Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

spot ışığın matt'in üstüne düşmesi muhteşemdi...

yahu sadece ben mi yiyorum kafayı herkes benimle aynı durumda mı?

neredeyse kapıcıyı durdurup abi ben vip'den muse'u izledim dicem..allam sen mukayet ol aklima!

kesinlikle yalnız değilsin gözümün önünden beyaz ışık gitmiyo her aklıma geldiğinde bir sonraki konser için daha da sabırsızlanıyorum... ;)

bu arada şu rus kızda amma uzattı olayı geldin izledin konserini kapa çeneni artık allam yaa daha fazla uzatmıcam kendi haline bırakıyom onu

ya festival yokki bizde doğru dürüst!!bi rockn coke var bide rock istanbul, o da bu sene yoktu ztn!

diğer ülkelerde çok fazla festivaller oluyo benim alman arkadşlarım fln devamlı gidiyolar muse'u izlemeye.offf ne şanssızız yaa :(

seneye gelmeleri zor bence rockn coke getirdi bi kere onları bi daha getirmez anca maslak venue'deki gibi bişey olabilir

en son editlediğim konser videosu tabi you tube da olduu için görüntü malum orjinalini isteyenler mail atabilirler..bu arada take a bow' a o güsel!!!!!! sesiyle eşlik eden kız a da teşekürleri borç bilirim :p

eet kızın sesi çok rahatsız edici =/

ama en öndeymişsin yaa yinede şanslısın yani, o kıza rağmen orda olmayı isterdim :(

ben sarhoş ve hiçbişeyden haberi olmayan görevliler yüzünden chrisin tarafında kaldım ve matt sadece bi 10 saniyeliğine, newborn'da sahne önüne geldiğinde yakın oldu bana...

neyse herşekilde güzeldi

ama yine de seni kıskanmadım deil :p

eheh önceden ufak bi hesaplamaa yapmıştım dikkatimi çeken hem matt in sahnenin sağ tarafında durduğuydu o tarafı daha çok seviyor galiba ki tahminlerim boşa çıkmadı..tiz sesli kıza gelince sürekli kendini öne atma isteğindeydi bi yere kadar başardı ama sora zor tabe en son durduğu yerin yanıbaşımda olması şanssızlıktı neyse herşeye rağmen süper konserdi..bu arada dünkü konserlerinde setlistlerine muscle museum,sunburn,assassin ve exo eklemişler:( keşke bizim konserde böyle bir değişikliğe gitselerdi

lol hehe merhaba arkadaslar oncelikle diim cok mutluyum solemekten penaları bende istanbul konserinde kullandıkları cok ugrastık almak icin:P konseri de full cektim hayatımın en guzel anlarından biriydi h2000 dekiyle beraber:D

eh bunu diyene kadar nasil aldiniz onu anlat :)

Her şey iyi güzeldi de küçük bi şeyi söylemeden edemeyeceğim..

Rock'n coke konserinde muse bu kadar büyük bir seyirci kitlesine sahip olmasına, ve bu kadar mükemmel bir konser, adeta görsel şölen vermiş olmasına rağmen bir şeyi anladım ki bizim millet bis yapmasını bilmiyor. bis yaptığını zanneden halkımız muse sahneye yeniden geldiğinde, sahnede yarım saat civarı kalmış olmasıyla kanımca farkına varmış olması lazımdır ki bis yapan grup onca şarkı çalmaz.. esas bis en sonda yapılması gerekliyken grup üyeleri daha fazla tezahürat beklediler ve geleceklerdi, ancak insanlar kısa sürede dağıldılar, hatta ve hatta ben en önde bulunmuş olmama rağmen -şimdi kendime çok kızıyorum ve utanıyorum da- insanların 5 dk. sonra dağıldıklarını görünce "e bunlar pena falan da atmaz şimdi, zaten geberiyorum yorgunluktan, yavaştan bizimkilerle tüyeyim" dedim.. gitmemden 10-15 saniye sonra ilk penanın havada uçuştuğunu ve son olarak da 'seküriti' arkadaşlardan birinin elinde bageti sallayıp "ah şimdi bu manyaklardan hangisine versem" ifadesiyle baktığını görünce başımdan aşağı kaynar sular dökülmedi değil...

