Jump to content

Veljean

Recommended Posts

Ti hsuxia einai ayth edw mesa...:stunned: Anyway geia se olous!

H8ela na ma8v an kserei kaneis an kai poy mporoume na doume tous Muse sto Reading live. Mporei na me boh8hsei kaneis?:happy:

 

Κυριακη (28/8) θα υπαρχει αναμεταδοση απο το BBC3, αλλα κατα τις 10 νομιζω, ενω οι Muse ξεκινανε 9μιση :erm:http://www.livestream.com/BBCThreeUK αυτο το βρηκα σε ενα αλλο thread αλλα απο προχθες δειχνει non-stop το ιδιο επεισοδιο του Doctor Who :LOL: Ελπιζω την κυριακη να δουλευει :happy:

 

Nice to be back by the way :dance: Μου ελλειψε το thread

Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα το bbc3 υπηρχε αναμεταδοση και για το Leeds αλλα εβγαζε οτι δεν ειναι διαθεσιμο για ελλαδα κ δεν επαιζε οποτε μακαρι να δουλεψει αυριο!

 

To είδα και γώ αυτό στο Twitter τους αλλά δεν δούλευε:erm:Ναι.Λέει δεν είναι διαθέσιμο για Ελλάδα.Ας ελπίσουμε να μπορούμε να το δούμε αυριο:D

 

Το iplayer δουλευει μονο για Αγγλια, αλλα υπαρχουν μερικα προγραμματα οπως το Expat Shield που σου δινουν IP αγγλιας και λειτουργει κανονικα :happy: Αλλιως μπορουμε να δουμε αν θα υπαρξει αξιοπιστο livestream οπως και με το Glasto περσι

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά!!!:D Που πήγαν όλοι οι Έλληνες?!:erm:

 

E χωρις νεα, τι να κανουν εδω περα? Να κλαιμε τη μοιρα μας που δεν πηγαμε Reading? :rolleyes:

singlefathercry.gif

:supersad: μακαρι να πηγαιναμε

 

Link to comment
Share on other sites

e χωρις νεα, τι να κανουν εδω περα? Να κλαιμε τη μοιρα μας που δεν πηγαμε reading? :rolleyes:

singlefathercry.gif

:supersad: μακαρι να πηγαιναμε

 

Σωστά!:( Γιατί μου το θύμησες?!:'(

Link to comment
Share on other sites

Γεια και πάλι!

Ναι...Αχ...:supersad:

 

:LOL: (για το spoiler) :p

To είδατε τουλαχιστον στο ιντερνετ?

 

:chuckle: Κι εγώ γέλασα με αυτό!

Το είδα αλλά και πάλι απογοητεύτηκα γιατί περίμενα να τα δείξουν όλα τα τραγούδια!

Το καλό που τους θέλω να βγάλουν γρήγορα DVD!!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κριμα που δεν τα εδειξαν, αλλα ο Tom ειπε οτι κατα πασα πιθανοτητα θα γινει DVD με τα κομματια η κατι παρομοιο :happy:

 

Παλι καλα που ειδαμε Newborn, Bliss και PIB. Θα μπορουσαν να εδειχναν μονο τα singles :)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση: Ποσο κοστιζει συνηθως ενα εισιτηριο για μια μεγαλη συναυλια τους (π.χ Wembley, Glastonbury, Reading κλπ)??? Φυσικα μιλαμε για καγκελο, αλλα θα ηθελα και μια γενικη εικονα :)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση: Ποσο κοστιζει συνηθως ενα εισιτηριο για μια μεγαλη συναυλια τους (π.χ Wembley, Glastonbury, Reading κλπ)??? Φυσικα μιλαμε για καγκελο, αλλα θα ηθελα και μια γενικη εικονα :)

 

Sto San Siro pou itan synaulia typou Wembley, diladi se stadio, eixa dosei persy 42 euro gia to xortari (an pas noris pianeis kaggelo) kai 6.30 gia to courier.

Sta festival opos Glastonbury, Reading, eksartatai apo ti diorganosi.

Alla mexri na ksanavgoun se tour, poios kserei...

Sti malakasa prin 4 xronia eixa dosei 40.

Link to comment
Share on other sites

Sto San Siro pou itan synaulia typou Wembley, diladi se stadio, eixa dosei persy 42 euro gia to xortari (an pas noris pianeis kaggelo) kai 6.30 gia to courier.

Sta festival opos Glastonbury, Reading, eksartatai apo ti diorganosi.

Alla mexri na ksanavgoun se tour, poios kserei...

Sti malakasa prin 4 xronia eixa dosei 40.

