Jump to content

Veljean

Recommended Posts

και τέλος μερικές φώτος που τράβηξε η κολλητή μου...

 

 

DSC01870.jpg

με τη σημαία στο χέρι προς το Wembley τραβώ (παρασκευή)

 

 

DSC01892.jpg

και ακόμη δεν έχουν ξεκινήσει ούτε τα support !!

 

 

DSC01901.jpg

οργανωμένοι στο full και οι εξωγήινοι πρώτη θέση !!!

 

 

DSC01927.jpg

την παρασκευή το UFO έκανε μικρή βόλτα και πέρασε ακριβώς πάνω από τα κεφάλια μας !!

Link to comment
Share on other sites

και μερικές απο το σάββατο πάλι τραβηγμένες από τις κολλητές μου που επέλεξαν να καθήσουν πάλι στις κερκίδες αντί να έρθουν μαζί μου στο κάγκελο..... αυτές χάσανε :p

 

 

DSC01962.jpg

αν και την παρασκευή ήταν ωραία την εμπειρία του να είσαι στο barrier δεν την αλλαζω με τπτ !!!

 

 

DSC01968.jpg

 

όλες οι επόμενες είναι από το Knights Of Cydonia

 

DSC01982.jpg

 

 

DSC01985.jpg

 

 

DSC01971.jpg

 

 

DSC01988.jpg

 

 

DSC01990.jpg

 

 

DSC01991.jpg

Link to comment
Share on other sites

oλες ειναι υπεροχες! Αλλα η τελευταια με τρομαξε :eek:

 

το ξέρω !!! είναι να σε πιάνει αγοραφοβία ... ωστόσο δεν υπήρξε ούτε το παραμικρό σπρώξιμο και σε μισή ώρα είμασταν στο ξενοδοχείο μας !!

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω !!! είναι να σε πιάνει αγοραφοβία ... ωστόσο δεν υπήρξε ούτε το παραμικρό σπρώξιμο και σε μισή ώρα είμασταν στο ξενοδοχείο μας !!

 

Βρετανικη οργανωση :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Και γαμω τις φωτο παντως!

Εγω δεν θα μπορουσα να τραβηξω ετσι και ημουν εκει! :p

Καταπληκτικη εμπειρια θα πρεπει να ηταν!

Πηραμε και εμεις μια γευση απο Wembellamy Stadidom. :)

Και αυτος ο Μπελλαμης, θα πρεπει να σας αγαπουσε! :D

Link to comment
Share on other sites

Και γαμω τις φωτο παντως!

Εγω δεν θα μπορουσα να τραβηξω ετσι και ημουν εκει! :p

Καταπληκτικη εμπειρια θα πρεπει να ηταν!

Πηραμε και εμεις μια γευση απο Wembellamy Stadidom. :)

Και αυτος ο Μπελλαμης, θα πρεπει να σας αγαπουσε! :D

 

Wembellamy Stadidom ειναι τελειο! :awesome: Δεν το ειχα ξανακουσει :happy:

Link to comment
Share on other sites

Wembellamy Stadidom ειναι τελειο! :awesome: Δεν το ειχα ξανακουσει :happy:

 

Αληθεια? Wembley εποχη ηταν πολυ γνωστο, το χρησιμοποιουσαν πολλοι. :)

Ειναι πετυχημενο, πολυ. :yesey:

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια? Wembley εποχη ηταν πολυ γνωστο, το χρησιμοποιουσαν πολλοι. :)

Ειναι πετυχημενο, πολυ. :yesey:

 

To wembellamy το ειχα ακουσει, το Stadidom οχι :chuckle: Τελειο! Musers με εμπνευση :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ας αρχισουμε να το βλεπουμε λοιπον :LOL:

 

Σημερα ανακαλυψα οτι εντελως συμπτωματικα η παρεα μου ακουει ροκ κ μαλιστα 2 κοριτσια εχουν φιλους κολλητους π ειναι τρελαμενοι με Muse κ τους εβαζαν συνεχεια να ακουνε :chuckle: K ειπαν οτι τους αρεσουν παρα πολυ απλα δεν ασχολουνται με sites κλπ. Yποσχεθηκα να τις ενημερωνω για οτι νεο κυκλοφορει να κανουν φιγουρα στους φιλους τους :p:awesome: Περιμενα να μην τους ξερουν! :$

Link to comment
Share on other sites

Epishs 3exasa na sas pw oti ena sugrothma apo th 8essalonikh phge gia audition sto x-factor kai tragoudhsan to TIRO kai to plug in baby ! Autos pou mou to eipe mou eipe episdhs o,ti o tragoudisths einai polu kalos .Lew na dw to x-factor mexri na tous petuxw ;)

 

:awesome: Μακαρι να ειναι πραγματικα καλοι κ οχι αλλοι επιδοξοι δολοφονοι της μουσικης των Muse οπως στα προηγουμενα Xfactor :noey:

Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσε το world stage κι εχω πεθάνει στο γέλιο....

