Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

helou...ma i ja se nadam nekom koncertu, nadam se tu negdje u blizini u kojoj susjednoj državi...danas sam cjeli dan pretraživala na netu slikice, biografije i slično..ugl..."malo" sam opsjednuta....

http://dominichoward.altervista.org/

ovo sam malo našla o Domu....

no ugl...MUSE dođi i napravi neki koncertić...čitala sam da će bit neka turneja..pa se iskreno nadam...

 

btw....pcelica odakle si?

da, znam, ja isto imam gro slika doma od njih.... htjela bi nekak nabavit onu knjigu... mozda narucit u algoritmu??? ma joj brijem da mi je bez pretjerivanja valjda najveca zelja da ih napokon vidim uzivo.... :( ma dom je komad covjece! heh....

ja sam ti inace iz zg!ti?

Link to comment
Share on other sites

da, znam, ja isto imam gro slika doma od njih.... htjela bi nekak nabavit onu knjigu... mozda narucit u algoritmu??? ma joj brijem da mi je bez pretjerivanja valjda najveca zelja da ih napokon vidim uzivo.... :( ma dom je komad covjece! heh....

ja sam ti inace iz zg!ti?

 

da...mislim da je tvoja želja i moja želja:)

inaće ja sam iz varaždina, isto ko i videk, mi smo frendice i totalno lude za muse naravno...

da i ja bi knjigu....al kad kod nas nikad ništ nema....

jedva čekam novi cd u proljeće....inaće...javi nam se na croatia muse fans...

pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

da...mislim da je tvoja želja i moja želja:)

inaće ja sam iz varaždina, isto ko i videk, mi smo frendice i totalno lude za muse naravno...

da i ja bi knjigu....al kad kod nas nikad ništ nema....

jedva čekam novi cd u proljeće....inaće...javi nam se na croatia muse fans...

pozdrav...

croatia muse fans?! :/

da, ja sam isto bolesno uzbudena kad se sjetim da ce uskoro opet nest izdat... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
zivjo slovenski muse fani, kako ste???? :D

 

kaj je novega, ze tezko cakaste na nov album?? :rolleyes:

jst ful, ma niti ne tko albuma bolj turneje :happy:

javte se kej

 

ana

 

ejla :)

 

 

ze doolgoooooo casa me ni blo tlele :) khm...me je kr sram da sm zanemarla to stran :)

 

hja...mislim...itak cakam ko nora ta cd....ga cakam ga cca kolko pol leta...neki tazga ze more bit cene vec :)

 

itak pa cakam turnejo :) o tem ni dvoma....priznam da jih pogresam!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja jst sm se ziva. :D samo se bolj malo oglasam, vem.

k ta forum na official strani je zanic, mores med plevelom fajn threade brskat, kar mi vzeme voljo.

 

drugace pa ste ze slisali nov singel od muse?? kako se vam zdi??

meni mi ni vsec, zenkrat, nic prevec ne smem rect, kr vcasih mi tudi endlessly ni bla vsec. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ja, ja..sej tud jst ne maram vBulletin forumov..bah..na katerem si pa se?

 

mah ne vem..pri meni je bilo tko..da ko sem slisala zadevo prvic..sem rekla, da to niso Muse..no way..sam sej..potem sem si zlowdala in poslusala ene 4h non stop..in mi je zadeva kar zlezla pod kozo..mislem..ok..sej je precej popish..samo ma tiste Muse elementa zarad katerih so nam tako vsec..pa tbh..glas od Matta je tam not utterly kinky :blush: ..sam refren mi pa vseeno ni vsec..tisti Glacers neki neki..tko..gej se slisi :D

 

sem pa se vedno zelo optimisticna glede albuma..

Link to comment
Share on other sites

ja glede albuma sm tudi jst optimisticna, mislim da me nic ne bi upalo prepricat, da album ne bo dobr.