Ypo8etw pws aksizei gia na deis toys Muse;) Elpizw na ms tyxei k emas mia tetoia eykairia!

Link to comment
Share on other sites

ennoeitai pos aksizei! An pas kai sto eksoteriko kai to syndyaseis me oraio taksidaki, einai super.

Εγω σε καποια φαση σιγουρα θα το κανω!! Τωρα και με τις πανελληνιες που εχω φετος δεν υπαρχει περιπτωση, αλλα σε 2-3 χρονακια δεν με βλεπω να το γλιτωνω το Λονδινο (αρκει να βρω και τα λευτα)!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε καποια φαση σιγουρα θα το κανω!! Τωρα και με τις πανελληνιες που εχω φετος δεν υπαρχει περιπτωση, αλλα σε 2-3 χρονακια δεν με βλεπω να το γλιτωνω το Λονδινο (αρκει να βρω και τα λευτα)!!! :D

Οι σκέψεις μου ακριβώς! Μακάρι να μπορέσω να πάω κι εγώ στο Λονδίνο να τους δω! Καλή επιτυχία φέτος!:happy:

 

Ki egw 8 paw!To exw yposxe8ei ston eyato mou!:pMono pou den ginetai twra.Ligo to sxoleio ligo kai to oti den yparxoun lefta kai pisteyw pws aksizei perissotero an eisai me filous kai oxi me toys goneis s!;)

Θέλουν να πάνε κι οι γονείς σου στη συναυλία?! Τυχερή! Εμένα ούτε να ακούνε για τους Muse!:(

 

Giati to les auto? Ego se 5-6 xronia tha pigaino me to gio mou stis synavlies. Elpizo mono mi mou vgei kanenas skylas...:p

Φρόντισε να τον κάνεις φαν!;)

Link to comment
Share on other sites

Οι σκέψεις μου ακριβώς! Μακάρι να μπορέσω να πάω κι εγώ στο Λονδίνο να τους δω! Καλή επιτυχία φέτος!:happy:

 

 

Φρόντισε να τον κάνεις φαν!;)

 

Tnx! Εγω ειμαι στη φαση που προσπαθω να κανω τους γονεος μου φαν!! Πριν απο λιγο εδειχνα στη μανα μου ενα κομματι απο το butterflies and hurricanes απο το wembley για να δει οτι δεν ειναι ενα απλο ροκ συγκροτημα με δυνατη μουσικη, αλλα εχουν μεγαλη γκαμα κλπ... Ελεγα πχ οτι ο Matt εχει φωνη, παιζει πιανο, γραφει τα τραγουδια μονος του κ ειναι καλος συνθετης και αλλα τετοια!! :p Και πρεπει να της αρεσε λιγο γιατι καθισε αρκετη ωρα και εβλεπε...!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Giati to les auto? Ego se 5-6 xronia tha pigaino me to gio mou stis synavlies. Elpizo mono mi mou vgei kanenas skylas...:p

Den to ennoousa etsi.Apla me toys goneis moy se synaulia twn Muse den einai kai oti kalutero.Dn toys aresoyn ka8olou!

Nai prepei na ton kaneis fan;)

Οι σκέψεις μου ακριβώς! Μακάρι να μπορέσω να πάω κι εγώ στο Λονδίνο να τους δω! Καλή επιτυχία φέτος!:happy:

 

 

Θέλουν να πάνε κι οι γονείς σου στη συναυλία?! Τυχερή! Εμένα ούτε να ακούνε για τους Muse!:(

 

 

Φρόντισε να τον κάνεις φαν!;)

Mia apo ta idia:noey:

Tnx! Εγω ειμαι στη φαση που προσπαθω να κανω τους γονεος μου φαν!! Πριν απο λιγο εδειχνα στη μανα μου ενα κομματι απο το butterflies and hurricanes απο το wembley για να δει οτι δεν ειναι ενα απλο ροκ συγκροτημα με δυνατη μουσικη, αλλα εχουν μεγαλη γκαμα κλπ... Ελεγα πχ οτι ο Matt εχει φωνη, παιζει πιανο, γραφει τα τραγουδια μονος του κ ειναι καλος συνθετης και αλλα τετοια!! :p Και πρεπει να της αρεσε λιγο γιατι καθισε αρκετη ωρα και εβλεπε...!!! :D

Ase.Egw to paleyw edw kai kati mhnes alla den ta katafernw.An akousoun panw apo 2-3 tragoudia toys arxizoun ta gnwsta oti ola ta tragoudia toys akougontai to idio ktl.Toulaxiston akousa thn mana mou na leei oti o Matt exei poly wraia fwnh:DKati einai ki ayto!

Elpizw na ta katafereis;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...