Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Shmera apekthsa thn proth mou pistwtikh :dance: kai eipa na th xrhsimopoihsw gia na agorasw kati pragmata pou eixa dei sto museshop ;) . Mesa se auta htan kai 2 kolie twn muse ta opoia omws twra den uparxoun 3erete mhpws pou borw na ta vrw? h an tha ta 3anavgaloun ?

Link to comment
Share on other sites

oxi den kserw! Gia pes mas ti alla kaloudia pariggiles???;)

 

loipon tha ta parageilw shmera to apogevma

skeftomai na parw to Plectrum Necklace kai 2 t-shirts (Ladies Turquoise Band Photo T-Shirt,Ladies Butterfly T-Shirt)

 

epishs mou esteile apadhsh h didi music legodas :

 

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

 

Οι Muse είναι αγαπητοί στην εταιρία μας και θα κάνουμε ότι μπορούμε να τους φέρουμε ξανά.

 

Με εκτίμηση,

Didi Music-Big Star Promotion

 

:dance::dance::dance:

Link to comment
Share on other sites

epishs mou esteile apadhsh h didi music legodas :

 

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

 

Οι Muse είναι αγαπητοί στην εταιρία μας και θα κάνουμε ότι μπορούμε να τους φέρουμε ξανά.

 

Με εκτίμηση,

Didi Music-Big Star Promotion

 

:dance::dance::dance:

gioupi! :) elpizo na min to lene giati exoun varethei na lamvanoun email apo tous fans ton muse tora teleutaia. pantos proti fora stelnoun thetiki apantisi.

Link to comment
Share on other sites

 

Οι Muse είναι αγαπητοί στην εταιρία μας και θα κάνουμε ότι μπορούμε να τους φέρουμε ξανά.

 

Με εκτίμηση,

Didi Music-Big Star Promotion

 

:dance::dance::dance:

 

:dance::dance::dance::dance: NAI den kserw ti egine, prin liges meres egrapsan mporei k etsi!!!! Kalo auto, an k tha protimousa na einai agapitoi stin eleven concerts, i didi einai aisxos teleutaia!!!:$!

Link to comment
Share on other sites

 

epishs mou esteile apadhsh h didi music legodas :

 

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

 

Οι Muse είναι αγαπητοί στην εταιρία μας και θα κάνουμε ότι μπορούμε να τους φέρουμε ξανά.

 

Με εκτίμηση,

Didi Music-Big Star Promotion

 

:dance::dance::dance:

 

Τουλάχιστον δεν είπαν οχι! :awesome::dance:

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δεν είπαν οχι! :awesome::dance:

 

εστειλα μολις τωρα email στην eleven concerts, ήμουν πολυ ευγενικη, το καλο που τους θέλω να ειναι καλή η απάντηση τους!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εστειλα μολις τωρα email στην eleven concerts, ήμουν πολυ ευγενικη, το καλο που τους θέλω να ειναι καλή η απάντηση τους!

:rolleyes:

 

:awesome: Μακαρι!! Βέβαια, οι Muse δεν έχουν κανονίσει τίποτα ακόμα, οπότε το μόνο που θα πούν μάλλον θα είναι οτι θα προσπαθήσουν όσο μπορούν για να τους φέρουν ,αλλά και πάλι κάτι είναι και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

:awesome: Μακαρι!! Βέβαια, οι Muse δεν έχουν κανονίσει τίποτα ακόμα, οπότε το μόνο που θα πούν μάλλον θα είναι οτι θα προσπαθήσουν όσο μπορούν για να τους φέρουν ,αλλά και πάλι κάτι είναι και αυτό!

 

tous eipa 'an sinexistei i periodeia tous'

pou pisteuw nai!!

:D

Link to comment
Share on other sites

:awesome: Mακάρι! Κάτι τέτοιο είχε πει ο Dom! Ελπίζω να το κρατήσουν γιατι αλλιώς :fear:

 

Alliws tha paw eksw apo to spiti tou dom k tha prokalesw uprising ! Nmz tha allaksei gnwmi :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

:ninja: Θα τα καταφέρουμε.

 

 

Να βρούμε και του Matt τώρα που θα μένει στο LA :indiff:

 

K i farma sto UK??? Afou pire k 15 provata k tha parei 10 agelades :wtf:

Makria apo to LA, o robbie wil pou pige trelathike k meta epsahne ekswgiinous stin erimo tis Arizona!!!! den einai kalo periballon gia ton Matt, eixe p eixe to kollima, min ton doume se kati paromoio!!!!!:eek:

Link to comment
Share on other sites

K i farma sto UK??? Afou pire k 15 provata k tha parei 10 agelades :wtf:

Makria apo to LA, o robbie wil pou pige trelathike k meta epsahne ekswgiinous stin erimo tis Arizona!!!! den einai kalo periballon gia ton Matt, eixe p eixe to kollima, min ton doume se kati paromoio!!!!!:eek:

 

αυτό λεω και εγω, αλλα με τις παρέες που κάνει :noey: Τα πρόβατα θα τα σουβλισει το Πάσχα και θα τα μοιράσει σε όλο το Teignmouth :D

Link to comment
Share on other sites

αυτό λεω και εγω, αλλα με τις παρέες που κάνει :noey: Τα πρόβατα θα τα σουβλισει το Πάσχα και θα τα μοιράσει σε όλο το Teignmouth :D

Mpa eipe oti tha ftiaxnei tiraki gia ton Dom k apo to malli tha kanoun tis mplouzes sto merch!!!

