Jump to content

pima

Recommended Posts

haahhahaha, kad sam pisala komentar iznad, baš sam si mislila da buš to napisal :D

 

 

baj d vej, danas, tj upravo sad su mi rezultati iz ispita..i usmeni po potrebi i upis...a ja sam ostala slučajno zaključana u stanu bez ključeva...i sad čamim i učim za sljedeći rok..

mislim da je čudo kaj nisam skrenula s uma ovaj tjedan...iako još stignem..

a još k tome nema ni hrane, a ne mogu ni dostavu zvati :D

Link to comment
Share on other sites

haahhahaha, kad sam pisala komentar iznad, baš sam si mislila da buš to napisal :D

 

 

baj d vej, danas, tj upravo sad su mi rezultati iz ispita..i usmeni po potrebi i upis...a ja sam ostala slučajno zaključana u stanu bez ključeva...i sad čamim i učim za sljedeći rok..

mislim da je čudo kaj nisam skrenula s uma ovaj tjedan...iako još stignem..

a još k tome nema ni hrane, a ne mogu ni dostavu zvati :D

 

you win,ja mislio da sam ja propo sa 0/20 matematikom :$

Link to comment
Share on other sites

haahhahaha, kad sam pisala komentar iznad, baš sam si mislila da buš to napisal :D

 

 

baj d vej, danas, tj upravo sad su mi rezultati iz ispita..i usmeni po potrebi i upis...a ja sam ostala slučajno zaključana u stanu bez ključeva...i sad čamim i učim za sljedeći rok..

mislim da je čudo kaj nisam skrenula s uma ovaj tjedan...iako još stignem..

a još k tome nema ni hrane, a ne mogu ni dostavu zvati :D

 

ahahahahaha

petra, blesava petra

 

 

 

:chaplin:

Link to comment
Share on other sites

čitam i čitam...anastejža, gaga, riana, pa di ste zaglibili?? :D :D znači opet to mogu slušati, pošto mi pratite last fm :p :P

anastejža ima dobar glas, i ališa...i to je to kaj imaju, gaga....pa nije jedna od onih koje ću slušat cijeli život al dobra je za ovu sezonu :D a i napravi šou, uglavnom slažem se sa majom, a na Noisette koncu sam bila, oni su bili predgrupa mjuzu 2006. iako su mi prije mjuza izgledali sičušno i "daj zavšite više da dođe muse :D", bili su dobri, i bosi :D

..valjda da matt i chris mogu hodat po šajni pozornici, iako su cijelu pozornicu prebrisali nakon njih :O

 

 

Kaj, pa volim ja pop.

pogle samo britneycu kak je sexy tu u spotu s madonnom, ma tko je ne bi volio gledat i slušat :D :

 

A i Björk je mrak:

 

Kaj imaš ne voljet na popu!? :D

 

 

A evo još malko i Anastacie:

 

 

Al sad bez zajebancije, ovak neku pjesmicu mogu podnjet. lako ulazi u uho:

 

 

Back ontopic:

 

 

OOOOh......likeam NSC much! :D Čini se bolje nego stvari sa TR :D

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

haha ja ko kreten cijelu večer puštam ovih trideset sekundi opet i opet :D

 

 

 

:awesome::awesome::awesome::awesome:

 

You're not the only one :D

 

doduše sad sam malko prestao....sad kad sam se sjetio ove stvari od mike kaj sam gore stavio, sam skinul Kick Ass OST i zasad ne preloše :D

 

Can't wait till monday. nadam se nekom leaku :D

Link to comment
Share on other sites

hehe, ja sam jučer gledala kick ass u kinu, a pokraj nas par klinaca i usrali se :D

kao: ja to ne želim gledat, aaaa krv, mene je strah, i izbeljeni pogled prema platnu, neprocjenjivo :D

 

sad se vraćam ovim sekundama, poluminuti :D

Link to comment
Share on other sites

hehe, ja sam jučer gledala kick ass u kinu, a pokraj nas par klinaca i usrali se :D

kao: ja to ne želim gledat, aaaa krv, mene je strah, i izbeljeni pogled prema platnu, neprocjenjivo :D

 

sad se vraćam ovim sekundama, poluminuti :D

 

kickass je definitivno najbolji film koji sam gledala ove sezone.

 

prvi film u kojem mi nicholas cage ne ide na živce :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...