Jump to content

Recommended Posts

hvala na dobrodoslici...:D ima li ikakvih izgleda da muse opet dodje u hr ako ste dosli do kakvih informacija??? nazalost nisam uspjela doci zadnji put kad su bili, al eto nadam se da ce opet dolaziti na ove prostore (dokle mogu bez vize dobaciti) ;):p.

kaj se tiče zagreba i beograda...mala je šansa, tj ravna nikakvoj, tak kaže organizator koji ih je prošli puta dovukao...

al kako sad svi navijaju da dođu na inmusic festival...držimo fige, pa ćemo vidjet :)

ljepo je vidjet da nas je svakim danom sve više :)

Svi zelimo da dodju na InMusic ili EXIT... ali barem znam da nema sanse da ih dovuku na EXIT. Ljudi ovde u Srbiji samo zele matore rokere. :/

Svi zelimo da dodju na InMusic ili EXIT... ali barem znam da nema sanse da ih dovuku na EXIT. Ljudi ovde u Srbiji samo zele matore rokere. :/

Tako bi bilo super da nastupe na ovim prostorima ponovo...al eto mozemo se samo nadati, ja sam bash mislila da postoji sansa da nastupe na EXITU al znaci nista od toga???

ja bi isto da dođu na Inmusic:musesign::musesign::musesign:

nego, noćas sam sanjala da sam bila s dečkom negdje na ljetovanju pa smo naletjeli na Matta i njegovu curu:LOL:

od uzbuđenja se probudila, eh, a mogla sam bar zatražiti autogram:D:musesign:

ja sam neki dan sanjala da sam bila na koncertu...al nije bilo dobro, mislim ne da koncert nije bio dobar, nego ja opće nisam gledala koncert nego okolo :D

i bina je bila jako povišena i tribine su se ko sljevale prema bini, nije bilo partera...al sam ja pokraj tih bina hodala i znam da su me zaštitari gledali kao wtf i krenuli da će me zaustavit, jer sam išla prema pozornici, a ja si mislim koji k me sad gledate, pa ne mislim ić na binu :D :D jer sam nešto 10to gledala i imala neki užasan osjećaj...bljak :D

kad sam se probudila bilo je...koji vrag mi je bio...pa bila sam na muse koncu!!!! :D

muse je postao sliku Matta i Stephenie Meyer, i najbolji komentar na sliku mi je:

Muse inspired a shite book. But at the end of the day, she is a Muse fan so we should all be friends with her

:D :D

But at the end of the day, she is a Muse fan so we should all be friends with her

:D :D

al na kraju krajeva, nije jadna žena kriva što ne zna pisati i što je seksualno isfrustrirana. mene više zabrinjavaju trupe ha ce fanova. (:

Pozdrav ekipo, evo ja sam jedan jako veliki obožavatelj Muse-a :D , prvi put sam čuo za njih kad su ih najavljivali da dolaze u zg, od tad sam ih počeo masovno slušat i jednostavno zavolio, bio sam na koncertu i bilo mi prejebeno. I nadam se da tu ima puno ekipe koji bi htjeli ic u inozemstvo na njihov koncert i da se to realizira nekakvo grupno putovanje na njihov koncert :)

Pozdrav ekipo, evo ja sam jedan jako veliki obožavatelj Muse-a :D , prvi put sam čuo za njih kad su ih najavljivali da dolaze u zg, od tad sam ih počeo masovno slušat i jednostavno zavolio, bio sam na koncertu i bilo mi prejebeno. I nadam se da tu ima puno ekipe koji bi htjeli ic u inozemstvo na njihov koncert i da se to realizira nekakvo grupno putovanje na njihov koncert :)

dobro doso:D

ma svi cemo zajedno ic na inmusic fest:p

Da organizujemo San Siro? :D

ne znam ja se nadam da ce na inmusic doc...ak nece onda cu nazicat starce da me puste na vemble. nadam se da ce do tad jos zena Gromator imat kartu :p

ne znam ja se nadam da ce na inmusic doc...ak nece onda cu nazicat starce da me puste na vemble. nadam se da ce do tad jos zena Gromator imat kartu :p

žena gromator vjerojatno vodi majku na wembley ako ti otkažeš :p