Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

Išvyktu iš Vilniaus autobusu: 12:30 grįžti 02:55.

 

Gal kas turit bilietus irgi tokiu laiku, tai kartu būtų smagiai keliauti iki arenos ir iš arenos iki stoties, ypač naktį. Taip pat, kur Rygoje galima prisiglausti prieš ir po koncerto pasišildyti? :)

Na ir kaip nusigauti iki arenos ir atgal iš stoties?

Link to comment
Share on other sites

Išvyktu iš Vilniaus autobusu: 12:30 grįžti 02:55.

 

Gal kas turit bilietus irgi tokiu laiku, tai kartu būtų smagiai keliauti iki arenos ir iš arenos iki stoties, ypač naktį. Taip pat, kur Rygoje galima prisiglausti prieš ir po koncerto pasišildyti? :)

Na ir kaip nusigauti iki arenos ir atgal iš stoties?

 

As vaziuoju anksciau, bet griztu tuo paciu metu, tai i stoti galesim zygiuoti kartu

Link to comment
Share on other sites

net nera zodziu, kuriais galeciau apsakyt, kaip patiko koncas, tai net nevargsiu.. tiesiog buvo nerealu kaip sapne :) O del bliss, tai nuosirdziai tikejaus, kad isgirsim, tuo labiau, kad Vienoje ir dar kazkur irgi sugrojo.. Bet USoE vietoj Sunburn/Falling down tikrai nustebino..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Em, gal kas is fanu noretu susiorganizuoti isvyka i Muses giga Berlyne liepos 14d? Pati viena tikrai nenoreciau vaziuot, nebent rasciau bendraminciu :) Siaip bilietu dar tikrai yra (ir jie neskirstomi i stovimus/sedimus, kas pirmesnis ateina, tas norimas pozicijas uzsiima;)

O del keliones, tai jei kas greitai atsilieptu i sita mano siulyma, tai si sekmadieni galetume bandyt gauti autobusu bilietus uz 10lt (ech, turbut i sita foruma netaip daznai kas uzsuka..), arba tiesiog butu galima kitu pigiu variantu paeiskot :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ir kaip aš nemačiau šitos temos :eek: Nemaniau, kad mūsų, Muse fanų Lietuvoj tiek daug :D

Šiek tiek paskaitinėjau jūsų nuogastąvimus kad Muse neatvažiuoja į Lietuvą. Tai esu girdėjus, kad jie net bandė datą prisiderint, kada Lietuvoj juos priimtų, bet nei vieni organizatoriai neapsiėmė šito organizuot (dabar nepamenu tiksliai dėl ko, berods kažkas dėl pinigų, bet bijau pameluot). O po to, kai 30stm pakoncertavo pustuštėj arenoj, tai organizatoriai šnekėjo kad išvis nekvies tokio pobūdžio grupių į Lietuvą, neapsimoka. Nežinau, ar Muse jiem prisiskaito prie tokio pobūdžio :)

Tai va. o pati galiu pasigirt :p nors dar mažai lankiau koncertų, bet lankiau :D Buvau pernai Rygoj. IR- važiuosiu į Helsinkį Liepos 27d. (Jei kas norit- prisijunkit, nes kol kas tai viena kaip pirštas :D ).

Beje, dar turiu pasiūlymą- gal Lietuvos Muser'iai nori susimatyt?;) Gal surengiam meet'ą kokį rudenį? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Chebra!! dabar visų labai prašau, kas turit muserių draugų ir pan, signalboostinkit ir vienijamės KARTU ŽIŪRĖTI MUSE LIVE @ ROME FILMĄ!

Kalba eina apie Vilnių, o jei rodys ir akre, ir vingy, susitarsim!

man 24/7 galit rašyt į tumblr, į fb (/urcikas) ar kur norit. Nu jei susiorganizuotumėm, galiu jum prižadėt, kad būtų viskas labai labai labai faina.:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

...

...

Labas lietuviški žmogeliukai ir grupės Musė Muse gerbėjai, nepykit jei "išdygau" vidury kaip piktžolė tačiau bandžiau surasti kažką panašaus į šią temą ir valiooooooo :happy:

 

vau nėra post'ų šičia jau 2 metus :eek:

 

lyg dėl vis ko nors aš nežinau tačiau visgi ir aš noriu Muse pamatyti Lietuvoje, nes, nu, OneRepublic visgi atvarė, ir tuos mėgstu irgi jei ką o ką ir ne kur :D o ar praleidau savo šansą?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jei gyvenčiau arčiau prie arenos tai gal būčiau iškaulijus iš mamos savo paties priežiūros... bet nieko tokio, palauksiu kelerius metelius, gal vėl atvyks, bet jaučiu kad čia vienas vienintelis šansas gyvenime pamatyti tavo mėgstamus atlikėjus tavo šalyje... ok, pakentėsiu. Pakankamai išreiškiau savo nekantrumą. :LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...