είχε τους 30 seconds to mars στο rock am ring 2010 (και δυστυχως όχι τους Muse) αλλά αυτό που μου φάνηκε τόσο αστείο ήταν που στο τέλος ο τραγουσδιστής ζήτησε από όσους κάνανε crowd surfing να τους αφήσουν να ανεβουν στην σκηνή..... και ανέβηκαν αρκετοί... με μπλουζάκια MUSE :p !!!! μάλιστα 2 από τους Μusers ειχαν μπαστακωθεί δεξιά και αριστερά από τον τραγουδιστή !!! Go Musers !!! :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσε το world stage κι εχω πεθάνει στο γέλιο....

είχε τους 30 seconds to mars στο rock am ring 2010 (και δυστυχως όχι τους Muse) αλλά αυτό που μου φάνηκε τόσο αστείο ήταν που στο τέλος ο τραγουσδιστής ζήτησε από όσους κάνανε crowd surfing να τους αφήσουν να ανεβουν στην σκηνή..... και ανέβηκαν αρκετοί... με μπλουζάκια MUSE :p !!!! μάλιστα 2 από τους Μusers ειχαν μπαστακωθεί δεξιά και αριστερά από τον τραγουδιστή !!! Go Musers !!! :facepalm:

 

:LOL: Ωραια! Καλα να παθει ο Jared... Ξεχαστηκα με τον αγωνα, θα το εβλεπα κ εγω .Ευτυχως δεν εχασα Muse :D

Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσε το world stage κι εχω πεθάνει στο γέλιο....

είχε τους 30 seconds to mars στο rock am ring 2010 (και δυστυχως όχι τους Muse) αλλά αυτό που μου φάνηκε τόσο αστείο ήταν που στο τέλος ο τραγουσδιστής ζήτησε από όσους κάνανε crowd surfing να τους αφήσουν να ανεβουν στην σκηνή..... και ανέβηκαν αρκετοί... με μπλουζάκια MUSE :p !!!! μάλιστα 2 από τους Μusers ειχαν μπαστακωθεί δεξιά και αριστερά από τον τραγουδιστή !!! Go Musers !!! :facepalm:

 

LOL poio tragoudi htan? gia na to vrw sto youtube

Autoi sto Mtv mallon den 3eroun ti vazoun, apo th mia grafoun sto site tous oti 8a exoun muse kai apo thn allh deixnoun 30stm eleos :mad:

Edited by anasthesia bellamy
Link to comment
Share on other sites

to kings and queens νομιζω... δεν είμαι και γνώστης των τραγουδιών τους.... ελπιζω να με συγχωρήσουν :p

 

Πιστευω πως θα σε συγχωρήσουν :chuckle:

 

Εχθες πηγα σε ενα μαγαζι με μεταχειρισμενα cd κ περιοδικα κ βρηκα το Hullabaloo σε χαρτινη θηκη! Καποιος το ειχε παρει απο το 2002. Κ το εδωσε :stunned: Αλλα μονο η θηκη εκανε 13.5 ευρω :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως θα σε συγχωρήσουν :chuckle:

 

Εχθες πηγα σε ενα μαγαζι με μεταχειρισμενα cd κ περιοδικα κ βρηκα το Hullabaloo σε χαρτινη θηκη! Καποιος το ειχε παρει απο το 2002. Κ το εδωσε :stunned: Αλλα μονο η θηκη εκανε 13.5 ευρω :chuckle:

 

pou einai auto to magazi 8a paw na to parw egw

Link to comment
Share on other sites

pou einai auto to magazi 8a paw na to parw egw

 

Eιναι μονο η θηκη, εγραφε 'τα σιντι ειναι αδεια' κ ξεχασα να ρωτησω αν πωλουνται ξεχωριστα :facepalm:

 

Ειναι στην Πλατεια Ναυαρινου νμζ,λεγεται παρε-δωσε κ ειναι ημιυπογειο. Εχει ωραια συλλογη με παλια περιοδικα! Πηρα το Q του 08 π ειχε αφιερωμα στ 50 χρονια βρετανικης μουσικης (κ ειχε κ Muse μεσα :D ) K αλλα ειχαν Muse νμζ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...