üstelik o 'seküriti'nin tam hizasında ben vardım ve 15 saniye farkla bageti kaçırdım :( benden daha sabırlı olan, pena, baget ve türevlerini kazanan arkadaşlara helal olsun, kendilerini tebrik ediyorum...:)

bis konusunda şunu söyleyebilirim muse asla önceden belirlenmiş setlistinin dışına çıkıp kafasına göre şarkı çalmıyor maalesef keşke tersi olsa..zaten gelmeden önce setlistleri %90 belliydi avrupa da hep aynı setlistle çıktılar +1 veya - 1 şarkı değişiklik oldu..sırası bile aynıydı şarkıların bis olarak adlandırılan şey SS+TİRO yu çalıp en son olarak ta take a bow la bitirmeleri..sonuç olarak seyirciye pek kulak vermiyorlar bis için

bis konusunda şunu söyleyebilirim muse asla önceden belirlenmiş setlistinin dışına çıkıp kafasına göre şarkı çalmıyor maalesef keşke tersi olsa..zaten gelmeden önce setlistleri %90 belliydi avrupa da hep aynı setlistle çıktılar +1 veya - 1 şarkı değişiklik oldu..sırası bile aynıydı şarkıların bis olarak adlandırılan şey SS+TİRO yu çalıp en son olarak ta take a bow la bitirmeleri..sonuç olarak seyirciye pek kulak vermiyorlar bis için

setlist konusunda haklısın ancak zaten setlistlerinde bis için bir tane yedek parça bulunduruyolar diye tahmin ediorum, hiç bi grup coşkulu bi tezahürat olmadıkça durup dururken "e bis yapacaktık siz çağırmadınız ama biz yine de gelelim" diye sahneye gelmez bu durumda bis parçasını da çalamaz..

bu yüzden yeteri kadar tezahürat olsaydı setlistlerindeki son parçayı da çalmak için geleceklerdi gibi bir his uyandırdılar konser sonrası içimde.. kimbilir belki de gelmiceklerdi haklı da olabilirsin..

edit: ah pardon avrupayla +1, -1 şarkı değişecek kadar aynıysa heralde tüm avrupa ülkelerinin durumu da türk seyircisi gibi değildir, onlara çalınmayan bize de çalınmamıştır... (ya da muse sahneyi yerinden oynatacak inanılmaz bir seyirci kitlesi için gizli bir bis şarkısını hayatı boyunca saklıyor gibi fantastik yorumlar da yapılabilir..:) )

ya bende bu bis olayı için aynı şeyi düşünüyorum take a bow dan sonra herkes dağıldı :( bence de eğer iyi ve kararlı bir tezahhurat yapılsaydı geri dönüp bir şarkı daha (ki konser sonuna kadar hyper music'i bekledim :rolleyes: ) çalıcaklardı gibime geliyo neyse bana ders oldu bi dahaki konserde etrafta konser bitti diye kaçışanlar olursa onları hemen örgütleyip muse'u sahneye çağırmaya yönelticem :)

öncelikle muse un sırtından para kazanma sözüne gelelim değil para kazanmak yılda 580ytl veriyorum muse için onun için kim para kazanıo kimin sitesinde reklam var öne göre yazalım neyse asıl konuya dönelim

konser gerçekten muhteşemde bu forumda resimleri paylaşan arkaşlardan izin almak istiorum resimler musetr da yayınlamak için ayrıca 50tane resim için bu adrese bakabirlirnsiniz

http://www.musetr.com/phpbb/album_cat.php?cat_id=7

bu arada mert neydi nickin unuttum (a)muse sanırım videolar vb şeleri yollamaya devam

şu an elimde 30tane video oldu sesleri düzgün olan bendekileri düzenlersemm baya ii olcak bunların hepsini download edilcek şeklde yayınlamak istiorum unutulmaz konserdi nede olsa

ayrıca ulen ne siteye tasarım yapmş adamlar bea hayran kaldım :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...