 

pesm je 100% ful cathy. in vem da mi bo na koncu vsec :rolleyes:

ne bom se mogla temu izognit. karkoli od muse, tudi ce se mi zdi da je slabo, na koncu podlezem in mi je vsec. ;)

drugace sm pa na ww.muselive.com forumu. to je pa sploh najboljsa stran od muse. sej verjetno poznas, cene pa poglej si malo.

Link to comment
Share on other sites

haha..pa ne vem..probaj jo ti tudi poslusat cel dan :D

ma ne..sej stekam..sej jst v prvih parih poslusanjih sploh nisem mogla verjet, da je to to..sam evetually se navadis na pesem..pac..je malo drugacna..ful mi je vsec to..da pac recejo, d abodo nekaj nardili drugace..in da to tud nardijo :D ..zato, ce nic drugega..cenim ta komad :)

 

pa nisem na muselive..se nekako omejujem glede mojega fanatizma..to vzame prevec casa :D ..je pa kul stran ja :)

Link to comment
Share on other sites

hello :D

lol..

u u..now you have..amm..2? :D

 

..where are you from?

 

Hehe awww, Slovenian people are nice!

 

Ooo I'm from a place called Bolton in England, it's in the north west.

 

What about you? What's your town called?

Link to comment
Share on other sites

Yaay..England..I mean..you have it all..you have Tolkien..and..and Muse of course..and Christian Bale..omg..it's my dream country..and I'm not joking :o

 

I'm from a small town called Skofja Loka..it's uhmm..somewhere in the northwest too..more west than north..amm..yeah..I suck at geography :blush:

Link to comment
Share on other sites

Yaay..England..I mean..you have it all..you have Tolkien..and..and Muse of course..and Christian Bale..omg..it's my dream country..and I'm not joking :o

 

I'm from a small town called Skofja Loka..it's uhmm..somewhere in the northwest too..more west than north..amm..yeah..I suck at geography :blush:

 

I hate Tolkien, and Christian Bale is Welsh :p. A lot of foreign people seem to want to live in England, it's really a bit rubbish you know!:D.

 

Oooo Skofja, I'm reading about it on Wikipedia, sounds like a lovely place!

Link to comment
Share on other sites

I hate Tolkien, and Christian Bale is Welsh :p. A lot of foreign people seem to want to live in England, it's really a bit rubbish you know!:D.

 

Oooo Skofja, I'm reading about it on Wikipedia, sounds like a lovely place!

 

Hehe..i know he's Welsh..but..but..that's still in England..right?

*remaind you again, that my geography is really really bad :p *

Why do you hate Tolkien?..omg..no!..anything but that..lol..

 

I just like the language and the weather..yeah..believe it or not..the weather :D

 

Yep..it's a very lovely town..though very..tolkienesque :D :D

Link to comment
Share on other sites

Hehe..i know he's Welsh..but..but..that's still in England..right?

*remaind you again, that my geography is really really bad :p *

Why do you hate Tolkien?..omg..no!..anything but that..lol..

 

I just like the language and the weather..yeah..believe it or not..the weather :D

 

Yep..it's a very lovely town..though very..tolkienesque :D :D

 

Ahh no, Wales, England and Scotland are three seperate countries which make Great Britain:D.

 

I'm just not into Tolkien at all, and I HATE lord of the rings:p.

 

I like the English weather, I love the rain so I'm happy :D

Link to comment
Share on other sites

Ahh no, Wales, England and Scotland are three seperate countries which make Great Britain:D.

 

I'm just not into Tolkien at all, and I HATE lord of the rings:p.

 

I like the English weather, I love the rain so I'm happy :D

 

:blush:

I always tought that Wales was part of England :o..sorry :) ..knew about the Scotland though :LOL:

 

What do you like then? :D

 

I can't stand the sun..and heat..I HATE summer..probably more than you hate LOTR :D

Link to comment
Share on other sites

um.. ful vec nas je. jst se jih spomnem 5. pa verjetno sm se koga pozabla. :rolleyes:

 

no vsekakor pa dobrodosla! :D

povej kaj o sebi, iz kje si, koliko casa ze poslusas Muse ipd. :)

 

Ana

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...