Jump to content

pima

Recommended Posts

ahaha.... :D Čekaj čekaj bum i ja zmislil nadimak :p

 

vidim da si ti već cuclala flašicu danas ;)

 

HAHAHAHHAHHAHAHAHAHAH

sad budem još i cugerom prozvana :D :D

još nisam niš danas, onda si možeš misliti kak pametno pričam kad si popijem pokoju čašicu :D :D

mislim, jest da sam sebi onda najpametnija, ustvari..za druge me u tom trenutku nije ni briga :D

Link to comment
Share on other sites

moji su pospremljeni, samo nikad ih nisam stavila u okvir jer su s jedne strane potpisani dečki, a s druge strane tom, iako mi je jasno koja je strana važnija :)

i još su skenirani za svaki slučaj :)

jedino sliku mene i matta imam u okviru na stolu :D tako će biti i kad se udam :D

a sa krisom i ostalo sam imala na zidu, al sam sad promijenila sobu, tak da to moram opet nekam stavit...ah...slatke brige :)

 

heheeh znan kako je to.. ja sam sa svom trojicom sliku stavila isto na zid na pano, dok su karte potpisane zajedno sa ostalim kartama s koncerata uokvirene. imam negdi to poslikano :)

Link to comment
Share on other sites

Samo za vas dve :p

 

dasl-drunk-woman_thumb.jpg

 

bar se u procesu neću osjećati ko kreten s breezerom u ruci. :D

 

inglorius bastards hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D(oprosti:stunned:) nemamo o cemu pricat

 

EJ inglorious basterdz je odličan film. ne mogu usporediti s inceptionom jer ga nisam gledala, ali molim lijepo :eek:

Link to comment
Share on other sites

inglorius bastards hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D(oprosti:stunned:) nemamo o cemu pricat

 

hohoho bez vrijedanja molim. ali to je daleko najjaci film 2009 godine! ocito je da nam se ukusi razlikuju.. kad hoces da te u kino vodim? :p

Link to comment
Share on other sites

inglorius bastards hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:D:D:D:D(oprosti:stunned:) nemamo o cemu pricat

 

a bas sam si mislio da si kul

sad vise ne pricam stobom

inglorious basterds je top 5 najboljih filmova ikad

IKAD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...IKAD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...