Jump to content

pima

Recommended Posts

Ovdje ili? :D

 

Da, ne znam koliko si čitao ali šta god da Muse uradi ne valja. Imali onaj koncert kad su setlistu birali fanovi gde su bukvalno sve b sideovi svirali a ovde pola komentara o tome kako su zatvorili sa Knights of Cyadonia po hiljaditi put :LOL:

 

Jesi gledao kad Muse uživo?

Link to comment
Share on other sites

Da, ne znam koliko si čitao ali šta god da Muse uradi ne valja. Imali onaj koncert kad su setlistu birali fanovi gde su bukvalno sve b sideovi svirali a ovde pola komentara o tome kako su zatvorili sa Knights of Cyadonia po hiljaditi put :LOL:

 

Jesi gledao kad Muse uživo?

 

Ahaa :D Znam za sve to, ali se uopce ne uzbudujem oko toga. Nakon SBE koncerta im je oprosteno za ovu godinu haha ;)

Nisam ih jos vidio (slusao) uzivo. :$

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
vauuu, pa ovdje su se pojavili novi ljudi :)

 

ma kakvo hejtanje, nema toga :p

 

to su samo konstruktivne rasprave :D

 

dobrodošli mjuzeri :)

 

bajdvej, jer netko uspio pročitati što piše na kaseti na novom muse spotu?

 

 

Pozdrav novim članovima.;)

A ima i starih :D

 

I tako, 10. godina uz Muse, i dalje im se vraćam i tako to.

 

Jučer navečer sam naravno otkantala svoj privatni život.:LOL::logic::musesign::musesign:

 

Ali vrijedilo je, Eternally Missed čuti uživo (tj. ne baš uživo, ali najbliže tomu:p), neprocjenjivo.:):musesign:

Edited by amyna05
Link to comment
Share on other sites

Nova pjesma mi je stalno na repeatu.:$:musesign::musesign:

 

Pitanjce za upućenije: ima li nade da nas MUSE ove godine iznenadi, smiluje se i posjeti u Hrvatskoj?

 

Priča se nešto o tome na onome forumu, o onome festivalu.:D:musesign:

 

Očito nisam jedina koja sanja o tome.:logic:

Link to comment
Share on other sites

sada će definitivno ići samo po festivalima sve do albuma, a koji se prognozira iza ljeta, prije bih rekla jesen/zima, tako im najčešće izlaze albumi :D i nakon toga ide prava prava turneja, gdje god dođu u blizinu, idem, tako da, baš me briga :) isplati se :)

Link to comment
Share on other sites

a kaj se tiče dal će doći ove godine na inmusic, nekak ne vjerujem, u stvari, ne znam zašto potajno priželjkujem da ne dođu :D

vjerojatno jer ako već dolaze, bi ih radije vidjela u dvorani...ovo vani je raspašoj...

 

al opet...gledala sam ih na szigetu, inmusic je ipak puno puno manji :)

 

hm...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Pozdrav svim MUSE-rima iz ex YU. Vidim konvo, nadamo se dolasku bilo gde u ex YU. Pa ne znam, ja sam najviše verovala u to 2017, ali sada i ne razmišljam više o tome. Bila sam u Atini 2016, mislim da sledeća šansa može biti neki Beč ili Rim. Do tada, biću 12.07. u Cineplexu, Usce, Beograd. Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...