Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

o ma ne ta thread ne sme umret!! :'(

 

k sm bla spet tko vesela k je ozivel. dej jst ti bom utdi kar tuki kej napisala. ma ne ta avatatar sm dobila na museandamuse.com :happy:

sej jih majo se vec in so ful dobri. no sm vesela da si mi poslala cd. :D ja quick time imam in tudi tvoje slike bom pogledla. :)

drugace pa dejmo poazit da thread ne bi umrl.

 

pa se neki; kateri duhovnik naj bi rekel tisto kar ti pise v podpisu??

LP

 

heh,ampak res: We must keep this thread alive!!! :p:p

 

aja, tm si dubila avatar! No, sj ne, d sm jz to ze prej poznala :LOL: ...ampak, dorbo je vedeti ;)

 

aja, una izjava je od enga duhovnika, k ma verouk sestro od moje sosolke in je tej sestri, kje stara 8 let, to prbil! Tamala je bla res prestrasena! :eek: ..mah, duhovnik, ni kej

 

ok, sj sm ti poslala PM :)

Link to comment
Share on other sites

heh,ampak res: We must keep this thread alive!!! :p:p

 

aja, tm si dubila avatar! No, sj ne, d sm jz to ze prej poznala :LOL: ...ampak, dorbo je vedeti ;)

 

aja, una izjava je od enga duhovnika, k ma verouk sestro od moje sosolke in je tej sestri, kje stara 8 let, to prbil! Tamala je bla res prestrasena! :eek: ..mah, duhovnik, ni kej

 

ok, sj sm ti poslala PM :)

 

 

ojoj. :confused: sej bi blo tudi mene strah - ma se sploh ve kaj ej mislu s tem??

no zdejs e pocasi pripravljam da bom sla na koncert od r.e.m. samo prevoz si morem zrihtat - kej ves mogoce kje bi lahko na internetu vidla urnik avtobusov?? ceprav tko zvecer ne bojo vec vozili. :stunned: no bom ze si urihtala. LP

Link to comment
Share on other sites

ojoj. :confused: sej bi blo tudi mene strah - ma se sploh ve kaj ej mislu s tem??

no zdejs e pocasi pripravljam da bom sla na koncert od r.e.m. samo prevoz si morem zrihtat - kej ves mogoce kje bi lahko na internetu vidla urnik avtobusov?? ceprav tko zvecer ne bojo vec vozili. :stunned: no bom ze si urihtala. LP

 

evo, kot prvo mam eno perfektno stvar zate: http://www.ap-ljubljana.si/vozni_red.php :) ...ne vem sicr kje sploh majo REM koncert in kdaj, sam c je v Sloveniji in hocs tja pridt z busom, je tole delc najbols ;)

 

drgac je pa tist duhovnik s tem mislu, d so dojencki, k se niso krsceni se necisti, torej se neoprani grehov in majo zato crne srcke :LOL: ...kaki debil! Hehh...kaksn psiho bi bla pol jz, c bi se na verouk hodila kot mejhna :D

 

ok, grem se PM prevert ;)

 

lp

Link to comment
Share on other sites

o hvala za naslow. bom malo pogledla. ;)

 

ma si ti kdaj zastopla zakaj je tisto letalo za background tuki na messageboardu?? lih zdej ga gledam in mi ni nc jasno.

 

sicer sm ti ze poslala pm tko da tam vse pise. o voznji itd. :p

Link to comment
Share on other sites

ojej pojma nimam. tisto je komi hudo. :LOL:

 

lih zdej poslusam muse v zivo po radiu xfM!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

samo kaj k morem it spat - mam jutri pouk ob sedmih!!! :'(

mjuz....

Link to comment
Share on other sites

aha..jz sm se pa sprasvala,kaj je un koledarcek,pa sm mislna, d bos ti mogoce vedla :rolleyes:

 

ow..od 7h ze pouk!!! :eek::eek: ...kdaj si pa vstala?? Oh,jz morm vsak dan ob 6:30 in bom sla dons popoldne sam se SPAT :D:D:D:D

 

uff, kako pa lovis Xfm?? Po internetu??? :'( :'( ..kdaj bom mela jz komp!!! :p

 

ok, sj mas se PM, se slisva se mogoce kj prek SMSov :)

Link to comment
Share on other sites

ma ja po internetu sm poslusala ja ;) samo sm vztrajala samo do 11h potem sm sla spat in dns sm ful zmatrana + se dve uri sm vozila. :happy:

 

jst vsak dan zacnem ob 7ih. in ob pondelkih in cetrtkih imam do enih, ob serdah in torkih do treh in pow in v petek koncamo za ob 11.25 - vsaj neki. :p

 

lepo lepo se imej

 

ana

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ojej jst pole nism sla na reme - kako je blo mi rajsi ti povej :happy:

 

ma za novo leto sm bla tuki na enem hribu kjer zdej gradijo obvoznico in je ful zemlje in iz tam se je ful doro vidlo celo gorico. :)

 

 

ooo...mega je blo....mam full fotk...tam cca. 220 fotk od remov...sej par sm jih tut na net dala...

