Jump to content

pima

Recommended Posts

daj nemoj srat :D :D

ja znam 4. ljudi koji su to skinuli, uključujući mene, znači da to ima još samo 6 ljudi :D :D

hahahahah

pa mogu ti poslati negdje ili tak neš..

msn

 

Yes of course može msn! :D

 

inače, stigla mi karta za musee ))

predivna je :p

 

Da da bravo! Sipaj sol na ranu.

Link to comment
Share on other sites

a jeste neki, svi idete na koncert :envy: :$

Ima li ikakve šanse za neki organizirani odlazak? Da je u Beču, pretpostavljam da bi bilo. Za Bolognu sam nekako skeptičniji osim ako nas se skupi dovoljan broj, a zašto ne bi :unsure: Ovdje nas ima barem 10ak, a svaki od nas da ide ionako bi poveo po još 2-3 osobe u prosjeku.. još malo i pun autobus :D

 

ps. hvala Pimi na preporuci Algoritma za Out Of This World, napokon sam skoknuo do ZGa i uzeo. Sad je samo treba pročitat :)

Link to comment
Share on other sites

hehe :)

ja bi bila najsretnija kad bi svi sa boarda išli :)

joj ja sam neki dan listala knjigu, tražila sam stari tresure hunt, i listala stranu po stranu, a bilo tek na 237 :D

pa sam si malo čitala usput..

Link to comment
Share on other sites

I? Što kažete na prva 2 klipa USoE?

Me likes it! A ako je vjerovat recenziji, prema kraju će stvar postajat sve žešća!

Jedva čekam da cijelu preslušam! :D Bilo bi lijepo da na kraju ovo dobijemo kao poklon za skinut iako sumnjam u to.

Morat ćemo se poslužit alternativnim metodama do 9.mjeseca! ;)

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

dobar dan :D

oke...nakon part2 definitivno nisam očekivala ovakav nastavak :D :D

prvo sam bila šokirana koliko sliči na queen, al sam odahnula jer se ne zadržavaju dugo na tome i kak sve više slušam, sve mi se više sviđaaa!!! :)

 

You and me fall in line, to be punished for unproven crimes! And we know that there is no one we can trust; Our ancient heroes, they are turning to dust!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...