Jump to content

pima

Recommended Posts

meni je skroz ok, al da, ima malo previše jeke

 

enivej, depeche mode je bio fenomenalan. joj da mi je netko tko ima djelić karizme koju ima dave gahan...

 

bila i amyna na Depeche Modeu:happy::happy::happy:

 

7. red, fan pit, karte kupljene 2 tjedna nakon kaj su krenule u prodaju, dakle u listopadu 2008.:p

 

čak je i frendica s kojom sam bila, a koja nije tolko luda za njima ko ja, rekla da joj je koncert u top 3 na kojima je ikada bila i da nemre vjerovat koju su atmosferu u stanju napravit:happy:.

i da je Dave hot hot hot, al to sam znala i prije neg mi je to rekla:LOL:.

a s obzirom na to kakva je sranja imao u životu prošle godine, nemrem vjerovat kak je dobro zvučao, plesao, kretao se po pozornici, ma savršeno...

 

sad još samo da vidim/čujem Muse uživo i mogu sretna umrijet:musesign:

 

zapravo, kad malo bolje razmislim, je..."normalan" život, čini mi se da kad počnem zarađivat, da ću lovu trošit na koncerte, koncerte, koncerte...

pratit Muse po turnejama ljeti kad ću bit na godišnjem :D:musesign::musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

zapravo, kad malo bolje razmislim, je..."normalan" život, čini mi se da kad počnem zarađivat, da ću lovu trošit na koncerte, koncerte, koncerte...

 

ja sam bila na tribinama, prekasno sam išla kupit kartu. ali bila sam točno tam kod završetka one stazice pa sam lijepo gledala kad je pleso na world in my eyes :D

 

ja ću trošit na koncerte knjige i cipele. jest ću čokolino i mrkvu.

Link to comment
Share on other sites

mene uznemiruje i to kak lik izgleda :D :D

 

krenuo je i završio glazbenu školu.Već sa 14 godina osnovao je svoj prvi band.

 

ahhahahahah, ovo mi je urnebesno, pazi on ne da je krenuo, on je i završio glazbenu školu, osnovnu, srednju? nije bitno :D

Link to comment
Share on other sites

Dobro, jesu li naši :) osvojili sinoć išta?! :stunned:

vidim kasabian najbolji bend, a ni ona za najbolji album nije osvojena :rolleyes:

za najbolji live ne piše, a ne da mi se dalje kopat'.

 

edit: nisu ni bili nom. za najbolji album, sve mi se pomiješalo s NME nominacijama. Očito će bolje proći kod magazina koji ih je u startu pljuvao :-/

Edited by METILBROMID
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...