 

hodi na http://www.myrem.com tam poiščeš topic rem in ljubljana in tam so fotke...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bolje pozno kot nikoli: srecnega pa zdravega!! :) ah ja, predvsem pa polnega ljubezni...oh ja.

 

torej, ohranjam ta thread pri zivljenju...

 

ja, se kar zivi, ja.

 

hmm...bo sla mogoce katera na Rammstein? Jaz grem po vsej verjetnosti na afterparty, ki bo v ch0 na Metelkovi...pride se kdo?

 

no, lep pozdrav vsem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no, saj nisem sla na Rammstein - samo na afterparty. Je bil gothic event pod okriljem neversuna. Zelo solidna stvarca - tam sem prvic videla Luka :). In se Placebo so vrteli!

 

LunaNai: ce tako pravis, pomeni, da le se nisi imela srece spoznati kaksnega tipa. Pocakaj malo - sicer se dobro skrivajo, a te bo ze nasel kaki tipo, ki je vreden svojega imena. Tisti, za katere si pa mislila, da so tipi in so te prizadelo, so pa navadni izmecki in niso vredni niti sekunde tvojih misli! Raje poslusaj Muse in se deri na njihovo muzko in povzrocaj svojim bliznjim zivcne zlome...bolj koristno in predvsem bolj zabavno ;)

 

Marc Knopfler...sploh ne vem kdo to je...torej ne grem...pa ti?

 

Lp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ja ... mark knopfler je frontman od dire straitsov. :eek:

joj ta mladina. (joke! :p )

 

ma ne jst tudi ne bom sla samo bi me zanimalo ksno porocilo iz prve roke. ;)

ful doro da si blizu ljubljane in da si lahko privoscis da gres na afterpartyje in take dogodke. meni vse kar ostane je mostovna. to je to:

http://img55.exs.cx/img55/9065/mostovna080229vb.jpg

 

:(

 

"joj ta mladina" -> se strinjam, shame on me :rolleyes: ...kakorkoli ze: zato, ker sem to videla, sem se danes delala pametno pred nasim profesorjem za informatiko, ki bo namrec sel na ta koncert. In sem bila edina v razredu, ki je sploh vedela za kaj se gre :)...proud of myself :LOL:

 

ja, je kar fajn ziveti blizu Lj, priznam. No, se malo, pa bos ti zivela cisto notri, kajne? ;) ...pa se kaksnega tipota si dobis in zivljenje se bo pricelo ;)

 

mostovna ne izgleda tako slabo...kakorkoli ze, tako ali drugace je bolj pomembno dogajanje, o tem pa slika ne da veliko podatkov?

 

hm...ta thread postaja najin :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
"joj ta mladina" -> se strinjam, shame on me :rolleyes: ...kakorkoli ze: zato, ker sem to videla, sem se danes delala pametno pred nasim profesorjem za informatiko, ki bo namrec sel na ta koncert. In sem bila edina v razredu, ki je sploh vedela za kaj se gre :)...proud of myself :LOL:

 

ja, je kar fajn ziveti blizu Lj, priznam. No, se malo, pa bos ti zivela cisto notri, kajne? ;) ...pa se kaksnega tipota si dobis in zivljenje se bo pricelo ;)

 

mostovna ne izgleda tako slabo...kakorkoli ze, tako ali drugace je bolj pomembno dogajanje, o tem pa slika ne da veliko podatkov?

 

hm...ta thread postaja najin :D

 

ja nism jst kriva ce so ostali tko molceci. :happy:

+ bomo vidli ce sploh pridem do ljubljane... nekam tesno bo slo z vpisom na faks. sigurno pa ni ljubljana in fant tisto kar dela zivljenje lepo. :stunned:

sprememba pa je dobrodosla. :happy:

Link to comment
Share on other sites

hello

 

i don't wanna spam your thread but

 

a mate organises an eastern european eating disorders community so if you have that kind of prob or if you happen to know anyone who has an ED pls contact her at hina @estmail.hu or pm me

 

thanks

 

magda

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...