Jump to content

pima

Recommended Posts

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koji kurac jesam li upa u neki paralelni svemir di su jebeni nemilosrdni gadovi dobar film wtf ocito imate samo dobar ukus za muziku ,jebate tea mozda se mi i znamo ,mozda smo se seksali covice ugl javi se za film i idemo draga

 

a zake ti to nije dobar film? :eek:

 

halo Christoph Waltz je car

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koji kurac jesam li upa u neki paralelni svemir di su jebeni nemilosrdni gadovi dobar film wtf ocito imate samo dobar ukus za muziku ,jebate tea mozda se mi i znamo ,mozda smo se seksali covice ugl javi se za film i idemo draga

 

pih, koliko je tebi godina uopće.. :LOL:

 

nema smisla raspravljat o filmovima, bitno da se sluša mjuz i ko zna šta još. sad će reć da voli i radiohead :LOL:

 

malo provociram ;)

Link to comment
Share on other sites

sad će reć da voli i radiohead :LOL:

 

ahhahahaahahhahahahahaahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahhahahahahahahahahahhaahahahahahhahhahahhhaha

 

drito u zivac

 

hahahahahahah

 

 

PS: tea, zbog ovog imas pivu ak se ikad vidimo

 

hahahahahahahahaahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

majo sta ti se ne svida kod paris hilton,ffs odakle da pocmem film je faking los ,obecavajuci pocetak a kasnije takvo glupo pointless sranjeeeeeeeeeeee sve sve sve sve u filmu je glupo osim brada naravno mmmmmmmmmmmmmmmm slatkicaaaaaaaaaa hm wtf it wasnt me

 

MOLIM TE nemoj mi reći da su upravo USPOREDIO PARIS HILTON I QUENTINA TARANTINA:fear: ISUSE KRISTE

 

 

ISUSE KRISTE ČOVJEČE

Diskutabilno isto, neki idu lejdi kaku gledat navodno :p

 

joj, šuti, ja ću plesat ti NE. osim toga, očito ne znaš koliko je gaga zabavna ako si malo tipsy

 

sad će reć da voli i radiohead :LOL:

 

:chuckle: drito u živac

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...