Jump to content

Recommended Posts

olsun bebişim sen orda da yeni muserlarla tanışırsın kaynaşırsın ;) hem Matt'e dokunma şansın da var şu anda ;) ahsdjkahsdka bnm yerime de mıncır, elle, sev filan :D olursa tabi :D

gelsinler de nası gelirlerse gelsinler hacı ben razıyım, hahaha o falcı neydi ya çok da emindi noldu gördük :D gidilmez ona bi daha :D

yeter artık bee, yaz dönemi konserlerinde de yok türkiye, sıktı artık lan, grup emekliye ayrılmadan önceki son konserlerini yaparken gelir artık . başlarım böle işe ya. bi el atın nedir yani ne yapılması gerekiyor organizatörlere baskı mı yapılması gerekiyor kimin nesidir bunlar neden bunlar konuşulmuyor

Ee bu yaz da gelmiyorlar. bu ne olm ya 10 yıl oldu neredeyse, o zaman da ufaktım zaten. dünya gözüyle göremeden ölüp gidicez bu gidişle. :( tt yapsak twitterda falan bunu :D

be-patient-and-wait-for-muse-turkey.png

g0g9n.png

Edited by kavunici

yeter artık bee, yaz dönemi konserlerinde de yok türkiye, sıktı artık lan, grup emekliye ayrılmadan önceki son konserlerini yaparken gelir artık . başlarım böle işe ya. bi el atın nedir yani ne yapılması gerekiyor organizatörlere baskı mı yapılması gerekiyor kimin nesidir bunlar neden bunlar konuşulmuyor

arkadaşım aynen benim duygularım, benim söylemek istediklerim, şiddetle katılıyorum sana...

keşke organizatör tanıdığı olan biri olsa da bi el atsa, biz baskı yapıyoruz yapmasına da kimsenin afedersin sikinde değil. terbiyemi bozuyorum müsadenizle: sikim sikim gruplar, dediğin gibi emekliye ayrılmak üzere olan "modası geçmiş" şarkıcılar geliyo anca. resmen 3. dünya ülkesi konumundayız müzikte bile. KÜBA'ya gidiyo lan bu adamlar 26 nisanda, KÜBA, KÜBA!!!

ve yaz konserleri tarihlerine baktım, çok bekleriz arkadaşlar. arada 1 tane boş günleri bile yok... biz anca burdan youtubedan video izleriz, çok sinirlendim şu an!

22 mayıstan önce gelebilirlerse o başka tabi ama zannetmiyorum! yani 26 nisan-22 mayıs arası geldiler geldiler, gelmediler büyük sıçtık....

32131354346213546 kere daha Fransa'ya gitmeleri, 54532343216135 kere de yeni bir Amerika turnesine çıkmaları gerekebilir ne de olsa!

yazarın notu: şimdi aldığım uyarılarla baktım ki 6 temmuzdan sonra tarih yok.... 27 temmuz-9 ağustos totemime devam ediyorum ben öyleyse :D

Edited by n8a9z

olsun bebişim sen orda da yeni muserlarla tanışırsın kaynaşırsın ;) hem Matt'e dokunma şansın da var şu anda ;) ahsdjkahsdka bnm yerime de mıncır, elle, sev filan :D olursa tabi :D

Önde duran herkesin ellerini tuttu bir bir. Hayranlarına böyle yakın olmaları o kadar güzel ki :) Türkiye'ye gelsinler de beraber mıncıralım, elleyelim, sevelim :D

be-patient-and-wait-for-muse-turkey.png

g0g9n.png

Bunlar ne kadar güzelmiş böyle :)

Nazcım, ya bu başlığı okuyup yattığımdan ya da ilerde bir gün gerçek olacağından, bilemiyorum, ama dün gece rüyamda seninle beraber konserdeydik :) Sağımda oturuyordun. Ancak ikimiz de öyle sakindik ki, sanki sahnedekiler başka adamlarmış gibi. Bir de Matt "Şimdi Panic Station geliyor." diyordu hahaha, önceden anons. Ben sana bakıyordum, tumblrdaki isminden ötürü herhalde :D Rüyalar, fallar, totemler...

Zavallı kuzucuk. Neyse ki şimdi iyi. İptal olan konserler için ne kadar ilgili davrandılar... Öyle güzel insanlar ki bunlar!

Follow Me videosu çok güzeldi, harikaydı :) Tüyler diken diken!

Canım, rüyalar gerçek olacak inşallah. O zaman bu güzel şarkıyı hatırlayacağız.

