Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Το screenshot είναι χθεσινό αυτό,άρα ας κρατήσουμε μικρό καλάθι..

Μιλάνο και γαμώ,έχουν και έξι συναυλίες εκεί σε πόσες θα πας?Έλεγα κι εγώ για Μιλάνο,αλλά πήγα πέρσι στη Ρώμη και σκέφτηκα ας πάω κάπου αλλού φέτος όχι ξανά Ιταλία :cool: Έκλεισα και για Sziget, αλλά εκεί είναι φεστιβάλ αποκλείεται να χαθώ,γι'αυτό ρώτησα για Βερολίνο αν πάει κανείς να βρεθούμε :D. Να υποθέσω GA tickets πήρες ε???

 

edit: Λάθος μου για το screenshot νόμισα ότι ήταν ένα άλλο που είδα χθες fb :p

Link to comment
Share on other sites

Το screenshot είναι χθεσινό αυτό,άρα ας κρατήσουμε μικρό καλάθι..

Μιλάνο και γαμώ,έχουν και έξι συναυλίες εκεί σε πόσες θα πας?Έλεγα κι εγώ για Μιλάνο,αλλά πήγα πέρσι στη Ρώμη και σκέφτηκα ας πάω κάπου αλλού φέτος όχι ξανά Ιταλία :cool: Έκλεισα και για Sziget, αλλά εκεί είναι φεστιβάλ αποκλείεται να χαθώ,γι'αυτό ρώτησα για Βερολίνο αν πάει κανείς να βρεθούμε :D. Να υποθέσω GA tickets πήρες ε???

 

edit: Λάθος μου για το screenshot νόμισα ότι ήταν ένα άλλο που είδα χθες fb :p

 

Εμεις πηγαμε Ρωμη στ T2L tour, το Μιλανο το διαλεξαμε για να ειναι παλι βολικα τα αεροπορικα. Θα παμε στις 17 (αν θυμαμαι καλα). Λεφτα μονο για μια συναυλια ειχαμε, ωραια θα ηταν να πηγαιναμε σε ολες αλλα εχουμε περιορισμενο χρονο και budget. Sziget ειναι τελειο φεστιβαλ απο γνωστους που πηγαν περσι, σε ζηλευω τρομερα. Και ναι, GA παιρνουμε παντα. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο ρε φίλε,καλά να περάσετε.Έχω δει το setlist της Ρώμης τότε και ήταν επικό..Αν και πέρυσι είδα το Citizen Erased,άρα είμαι εντάξει δεν μπορώ να ζητήσω πολλά.Τα καινούρια τους ακούγονται επικά θα τρελαθείς.Έμεινα στο πόσο ίδια ακούγονται όλα,λες και τα ακούς από τα άλμπουμ τους.Γι'αυτό και είπα τουλάχιστον μια φορά το χρόνο θα πηγαίνω κάπου να τους βλέπω,αν και φέτος έκατσε για τρεις(αν έρθουν εδώ εν τέλει :p )

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ειναι σιγουρο οτι θα ερθουν, μενει να στεριωσει μια ανακοινωση μονο!

Citizen δεν ακουσαμε, ας ελπισουμε σε Μιλανο ή Αθήνα. (η και Bliss δε με χαλαει)

Link to comment
Share on other sites

:stunned: Το ζήσαμε και αυτό, να περιμενεις μια ωρα πριν και να μην ξερεις αν προλαβεις εισιτηριο. Παντως ηταν και αυτο μια εμπειρια, δεν το ειχαμε ξαναζησει σε συναυλια στην Ελλάδα πιστεύω. (εγω δεν το ειχα τυχει δλδ)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήταν από τις λίγες φορές που είπα ευτυχώς ζω σε μικρή πόλη. Εγώ και μία άλλη κοπέλα ήμασταν στην ουρά του public. Εκείνη πρόλαβε τα εισιτήρια των 40 εγώ 45.

Πρώτη φορά βλέπω στην Ελλάδα να τελειώνουν έτσι γρήγορα εισιτήρια.

Τέλος καλό, όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Hello friends,

I'm looking for ticket opportunities for the 23 july athens gig. How can i get a pair of them? I don't know any greek and i'm confused with the ticket website. Also it would be great if someone can tell about hostel or other housing possibilities around the concert place. Thanks

Link to comment
Share on other sites

Hello friends,

I'm looking for ticket opportunities for the 23 july athens gig. How can i get a pair of them? I don't know any greek and i'm confused with the ticket website. Also it would be great if someone can tell about hostel or other housing possibilities around the concert place. Thanks

 

Ι've PMed you if you still need help :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ποιος θελει να κανουμε καμια καμπανια για το The Small Print με hashtag #TheSmallPrintforAthens ?? Εγω σκοπευω ουτως η αλλως να κραταω καμια πινακιδα/πανο και ο,τι γινει :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...