:LOL:

 

asxeto, poso kairo ekanan na sas apantisoun apo tin didi???

Link to comment
Share on other sites

Mpa eipe oti tha ftiaxnei tiraki gia ton Dom k apo to malli tha kanoun tis mplouzes sto merch!!!

:LOL:

 

asxeto, poso kairo ekanan na sas apantisoun apo tin didi???

 

:LOL: Μπλουζάκια από τα πρόβατα του Matt! αυτό μας έλειπε!

 

Μια-δυο μέρες εμένα :erm:

Link to comment
Share on other sites

 

Μια-δυο μέρες εμένα :erm:

Ωραια λογικα κ οι αλλοι τοσο περιπου θα κανουν! Η αναμονη ειναι πολυ σπαστικη όμως, μακαρι αν ερθουν να τους φερουν αυτοι μπας κ γλιτωσουμε didi-μαλακασα!;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λογικα κ οι αλλοι τοσο περιπου θα κανουν! Η αναμονη ειναι πολυ σπαστικη όμως, μακαρι αν ερθουν να τους φερουν αυτοι μπας κ γλιτωσουμε didi-μαλακασα!;)

 

Εμένα δε με νοιάζει ποιος θα τους φέρει αρκεί να έρθουν. :awesome:

 

Γιατί η Didi τι έχει εκτός από το χάλια γούστο και το γεγονός οτι η Μαλακάσα είναι στην άλλη άκρη? :erm:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με νοιάζει ποιος θα τους φέρει αρκεί να έρθουν. :awesome:

 

Γιατί η didi τι έχει εκτός από το χάλια γούστο και το γεγονός οτι η Μαλακάσα είναι στην άλλη άκρη? :erm:

 

οτι ειναι πανακριβη.Το τερρα ειναι ενα χωραφακι, δεν πληρωνει τπτ για να το διατηρει ενω αν εκλειναν σταδια .....

Πως βαζουμε spoilers???

Link to comment
Share on other sites

οτι ειναι πανακριβη.Το τερρα ειναι ενα χωραφακι, δεν πληρωνει τπτ για να το διατηρει ενω αν εκλειναν σταδια .....

Πως βαζουμε spoilers???

 

H αλήθεια είναι πως ένα γηπεδο θα ήταν καλύτερα :yesey: Δε λέω το ΟΑΚΑ, αλλά κάτι μικρότερο θα ήταν τέλειο.

 

Eτσι:

[spoiler] [/spoiler]

 

:awesome:

 

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε για κανενα live stream για αυριο στη Μαδριτη???

 

 

 

 

Λοιπον απο αυτα π εζησα απο κοντα εχουμε κ λεμε...

Η πρωτη συναυλια των LP ηταν απο αποψη οργανωσης πολυ χαλια. Ωραιο το τερρα δε λεω αλλα δεν ειχαν οθονες κ οσοι απο τους 30000 ηταν μακρια απο τη σκηνη δεν εβλεπαν τπτ!Τζαμπα πηγαν...

Η "ηλεκτρικη καταιγιδα" οπως την ειπαν, κατεστρεψε τους killers κ μας το ειπαν ωρες μετα ενω ειμασταν στα πουλμαν ετοιμοι να ξεκινησουμε για Μαλακασα, με την ορεξη εμεινα :(

Κ τους Depeche Mode υποσχεθηκαν να τους ξαναφερουν να επανορθωσουν αλλα τπτ! Ακομα περιμενουν οι καημενοι φανς.

Εβαλαν ακριβο εισιτηριο στους Franz Ferdinand κ χωρις support νμζ κ σε καθημερινη μερα κ εννοειται λογω χαμηλης προπωλησης ακυρωθηκε κ αυτη, παλι με την ορεξη εμεινα!!!

κ τελος, εβαλαν Τεταρτη Οκτωβρη μηνα Muse κ δε με αφησαν να παω λογω σχολειου!!! Σε αυτο δεν φταινε αυτοι ακριβως, αλλα το προγραμμα των muse αλλα αν δεν ηταν στη Μαλακασα ισως πηγαινα:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

 

Ειναι κ αλλα π εχω ακουσει αλλα δε θελω να μεταφερω αποψεις ατομων που δεν ξερω!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είστε σίγουροι ότι ο Matt θα πάει LA?? Δε νομίζω... Είχα ακούσει κάτι σχετικό σε μία συνέντευξη αλλά νόμιζα ότι έκανε πλάκα...

 

Καλά σίγουροι δεν είμαστε, απλά λέω για τις παρέες του :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...