Neden gelmiyorlar ki Türkiye'ye? Daha önce bir kere gelmişler. Bir şeyler yapmalı ve onları İstanbul'a getirmeliyiz!!!

Neden gelmiyorlar ki Türkiye'ye? Daha önce bir kere gelmişler. Bir şeyler yapmalı ve onları İstanbul'a getirmeliyiz!!!

Yok ki bizim yapabileceğimiz bir şey organizasyon şirketlerimiz çok beceriksiz maalesef :(

Twitter aleminde Türkiye Muse hayran sayfası olmamasına binaen; Muse hakkında bilinmeyenlerin, yeni gelişmelerin ve haberlerin paylaşıldığı, bazen küçük yarışmalarında yapıldığı @MuseTurkey açılmıştır. Israrla takip ediniz :p

Bir umut var gibi: )

Dominic Anderson tur menajeri bu arada.

bence hepimiz peygamber olacak nitelikte insanlarız, sabırtaşı olsa çatlardı şimdiye kadar...........

yazın gelseler bari de üstümüzde kışlık paltolarla konser izlemesek :D

*kışlık palto* yalnız... sanki yazlık palto var da hay allahım :D

Edited by n8a9z

arkadaşlar, bugün yine #ASKMUSE olayı varmış twitter'da...

Türkiye ile ilgili bi gelişme var mıymış onu soralım, tur menajeriniz böyle böyle dedi, nedir son vaziyet diye....

Mİllet bu gece bizim saatimizle 23.30 da Youtube üzerinden Londra konseri canlı yayınlanıcak imkanı olanlar kaçırmasın :)

Millleeeeeettttt bu sene Rock'n Coke 6-8 EYLÜL'de yapılıcakmış... Bizim çocukların o tarihleri gayet müsait... NEDEN OLMASIN HA NEDEN OLMASINNNN!!!!!

(insallah s*kim s*kim grupları getirmezler, MUSE umarken MUZ bulmayalım:D)

Edited by n8a9z

Millleeeeeettttt bu sene Rock'n Coke 6-8 EYLÜL'de yapılıcakmış... Bizim çocukların o tarihleri gayet müsait... NEDEN OLMASIN HA NEDEN OLMASINNNN!!!!!

(insallah s*kim s*kim grupları getirmezler, MUSE umarken MUZ bulmayalım:D)

Ağustostan kasıma kadar Amerika turnesine devam edecekler diye biliyorum ben o yüzden Rock'n Coke biraz zor.Tabi inşallah gelirler de

Ağustostan kasıma kadar Amerika turnesine devam edecekler diye biliyorum ben o yüzden Rock'n Coke biraz zor.Tabi inşallah gelirler de

ben de öyle biliyorum da o tarihler arasında duyurulmuş bi konser yok... tour dates'e bak bi.

şimdilik boşlar, neden olmasın :)

gerçi Japonya'dan Türkiye'ye gelmeleri biraz masraflı olur ama belki küçük bi tatilden sonra bi uğrarlar bize de :)

ben de öyle biliyorum da o tarihler arasında duyurulmuş bi konser yok... tour dates'e bak bi.

şimdilik boşlar, neden olmasın :)

gerçi Japonya'dan Türkiye'ye gelmeleri biraz masraflı olur ama belki küçük bi tatilden sonra bi uğrarlar bize de :)

bir de bir festivalle değil de kendi konserleri olarak gelseler daha iyi olur sanki piramidi falan görürüz :)

bir de bir festivalle değil de kendi konserleri olarak gelseler daha iyi olur sanki piramidi falan görürüz :)

kesinlikle... aman gelsinler de Jolly Joker'in ufacık sahnesinde bile çıksalar olur yani :D

Ya bu sabah Matt twitter da ileride olabilecek konserler hakkında herkesin sorusunu cevaplamış, keşke twitter başında olsaydım diyorum, belki bir cevap alabilirdik:(

Ya bu sabah Matt twitter da ileride olabilecek konserler hakkında herkesin sorusunu cevaplamış, keşke twitter başında olsaydım diyorum, belki bir cevap alabilirdik:(

Aynen kaçırdım ben de üzüldüm. Zaten geçenlerde askmuse yapmışlardı o zaman da o kadar soru sorup cevap alamıştım. Izdırabımı düşünün artık. :(

ne zaman olmuş o ya :(

kaçırdık iyi mi....

zaten bizde bu şans varken alamazdık emin olun :D