Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

hello

 

i don't wanna spam your thread but

 

a mate organises an eastern european eating disorders community so if you have that kind of prob or if you happen to know anyone who has an ED pls contact her at hina @estmail.hu or pm me

 

thanks

 

magda

 

i'll let you know if i find anyone who's interested.

Link to comment
Share on other sites

funny, i've always thought we're central europe :p:D

 

 

 

no, se spet jz mal oglašam... da ne bosta mele sam vedve tuki dialoga ;) a gre ktera na Rock im Park slučajn?

 

no sej je prav da se oglasis. :happy:

ne jst ne grem nikamor ker mam maturo letos, bi pa spet full rada sla na flippaut festival v italijo, kot sm sla lani z ano_nas, ma ne bo slo se bom rajsi ucila in sla bolj poleti kam. :D

ti imas namen it? kdo sploh igra letos tam?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Oh ja, tisti festival je ze mimo. Gotovo je bil dokaj soliden, a predrag zame. V tujino se podam kvecjemu v sosednjo dezelo in se to samo za Muse. Nekoc, ko bom velika, slavna in bogata, pa se odkobacam se kam dlje.

 

In kaksen je bil Glastonbury...je katera sledila? Videla sem nekaj fotografij potopljenih sotorov. Precej neprijetna zadeva. Ampak menda je bilo vseeno krasno. Eh kaj ces, tako gigantskega festivala se pac ne da fentati kar tako.

 

Gre kdo na The White Stripes? Hi hi...menda bom stala pred Krizankami in hinavsko prisluskovala (koncert bo pod milim nebom, artista bosta sicer situirana za visoko ograjo, ki resda preprecuje ogled njiju a deluje zelo zvocno produsno).

 

In Rock Otocec? Sama seveda ne grem. Na Metal Camp tudi nisem sla. Kaj pa Riversplash? No, tja tudi ne grem. Tako ali tako ne grem nikamor, razen na kaksne priloznostne gothic evente. Kar je kar zadostno, saj so precej cenejsi in glasba je ziher.

 

Oh, daje me postpolnocna gobcnost (celo noc ze zdim pred kompom). Pa kaj, vsaj ne bo zamrl tale thread.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ne, nisem šla na rock im park, sm mela preveč stvari v šol za porihtat (oh ja.. čist komot bi loh šla, popravce sm tk al tk fasala :( )

 

sem pa zadnje čase zasledila ful novih najav koncertov v sloveniji... :)

 

gre ktera na the hives, nightwish? mogoče na mando diao v avstrijo? to bi jz ful šla k ni deleč, sam dvomm da bo kje kj organiziran k so v sloveniji še čist premal znani...

Link to comment
Share on other sites

joj zdej se je res nabralo polno koncertov!!

 

jst grem na queense 100%, in tudi na hivse. :D

bi pa tudi ful rada sla na festival na madzarsko (kjer imas od franz ferdinandov do mando diao), pa nevem ce bom koga dobila da gre z mano. :unsure:

 

drugace se pa ze veselim queensov.

Link to comment
Share on other sites

ja tudi jst upam.

sej malo sem se potolazla ce ne grem, ker itak pridejo hivesi v slovenijo. ;)

tako da bo koncertov dovolj.

 

se boljse je, ker bom lahko prihranla malo denarja ce ne grem na madzarsko.

no sej se sporocim, ce se bomo kaj dokoncnega zmenli.

lp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no sm se vrnila z szigeta. in je bilo ful uredu.

 

ze kar vem da drugo leto grem se. najbolj sem si zelala videt mando diao, franz ferdinande in hivse.

samo nisem ostala tako dolgo, samo od 11 - 15.

franzi so bili odlicni in tudi mando diao. zdej pa samo se cakam da sporocijo nov datum za queense v ljubljani. ;)

 

LP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Torej, Tar pac ni prisla na The Hives, kajneda? C c c. Sama sem se sicer potikala okoli Krizank na dan njihovega nastopa, a so mi vizualno dokaj antipaticni, tako da njihovega koncerta sploh nisem slisala. Sicer je to nekoliko protislovno, saj je zunaj Krizank mozno slisati ravno samo zvok in nikakor kaj videti. In priznam, da o njihovem zvoku nimam dosti pojma. Pa me niti ne mika imeti pojem...

 

Nightwish: Oho, kako zelo grem. Karta ze vec kot 1 mesec zdi v mojem predalu. In se 1 teden je do koncerta! Krasno. Kaj boljsega bi si tezko zelela. Gre se kdo? Joj, stala bom pred Tarjinimi nogami...

 

Queens Of The Stone Age so dokaj solidni, a ne tolikanj, da bi za njih izdala kaj veliko financ. Ampak, na to pa Tar pride in takrat jo uhvatim v nasi lepi prestolnici. He he, ali pa ze prej, da razkazem znamenitosti Metelkove.

 

Depeche Mode: Verjetno grem. A to je se nepredstavljivo dalec.

 

Dovolj gobcanja. Lep pozdrav za nekaj casa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
hej ljudi!!!!!!! evo još jedne obožavateljice MUSEa!!!!

 

pozdrav svim CRO fanovima i naravno fanovima susjedima!!! i slobodno nas posjetite na "croatia MUSE fans" jer nas je stvarno malo tamo....

 

MuSe RuLs!!!!!!!!

MALO NAS JE AL NAS IMA! pokazatelj je to sto sam ja jedina hr obozavateljica koju znam osim vas sa foruma... banana

Link to comment
Share on other sites

MALO NAS JE AL NAS IMA! pokazatelj je to sto sam ja jedina hr obozavateljica koju znam osim vas sa foruma... banana

bez brige....nisi jedina koja je mislila da je jedina:)....

nadam se da će se više ljudi javit, i nadam se nekom koncertiću u blizini...ah...u nadi je spas...

Link to comment
Share on other sites

bez brige....nisi jedina koja je mislila da je jedina:)....

nadam se da će se više ljudi javit, i nadam se nekom koncertiću u blizini...ah...u nadi je spas...

ah nadam se tom vec 5 godina pa nista... brijem da su si malo zabrijali kad su postali poznatiji;sad su vecinom po sad-u i festivalima (al to su bili i prije)...rekla sam si da iduce god, kad postanem punoljetna idem na prvi njihov koncert u europi, DI GOD! a moram priznat da su mi bili i puno bolji prije absolutiona... a i glupo mi je to sta se tu malo teze nadu njihovi albumi... :(

Link to comment
Share on other sites

ah nadam se tom vec 5 godina pa nista... brijem da su si malo zabrijali kad su postali poznatiji;sad su vecinom po sad-u i festivalima (al to su bili i prije)...rekla sam si da iduce god, kad postanem punoljetna idem na prvi njihov koncert u europi, DI GOD! a moram priznat da su mi bili i puno bolji prije absolutiona... a i glupo mi je to sta se tu malo teze nadu njihovi albumi... :(

 

helou...ma i ja se nadam nekom koncertu, nadam se tu negdje u blizini u kojoj susjednoj državi...danas sam cjeli dan pretraživala na netu slikice, biografije i slično..ugl..."malo" sam opsjednuta....

http://dominichoward.altervista.org/

ovo sam malo našla o Domu....

no ugl...MUSE dođi i napravi neki koncertić...čitala sam da će bit neka turneja..pa se iskreno nadam...

 

btw....pcelica odakle si?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...