitarista ikad,a ja jos nisammmmmmmmmmmmmmmmmm upozna jebenu osobu koja ih slusa a da je ja nisam preobratia ili tvajlajtaske droljissee i looodache koje znaju pismu dvi,naravno muse nije najbolji bend na svitu muse nema tu neku izrazenu umjetnicku heroinsku semu sta iam radiohead (jbg glavni su mater im jebem) ali muse je jedan od najboljih ,najzanimljivijih najludih bendova svih vremena ali korak ispred u live-u koji niti jedan bend ne moze pratit,misim ona blamiranja gansa i ostalih to je apsolutna idiotarija i stvarno ne vidim nista lose u toj izjavi osim toga da se potkopavaju sta se opetr stavlju iza u2-a ffs jesu li idioti ili iz postovanja nije bitno ali eto ,ma zapravo to je ta sema uvik su se drzali sa strane jel su radili takve albume sta su musovski i nikad nisu pokusali ubacit nesto komercijalnije sve do sada,a moze bit da je kasno

 

pa... imaš ti pravo :D

Link to comment
Share on other sites

potpisujem

al doro,moje drustvo je posebno :D

 

komentari mog drustva:

radiohead: kako glup moras bit da bend nazoves radio glava,

coldplay: jel to onaj lik iz igrice

muse:

1. ziher cu slusat bend bi ne razumijem lika sta pjeva

2. pjeva koda su ga jebali u guzicu ko klinca (oboje se na Micro cuts odnosi^^)

 

 

 

:LOL:

 

micro cut je jebena nirvana :D

kad sam to vidla lajf na hulabalu, iiiiisuse bože, onaj seks sa gitarom, jaoooo bože :D

*svrš*

ako tu verziju nisam pogledala jeno 200 put, onda fakat nisam :D

Link to comment
Share on other sites

e čitam neke stare postove na bordu...joooooj, eee, takvi me osjećaji preplavljuju :D :D

 

this shit is religious....opće sam zaboravila da to piše u muse knjizi, i da se čak hrvatska spominje, i da smo mi muse cure bile na kavi sa tom knjigom, di je matt na naslovnici, i sjedio je za stolom s nama, na stolcu i razgovarale smo s njim :D

onda dio di se uzbuđujem jer je došel absolution dvd, pa kad je konačno izašlo da će se sljedeći album zvati BHaR

 

uglavnom, tolko ga serem da mi je neugodno kad sad čitam :D

večinom pričam sama sa sobom :unsure:

dobro da više nije tak :happy:

Link to comment
Share on other sites

Svi posjetitelji nogometne utakmice Dinamo-Ajax da uz predočenje ulaznice s istu utakmicu dobivaju popust na ulaznicu za zagrebački koncert grupe Muse (9.10., Dom sportova) u iznosu vrijednosti ulaznice.

 

Znači ako ste ulaznicu za tekmu platili 30 kuna, cijena ulaznice za koncert bit će 250 kuna, a ako ste je platili 100 kuna, cijena će bit 180 kuna.

 

Kako javlja organizator, frontmen Musea, Matthew Bellamy, oduševljen je ovom akcijom kao veliki nogometni fan koji dobro poznaje hrvatski nogomet, te je poželio svu sreću Dinamu u borbi za prolaz u sljedeći krug kupa UEFA.

 

daj ne seriii, ahhahahahahahha, ne sjećam se ovog niiit mrvicu :D

Link to comment
Share on other sites

dobre novosti nosim, dobre!! :)

 

Muse's Matt Bellamy has said that he is thinking about writing a "more personal" music project following the band's recent epic albums and shows.

 

The band are set to play Wembley Stadium on Friday and Saturday (September 10 and 11), but the singer/guitarist has said that, after those shows, he will work on material that would be more fitting for smaller venues.

 

"I feel like we can't go much bigger in terms of the kinds of concerts we're playing," he told Time Out. "Weirdly, that seems to have coincided with my personal life destabilising about a year ago. I split from a relationship I was doing lots of self-analysing."

 

He added: "I sense that that's going to lead to a writing project that will be more personal, rather than talking about grand political concerns. That itself might lead to material that's more suitable for smaller venues."

Link to comment
Share on other sites

musebootlegs

 

regaj se tam i imas tonu live pizdarije i rare pjesmi.

 

registriran davno. ima i na MuseLive. iako je ograniceni download limit, pa sam trebao radit nekoliko accounteva :LOL:

 

ponudih, ali ok. svi kazete da imate :p da li se vama nekako cini da PiB intro zvuci kao da Matt pokusava pokrenut nesto ali ne ide. ne svidja mi se baš... :indiff:

Link to comment
Share on other sites

dobre novosti nosim, dobre!! :)

 

Muse's Matt Bellamy has said that he is thinking about writing a "more personal" music project following the band's recent epic albums and shows.

 

The band are set to play Wembley Stadium on Friday and Saturday (September 10 and 11), but the singer/guitarist has said that, after those shows, he will work on material that would be more fitting for smaller venues.

 

"I feel like we can't go much bigger in terms of the kinds of concerts we're playing," he told Time Out. "Weirdly, that seems to have coincided with my personal life destabilising about a year ago. I split from a relationship I was doing lots of self-analysing."

 

He added: "I sense that that's going to lead to a writing project that will be more personal, rather than talking about grand political concerns. That itself might lead to material that's more suitable for smaller venues."

 

TO se čeka! Matt, okani se ti politike i baci se na jednostavnije teme :D

Link to comment
Share on other sites

micro cut je jebena nirvana :D

kad sam to vidla lajf na hulabalu, iiiiisuse bože, onaj seks sa gitarom, jaoooo bože :D

*svrš*

ako tu verziju nisam pogledala jeno 200 put, onda fakat nisam :D

 

istina, istina. (iako moji poznanici mrze tu pjesmu...) ja ju obozavam. :D (o cemu to on tocno pjeva?)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...